fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Кияни пропонують створити міні-стадіон на ЯрВалу

Kyjany proponujuť stvoryty mini-stadion na JarValu
Триває голосування за низку проектів Громадського бюджету Києва. Серед ініціатив — пропозиція створити сучасний міні-стадіон по вул. Ярославів Вал 27 (у дворі школи №49)
Tryvaje golosuvannja za nyzku proektiv Gromadśkogo bjudžetu Kyjeva. Sered iniciatyv — propozycija stvoryty sučasnyj mini-stadion po vul. Jaroslaviv Val 27 (u dvori školy №49)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За задумом ініціативної групи, на цьому місці має зявитися міні-стадіон із зоною для воркауту та активних видів спорту. Доступ до стадіону після закінчення учбового дня буде відкрито для бажаючих, а адміністрація буде стежити за дотриманням порядку та чистоти і зробить проект відкритим для громадськості. Як можна підтримати проект. Ще протягом 3 днів голоси на підтримку цієї ініціативи збиратимуть за посиланням https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/365. Для авторизації потрібна картка ПриватБанку чи Ощадбанку для підключення Bank ID (щоби система приймому голосів могла переконатися, що ви зареєстровані у Києві та старше 16 років). Що це за стадіон. Активісти пропонують облаштувати безпечний міні-стадіон у дворі по вул. Ярославів Вал, 27 (біля СШ №49), який відповідатиме сучасним нормам для повноцінного фізичного розвитку дітей. Пропозиція повязана з тим, що тут досі відсутні необхідні умови для фізичного розвитку учнів, — старий розбитий асфальт, відсутня спортивна інфраструктура. Проектом передбачено безпечне покриття та майданчик з багатоцільовою розміткою та зоною воркаута, який буде безпечним для здоров’я дітей під час занять спортом. Крім того, зявиться обєкт для занять спортом усіх мешканців мікрорайону. Зворушливий ролик на підтримку проекту, в якому знялися учні школи: https://www.youtube.com/watch?v=WwYLahAsseA Після голосування у вас ще залишиться 4 голоси, які можна віддати за не менш потрібні місту проекти. Раніше ми повідомляли, що у столиці почали розгляд низки ініціатив в рамках міського Громадського бюджету.
Кияни пропонують створити міні-стадіон на ЯрВалу

Теперішній стан майданчику

За задумом ініціативної групи, на цьому місці має з’явитися міні-стадіон із зоною для воркауту та активних видів спорту. Доступ до стадіону після закінчення учбового дня буде відкрито для бажаючих, а адміністрація буде стежити за дотриманням порядку та чистоти і зробить проект відкритим для громадськості.

Як можна підтримати проект

Ще протягом 3 днів голоси на підтримку цієї ініціативи збиратимуть за посиланням https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/365. Для авторизації потрібна картка «ПриватБанку» чи «Ощадбанку» для підключення Bank ID (щоби система приймому голосів могла переконатися, що ви зареєстровані у Києві та старше 16 років).

Кияни пропонують створити міні-стадіон на ЯрВалу

Що це за стадіон

Активісти пропонують облаштувати безпечний міні-стадіон у дворі по вул. Ярославів Вал, 27 (біля СШ №49), який відповідатиме сучасним нормам для повноцінного фізичного розвитку дітей. Пропозиція пов’язана з тим, що тут досі відсутні необхідні умови для фізичного розвитку учнів, — старий розбитий асфальт, відсутня спортивна інфраструктура.

Проектом передбачено безпечне покриття та майданчик з багатоцільовою розміткою та зоною воркаута, який буде безпечним для здоров’я дітей під час занять спортом. Крім того, з’явиться об’єкт для занять спортом усіх мешканців мікрорайону.

Кияни пропонують створити міні-стадіон на ЯрВалу

Зворушливий ролик на підтримку проекту, в якому знялися учні школи:

Після голосування у вас ще залишиться 4 голоси, які можна віддати за не менш потрібні місту проекти.

Раніше ми повідомлялиКияни пропонують створити міні-стадіон на ЯрВалу 1Почалося голосування за проект Громадського бюджету Києва, що у столиці почали розгляд низки ініціатив в рамках міського «Громадського бюджету».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: