fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Львів планує повністю перейти на поновні джерела енергії

Lviv planuje povnistju perejty na ponovni džerela energiї
Львів може повністю перейти на поновну енергетику до 2050 року, передає The Village. Мер міста Андрій Садовий підписав відповідний документ 13 вересня
Lviv može povnistju perejty na ponovnu energetyku do 2050 roku, peredaje The Village. Mer mista Andrij Sadovyj pidpysav vidpovidnyj dokument 13 veresnja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Садовий підписав меморандум з Міжнародною кліматичною організацією 350.org щодо скорочення споживання електроенергії та поступового переходу міста на альтернативні джерела енергії. Що передбачає меморандум. Згідно з документом, місто має скоротити споживання електроенергії, відмовитись від вугілля та поступово перейти на поновні джерела енергії. За словами Садового, це значить надавати максимальну підтримку електротранспорту, інвестувати в очисні споруди, новітні технології, що дадуть можливість використовувати не нафту та газ, а енергію сонця та вітру. 350.org – це міжнародна неурядова екологічна організація, створена з метою привернення уваги широких верств громадськості до антропогенної зміни клімату та проблеми викиду в атмосферу величезних обсягів вуглекислого газу CO2 — одного з парникових газів. Організація заснована американським екологом і публіцистом Біллом Мак-Кіббеном. Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) та міжнародні донори виділили Львову €35 млн на подолання проблеми сміття. Кошти підуть на потреби рекультивації полігону твердих побутових відходів в Грибовичах.
Реклама 👇 Замовити

Садовий підписав меморандум з Міжнародною кліматичною організацією 350.org щодо скорочення споживання електроенергії та поступового переходу міста на альтернативні джерела енергії.

Що передбачає меморандум

Згідно з документом, місто має скоротити споживання електроенергії, відмовитись від вугілля та поступово перейти на поновні джерела енергії. За словами Садового, це значить надавати максимальну підтримку електротранспорту, інвестувати в очисні споруди, новітні технології, що дадуть можливість використовувати не нафту та газ, а енергію сонця та вітру.

350.org – це міжнародна неурядова екологічна організація, створена з метою привернення уваги широких верств громадськості до антропогенної зміни клімату та проблеми викиду в атмосферу величезних обсягів вуглекислого газу CO2 — одного з парникових газів. Організація заснована американським екологом і публіцистом Біллом Мак-Кіббеном.

Нагадаємо, раніше ми писалиЛьвів планує повністю перейти на поновні джерела енергії 1Львів отримає грант у €10 млн на подолання проблеми сміття про те, що Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) та міжнародні донори виділили Львову €35 млн на подолання проблеми сміття. Кошти підуть на потреби рекультивації полігону твердих побутових відходів в Грибовичах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: