fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook почне перевіряти достовірність фото та відео

Facebook počne perevirjaty dostovirnisť foto ta video
Facebook почав перевіряти фотографії та відео на достовірність. Про це в корпоративному блозі соціальної мережі повідомила менеджер компанії по продуктах Антонія Вудфорд
Facebook počav perevirjaty fotografiї ta video na dostovirnisť. Pro ce v korporatyvnomu blozi sociaľnoї mereži povidomyla menedžer kompaniї po produktah Antonija Vudford
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомляє Вудфорд, компанія розширює перевірку файлів для фотографій і відео по всьому світу на їх достовірність. Як боротимуться із дезінформацією. Із повідомлення випливає, що на сьогоднішній день більшість партнерів компанії по перевірці фактів зосередилися на розгляді статей. Також Facebook працює над створенням  нових технологій, щоб вирішувати інші форми дезінформації. Розширюють перевірку фактів для фотографій і відео для усіх партнерів в 27 країнах по всьому світу. На думку Вудфорд, це допоможе швидше виявити і вжити заходів проти більшої кількості дезінформації. Відзначається, що створена самонавчальна модель, яка використовує різні сигнали залученості для виявлення потенційно помилкового контенту. Наприклад, зворотний звязок від користувачів на Facebook. Такі фото і відео матеріали передаватимуть експертам для перевірки фактів дійсності. Вони, маючи досвід  по оцінці фотографій і відео також навчатимуться методам візуальної перевірки: пошук зворотного зображення і аналіз методаних зображень — коли і де була зроблена світлина чи відео. Факт-чекери зможуть оцінити правду чи фальш фотографії або відео, обєднав ці навички з іншими журналістами практиками або використовуючи дослідження від експертів, науковців, а також державних установ. Нагадаємо, майже три чверті американських користувачів Facebook почали рідше заходити в мережу після скандалів, повязаних зі зловживанням персональними даними. Про те, як розпізнати фейкові новини та статті і відфільтрувати інформацію — читайте в матеріалі Na chasi.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомляє Вудфорд, компанія розширює перевірку файлів для фотографій і відео по всьому світу на їх достовірність.

Як боротимуться із дезінформацією

Із повідомлення випливає, що на сьогоднішній день більшість партнерів компанії по перевірці фактів зосередилися на розгляді статей. Також Facebook працює над створенням  нових технологій, щоб вирішувати інші форми дезінформації. Розширюють перевірку фактів для фотографій і відео для усіх партнерів в 27 країнах по всьому світу. На думку Вудфорд, це допоможе швидше виявити і вжити заходів проти більшої кількості дезінформації.

Відзначається, що створена самонавчальна модель, яка використовує різні сигнали залученості для виявлення потенційно помилкового контенту. Наприклад, зворотний зв’язок від користувачів на Facebook. Такі фото і відео матеріали передаватимуть експертам для перевірки фактів дійсності. Вони, маючи досвід  по оцінці фотографій і відео також навчатимуться методам візуальної перевірки: пошук зворотного зображення і аналіз методаних зображень — коли і де була зроблена світлина чи відео. Факт-чекери зможуть оцінити правду чи фальш фотографії або відео, об’єднав ці навички з іншими журналістами практиками або використовуючи дослідження від експертів, науковців, а також державних установ.

Facebook почне перевіряти достовірність фото та відео 1

Класифікація фальшивих фото та відео

Нагадаємо, майже три чверті американських користувачів Facebook почали рідше заходити в мережу після скандалів, пов’язаних зі зловживанням персональними даними. Про те, як розпізнати фейкові новини та статті і відфільтрувати інформацію — читайтеFacebook почне перевіряти достовірність фото та відео 2Як розпізнати фейкові новини та статті в матеріалі Na chasi.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: