fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У CANactions навчать молодих фахівців просторовому плануванню

U CANactions navčať molodyh fahivciv prostorovomu planuvannju
CANactions School for Urban Studies оголошує набір учасників програми «Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад». Це — безкоштовна освітньо-практична програма для представників місцевого самоврядування та молодих фахівців у сфері просторового планування
CANactions School for Urban Studies ogološuje nabir učasnykiv programy «Integrovane prostorove planuvannja dlja ob’jednanyh terytoriaľnyh gromad». Ce — bezkoštovna osvitńo-praktyčna programa dlja predstavnykiv miscevogo samovrjaduvannja ta molodyh fahivciv u sferi prostorovogo planuvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Програма базується на методології CANactions School for Urban Studies та спрямована на впровадження принципів стратегічного дизайну та інтегрованого планування в реальних умовах функціонування українських обєднаних територіальних громад (ОТГ). На часі дізнатися докладніше, чого навчать урбаністів. Чого навчатимуть. В рамках програми молоді фахівці у сфері просторового планування взаємодіятимуть з представниками територіальних громад та спільно напрацьовуватимуть сценарії розвитку поселень та територій ОТГ під керівництвом міжнародної команди менторів. У підсумку учасники програми візьмуть участь у розробці концепцій територіального розвитку ОТГ, вибраних для вивчення, а також значно розширять мережу професійних контактів з провідними українськими та іноземними спеціалістами з просторового планування та представниками обєднаних територіальних громад. Учасники програми навчаться:  Використовувати прикладні методи інтегрованого та мультимасштабного аналізу територій;  Створювати сценарії просторового розвитку та розробляти ефективні проектно-планувальні пропозиції в різних масштабах;  Розробляти прототипи проектів міського розвитку у взаємодії з представниками місцевого самоврядування та іншими зацікавленими сторонами;  Використовувати методи учасницького проектування та співтворення (co-creation).  Як довго триватиме навчання та хто може стати учасниками. Загальна тривалість програми: 11 міс (часткова зайнятість) Тривалість проектної Студії: 5 міс (січень – травень 2019 р., інтенсивна зайнятість один тиждень на місяць)  Робочі мови: Українська, англійська (з можливістю перекладу) Учасники: 180 представників 30 обєднаних територіальних громад; 30 молодих фахівців у сфері просторового планування  Розташування: Київ та Центри розвитку місцевого самоврядування в регіонах України Вартість: Безкоштовно (включаючи витрати на проживання та поїздки до регіонів України) Кінцевий термін подачі заявок: 7 жовтня 2018 року. Детальніше про програму можна дізнатися за посиланням, а подати заявку — у спеціальній формі. Раніше ми розповідали про корисні англомовні подкасти з урбаністики для самоосвіти та вивчення закордонних практик містопланування.
Реклама 👇 Замовити

Програма базується на методології CANactions School for Urban Studies та спрямована на впровадження принципів стратегічного дизайну та інтегрованого планування в реальних умовах функціонування українських об’єднаних територіальних громад (ОТГ). На часі дізнатися докладніше, чого навчать урбаністів.

Чого навчатимуть

В рамках програми молоді фахівці у сфері просторового планування взаємодіятимуть з представниками територіальних громад та спільно напрацьовуватимуть сценарії розвитку поселень та територій ОТГ під керівництвом міжнародної команди менторів.

У підсумку учасники програми візьмуть участь у розробці концепцій територіального розвитку ОТГ, вибраних для вивчення, а також значно розширять мережу професійних контактів з провідними українськими та іноземними спеціалістами з просторового планування та представниками об’єднаних територіальних громад.

Учасники програми навчаться: 

  • Використовувати прикладні методи інтегрованого та мультимасштабного аналізу територій; 
  • Створювати сценарії просторового розвитку та розробляти ефективні проектно-планувальні пропозиції в різних масштабах; 
  • Розробляти прототипи проектів міського розвитку у взаємодії з представниками місцевого самоврядування та іншими зацікавленими сторонами; 
  • Використовувати методи учасницького проектування та «співтворення» (co-creation). 

Як довго триватиме навчання та хто може стати учасниками

  • Загальна тривалість програми: 11 міс (часткова зайнятість)
  • Тривалість проектної Студії: 5 міс (січень – травень 2019 р., інтенсивна зайнятість один тиждень на місяць) 
  • Робочі мови: Українська, англійська (з можливістю перекладу)
  • Учасники: 180 представників 30 об’єднаних територіальних громад; 30 молодих фахівців у сфері просторового планування 
  • Розташування: Київ та Центри розвитку місцевого самоврядування в регіонах України
  • Вартість: Безкоштовно (включаючи витрати на проживання та поїздки до регіонів України)

CANactions School for Urban Studies навчать молодих фахівців просторовому плануванню територійКінцевий термін подачі заявок: 7 жовтня 2018 року. Детальніше про програму можна дізнатися за посиланням, а подати заявку — у спеціальній формі.

Раніше ми розповідалиУ CANactions навчать молодих фахівців просторовому плануванню 130+ англомовних подкастів щодо урбаністики, які варто слухати про корисні англомовні подкасти з урбаністики для самоосвіти та вивчення закордонних практик містопланування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: