Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Нацполіція та «Київстар» підключили 12 регіонів до пошуку зниклих дітей

Nacpolicija ta «Kyїvstar» pidključyly 12 regioniv do pošuku znyklyh ditej

Соціальний проект «Пошук дітей» працює вже в 12 областях України. Наприкінці тижня його презентували у Вінниці. Нову мобільну послугу України реалізують спільно Національна поліція України та телеком-оператор «Київстар»
Sociaľnyj proekt «Pošuk ditej» pracjuje vže v 12 oblastjah Ukraїny. Naprykinci tyžnja jogo prezentuvaly u Vinnyci. Novu mobiľnu poslugu Ukraїny realizujuť spiľno Nacionaľna policija Ukraїny ta telekom-operator «Kyїvstar»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український аналог AMBER Alert вже пройшов випробування у Києві – там послугу тестували протягом року. Меморандум про співпрацю мобільний оператор та правоохоронці підписали ще у 2017-му. На часі дізнатися, як працюватиме нова послуга в інших українських містах. Як працюватиме новий сервіс від Київстар. Абоненти Київстар отримуватимуть короткі текстові SMS-повідомлення з інформацією про зниклих дітей. Сервіс працює на базі SMS-повідомлень і допомагає правоохоронним органам використовувати можливості мобільної мережі для оперативного сповіщення в разі зникнення дітей. Ми проаналізували світовий досвід та вирішили, що така послуга із пошуку дітей потрібна і в Україні. Відтепер Київстар автоматично формуватиме SMS-розсилку для тих абонентів, які перебувають у радіусі дії базових станцій. Відтак, потенційні свідки зникнення дитини отримуватимуть повідомлення про особу, її персональні дані, фото, обставини, за яких вона зникла, – розповів директор із маркетингу компанії Павло Даніман. Представник мобільного оператора також зауважив, що перед тим, як формувати розсилку повідомлень із персональними даними дитини, у батьків будуть запитувати дозволу на розголошення цих даних. За його словами, пілотний проект продемонстрував успішні результати: із 76 розсилок всі були успішними, а діти, яких шукали, знайшлися. Наразі вже 16 млн абонентів підключені до розсилок від мобільного оператора. Лише 0,11% абонентів відхилили цю послугу. За 8 місяців поліцією Вінницької області зареєстровано 179 фактів зникнення дітей, з них 177 — розшукано. Цей проект дуже важливий для поліції, адже після зникнення дитина може стати об’єктом злочинних посягань. Кожне повідомлення про зникнення дитини для поліції — резонанс. Приємно та важливо, що Київстар прийняв рішення долучити громаду до пошукових заходів. Це дасть змогу поліції ефективніше працювати, — зауважив начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос під час регіональної презентації послуги. Київстар вже під’єднав до ініціативи Пошук дітей Одеську, Херсонську, Миколаївську, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Харківську, Полтавську, Львівську, Закарпатську, Вінницьку й Київську області, а також місто Київ. До кінця року ініціатива запрацює у всіх регіонах. Нагадаємо, що Нацполіція із іншим мобільним оператором спільно розслідуватимуть кіберзлочини. Поліцейські використовують сучасні технології як для встановлення правопорушників, так і для попередження правопорушень.
Реклама 👇 Замовити

Український аналог AMBER Alert вже пройшов випробування у Києві – там послугу тестували протягом року. Меморандум про співпрацю мобільний оператор та правоохоронці підписали ще у 2017-му. На часі дізнатися, як працюватиме нова послуга в інших українських містах.

Як працюватиме новий сервіс від «Київстар»

Абоненти «Київстар» отримуватимуть короткі текстові SMS-повідомлення з інформацією про зниклих дітей. Сервіс працює на базі SMS-повідомлень і допомагає правоохоронним органам використовувати можливості мобільної мережі для оперативного сповіщення в разі зникнення дітей.

«Ми проаналізували світовий досвід та вирішили, що така послуга із пошуку дітей потрібна і в Україні. Відтепер «Київстар» автоматично формуватиме SMS-розсилку для тих абонентів, які перебувають у радіусі дії базових станцій. Відтак, потенційні свідки зникнення дитини отримуватимуть повідомлення про особу, її персональні дані, фото, обставини, за яких вона зникла», – розповів директор із маркетингу компанії Павло Даніман.

Представник мобільного оператора також зауважив, що перед тим, як формувати розсилку повідомлень із персональними даними дитини, у батьків будуть запитувати дозволу на розголошення цих даних. За його словами, пілотний проект продемонстрував успішні результати: із 76 розсилок всі були успішними, а діти, яких шукали, знайшлися. Наразі вже 16 млн абонентів підключені до розсилок від мобільного оператора. Лише 0,11% абонентів відхилили цю послугу.

Нацполіція та «Київстар» запускають мобільну послугу із пошуку дітей

«За 8 місяців поліцією Вінницької області зареєстровано 179 фактів зникнення дітей, з них 177 — розшукано. Цей проект дуже важливий для поліції, адже після зникнення дитина може стати об’єктом злочинних посягань. Кожне повідомлення про зникнення дитини для поліції — резонанс. Приємно та важливо, що «Київстар» прийняв рішення долучити громаду до пошукових заходів. Це дасть змогу поліції ефективніше працювати», — зауважив начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос під час регіональної презентації послуги.

«Київстар» вже під’єднав до ініціативи «Пошук дітей» Одеську, Херсонську, Миколаївську, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Харківську, Полтавську, Львівську, Закарпатську, Вінницьку й Київську області, а також місто Київ. До кінця року ініціатива запрацює у всіх регіонах.

Нагадаємо, що Нацполіція із іншим мобільним оператором спільно розслідуватимуть кіберзлочини. Поліцейські використовують сучасні технології як для встановлення правопорушників, так і для попередження правопорушень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: