fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Нацполіція та «Київстар» підключили 12 регіонів до пошуку зниклих дітей

Nacpolicija ta «Kyїvstar» pidključyly 12 regioniv do pošuku znyklyh ditej
Соціальний проект «Пошук дітей» працює вже в 12 областях України. Наприкінці тижня його презентували у Вінниці. Нову мобільну послугу України реалізують спільно Національна поліція України та телеком-оператор «Київстар»
Sociaľnyj proekt «Pošuk ditej» pracjuje vže v 12 oblastjah Ukraїny. Naprykinci tyžnja jogo prezentuvaly u Vinnyci. Novu mobiľnu poslugu Ukraїny realizujuť spiľno Nacionaľna policija Ukraїny ta telekom-operator «Kyїvstar»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український аналог AMBER Alert вже пройшов випробування у Києві – там послугу тестували протягом року. Меморандум про співпрацю мобільний оператор та правоохоронці підписали ще у 2017-му. На часі дізнатися, як працюватиме нова послуга в інших українських містах. Як працюватиме новий сервіс від Київстар. Абоненти Київстар отримуватимуть короткі текстові SMS-повідомлення з інформацією про зниклих дітей. Сервіс працює на базі SMS-повідомлень і допомагає правоохоронним органам використовувати можливості мобільної мережі для оперативного сповіщення в разі зникнення дітей. Ми проаналізували світовий досвід та вирішили, що така послуга із пошуку дітей потрібна і в Україні. Відтепер Київстар автоматично формуватиме SMS-розсилку для тих абонентів, які перебувають у радіусі дії базових станцій. Відтак, потенційні свідки зникнення дитини отримуватимуть повідомлення про особу, її персональні дані, фото, обставини, за яких вона зникла, – розповів директор із маркетингу компанії Павло Даніман. Представник мобільного оператора також зауважив, що перед тим, як формувати розсилку повідомлень із персональними даними дитини, у батьків будуть запитувати дозволу на розголошення цих даних. За його словами, пілотний проект продемонстрував успішні результати: із 76 розсилок всі були успішними, а діти, яких шукали, знайшлися. Наразі вже 16 млн абонентів підключені до розсилок від мобільного оператора. Лише 0,11% абонентів відхилили цю послугу. За 8 місяців поліцією Вінницької області зареєстровано 179 фактів зникнення дітей, з них 177 — розшукано. Цей проект дуже важливий для поліції, адже після зникнення дитина може стати об’єктом злочинних посягань. Кожне повідомлення про зникнення дитини для поліції — резонанс. Приємно та важливо, що Київстар прийняв рішення долучити громаду до пошукових заходів. Це дасть змогу поліції ефективніше працювати, — зауважив начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос під час регіональної презентації послуги. Київстар вже під’єднав до ініціативи Пошук дітей Одеську, Херсонську, Миколаївську, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Харківську, Полтавську, Львівську, Закарпатську, Вінницьку й Київську області, а також місто Київ. До кінця року ініціатива запрацює у всіх регіонах. Нагадаємо, що Нацполіція із іншим мобільним оператором спільно розслідуватимуть кіберзлочини. Поліцейські використовують сучасні технології як для встановлення правопорушників, так і для попередження правопорушень.
Реклама 👇 Замовити

Український аналог AMBER AlertНацполіція та «Київстар» підключили 12 регіонів до пошуку зниклих дітей 1В Україні запускається аналог Amber Alert вже пройшов випробування у Києві – там послугу тестували протягом року. Меморандум про співпрацю мобільний оператор та правоохоронці підписали ще у 2017-му. На часі дізнатися, як працюватиме нова послуга в інших українських містах.

Як працюватиме новий сервіс від «Київстар»

Абоненти «Київстар» отримуватимуть короткі текстові SMS-повідомлення з інформацією про зниклих дітей. Сервіс працює на базі SMS-повідомлень і допомагає правоохоронним органам використовувати можливості мобільної мережі для оперативного сповіщення в разі зникнення дітей.

«Ми проаналізували світовий досвід та вирішили, що така послуга із пошуку дітей потрібна і в Україні. Відтепер «Київстар» автоматично формуватиме SMS-розсилку для тих абонентів, які перебувають у радіусі дії базових станцій. Відтак, потенційні свідки зникнення дитини отримуватимуть повідомлення про особу, її персональні дані, фото, обставини, за яких вона зникла», – розповів директор із маркетингу компанії Павло Даніман.

Представник мобільного оператора також зауважив, що перед тим, як формувати розсилку повідомлень із персональними даними дитини, у батьків будуть запитувати дозволу на розголошення цих даних. За його словами, пілотний проект продемонстрував успішні результати: із 76 розсилок всі були успішними, а діти, яких шукали, знайшлися. Наразі вже 16 млн абонентів підключені до розсилок від мобільного оператора. Лише 0,11% абонентів відхилили цю послугу.

Нацполіція та «Київстар» запускають мобільну послугу із пошуку дітей

«За 8 місяців поліцією Вінницької області зареєстровано 179 фактів зникнення дітей, з них 177 — розшукано. Цей проект дуже важливий для поліції, адже після зникнення дитина може стати об’єктом злочинних посягань. Кожне повідомлення про зникнення дитини для поліції — резонанс. Приємно та важливо, що «Київстар» прийняв рішення долучити громаду до пошукових заходів. Це дасть змогу поліції ефективніше працювати», — зауважив начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос під час регіональної презентації послуги.

«Київстар» вже під’єднав до ініціативи «Пошук дітей» Одеську, Херсонську, Миколаївську, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Харківську, Полтавську, Львівську, Закарпатську, Вінницьку й Київську області, а також місто Київ. До кінця року ініціатива запрацює у всіх регіонах.

Нагадаємо, що Нацполіція із іншим мобільним оператором спільно розслідуватимутьНацполіція та «Київстар» підключили 12 регіонів до пошуку зниклих дітей 2Нацполіція та Lifecell тепер спільно розслідуватимуть кіберзлочини кіберзлочини. Поліцейські використовують сучасні технології як для встановлення правопорушників, так і для попередження правопорушень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: