fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві розкажуть про blockchain без хайпу

U Kyjevi rozkažuť pro blockchain bez hajpu
19 вересня 2018-го компанія Smile-Expo проведе масштабний захід — Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv, який стосується технології blockchain і криптовалют. Серед зарубіжних спікерів – керуючий партнер BlockTrade Investments Захарі Ріс (Zachary Reece) і головний власник продукту IT-компанії CA Technologies Александру Попа (Alexandru Popa)
19 veresnja 2018-go kompanija Smile-Expo provede masštabnyj zahid — Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv, jakyj stosujeťsja tehnologiї blockchain i kryptovaljut. Sered zarubižnyh spikeriv – kerujučyj partner BlockTrade Investments Zahari Ris (Zachary Reece) i golovnyj vlasnyk produktu IT-kompaniї CA Technologies Aleksandru Popa (Alexandru Popa)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Конференція Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv обєднає топових криптоекспертів з України та з-за кордону, вони обговорять криптовалютне регулювання, застосування blockchain у бізнесі та перспективи розвитку технології. Що варто знати про спікерів blokchain-конференції. Zachary Reece – керуючий партнер інвестиційного фонду BlockTrade Investments і фахівець з управління активами. Тема доповіді експерта – Трейдинг: проблеми та рішення. Спікер розповість: про фактори, які впливають на сучасну торгівлю; як повязані ведмежий тренд і обсяг трейдингу; як змінилися тренди криптовалютної торгівлі за останній рік. Експерт проводить консультації з організації ICO, розвитку проектів сфери fintech та блокчейн. Його компанія BlockTrade Investments надає послуги з управління активами. Головний власник продукту і блокчейн-розробник IT-компанії CA Technologies – Alexandru Popa – виступить з доповіддю Стратегічна цінність блокчейну для бізнесу без хайпа. Експерт обговорить: стратегічні переваги, які блокчейн надає економіці; цінність блокчейну; як оптимізувати використання блокчейну, враховуючи стан ринку. Цей спікер спеціалізується на розробці програмних рішень. Він працював у компаніях Nokia і AT&T, а зараз займається блокчейн-розробками в CA Technologies – великій компанії, яка постачає програмне забезпечення. Організатор заходу – міжнародна компанія Smile-Expo, яка успішно провела вже 44 blockchain-конференції в 25 країнах. Подробиці щодо конференції та реєстрація – на офіційному сайті заходу
Реклама 👇 Замовити

Конференція Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv об’єднає топових криптоекспертів з України та з-за кордону, вони обговорять криптовалютне регулювання, застосування blockchain у бізнесі та перспективи розвитку технології.

Що варто знати про спікерів blokchain-конференції

Zachary Reece – керуючий партнер інвестиційного фонду BlockTrade Investments і фахівець з управління активами. Тема доповіді експерта – «Трейдинг: проблеми та рішення».

Спікер розповість:

  • про фактори, які впливають на сучасну торгівлю;
  • як пов’язані «ведмежий» тренд і обсяг трейдингу;
  • як змінилися тренди криптовалютної торгівлі за останній рік.

Експерт проводить консультації з організації ICO, розвитку проектів сфери fintech та блокчейн. Його компанія BlockTrade Investments надає послуги з управління активами.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Головний власник продукту і блокчейн-розробник IT-компанії CA Technologies – Alexandru Popa – виступить з доповіддю «Стратегічна цінність блокчейну для бізнесу без хайпа».

Експерт обговорить:

  • стратегічні переваги, які блокчейн надає економіці;
  • цінність блокчейну;
  • як оптимізувати використання блокчейну, враховуючи стан ринку.

Цей спікер спеціалізується на розробці програмних рішень. Він працював у компаніях Nokia і AT&T, а зараз займається блокчейн-розробками в CA Technologies – великій компанії, яка постачає програмне забезпечення.

Організатор заходу – міжнародна компанія Smile-Expo, яка успішно провела вже 44 blockchain-конференції в 25 країнах.

Подробиці щодо конференції та реєстрація – на офіційному сайті заходу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: