fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

МОЗ запустить лінію психологічної підтримки проти суїцидів та криз

MOZ zapustyť liniju psyhologičnoї pidtrymky proty suїcydiv ta kryz
Про плани Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) щодо запуску єдиної лінії психологічної підтримки для груп ризику самогубства заявив представник відомства у ефірі «Радіо НВ»
Pro plany Ministerstva ohorony zdorov'ja (MOZ) ščodo zapusku jedynoї liniї psyhologičnoї pidtrymky dlja grup ryzyku samogubstva zajavyv predstavnyk vidomstva u efiri «Radio NV»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  МОЗ планує запустити єдиний телефонний номер психологічної допомоги, повідомили у відомстві. Це стосується людей, які перебувають у важкому емоційному стані і, на їхню думку, потребують консультацій з цього приводу. Служба буде приймати дзвінки з універсальними протоколами. За основу візьмуть протоколи австралійської лінії психологічної підтримки Australia Lifeline, зазначив представник МОЗ України Олександр Ябчанка. Як працюватиме телефонна допомога особам з ризиком суїцидів. Чиновник МОЗ повідомив, що представники компанії з Австралії провели з українськими лікарями зустріч, в рамках якої поділилися рекомендаціями і досвідом. Україна має високі показники суїцидів в Європі і одні з найвищих показників суїцидів серед 25 країн світу. Якщо людина відчуває надмірну тривожність, депресію, почуття провини, розчарування, слід поговорити з ним, дізнатися про його стан, запропонувати допомогу, радять у міністерстві. Чимало випадків самогубства відбуваються імпульсивно, в моменти кризи, коли стає важко впоратися з життєвими негараздами, фінансовими проблемами, завершенням відносин або важкими хворобами. У зоні ризику також перебувають люди, які мають наркотичну або алкогольну залежність. Також до групи ризику належать люди, які стали свідками катастроф, пережили втрату близької людини, насильство. Краще рішення — звернутися до фахівця, зазначають у МОЗ. Він допоможе зрозуміти суть проблеми і зорієнтувати, як діяти далі. В Україні існує не менше 5 ліній, які допомагають справлятися з емоційними проблемами. Координують їх різні громадські та приватні ініціативи. Раніше ми інформували про плани МОЗ позбавити ліцензій так званих представників народної медицини.
Реклама 👇 Замовити

МОЗ планує запустити єдиний телефонний номер психологічної допомоги, повідомили у відомстві. Це стосується людей, які перебувають у важкому емоційному стані і, на їхню думку, потребують консультацій з цього приводу. Служба буде приймати дзвінки з універсальними протоколами. За основу візьмуть протоколи австралійської лінії психологічної підтримки Australia Lifeline, зазначив представник МОЗ України Олександр Ябчанка.

Як працюватиме телефонна допомога особам з ризиком суїцидів

Чиновник МОЗ повідомив, що представники компанії з Австралії провели з українськими лікарями зустріч, в рамках якої поділилися рекомендаціями і досвідом. Україна має високі показники суїцидів в Європі і одні з найвищих показників суїцидів серед 25 країн світу. Якщо людина відчуває надмірну тривожність, депресію, почуття провини, розчарування, слід поговорити з ним, дізнатися про його стан, запропонувати допомогу, радять у міністерстві. Чимало випадків самогубства відбуваються імпульсивно, в моменти кризи, коли стає важко впоратися з життєвими негараздами, фінансовими проблемами, завершенням відносин або важкими хворобами. У зоні ризику також перебувають люди, які мають наркотичну або алкогольну залежність. Також до групи ризику належать люди, які стали свідками катастроф, пережили втрату близької людини, насильство. Краще рішення — звернутися до фахівця, зазначають у МОЗ. Він допоможе зрозуміти суть проблеми і зорієнтувати, як діяти далі. В Україні існує не менше 5 ліній, які допомагають справлятися з емоційними проблемами. Координують їх різні громадські та приватні ініціативи.

Раніше ми інформувалиМОЗ запустить лінію психологічної підтримки проти суїцидів та криз 1Уряд підтримав заборону «народної медицини» — очільниця МОЗ про плани МОЗ позбавити ліцензій так званих представників «народної медицини».

Теґи: люди
Джерело: «НВ»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: