fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Топ-менеджер кінотеатрів Multiplex оприлюднив показники бізнесу

Top-menedžer kinoteatriv Multiplex opryljudnyv pokaznyky biznesu
Видання RAU з посиланням на відеоблог «Большая Рыба» повідомило про показники мережі кінотеатрів Multiplex. Цифри озвучив комерційний директор та акціонер мережі кінотеатрів Multiplex Віталій Писаренко
Vydannja RAU z posylannjam na videoblog «Boľšaja Rыba» povidomylo pro pokaznyky mereži kinoteatriv Multiplex. Cyfry ozvučyv komercijnyj dyrektor ta akcioner mereži kinoteatriv Multiplex Vitalij Pysarenko
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами Писаренка, компанія від кожного проданого квитка нараховує відсоток дистриб’ютору окремих стрічок, що представляють студію в Україні. Це можуть бути різні суми, проте найчастіше йдеться про 50% відрахувань. Середня частка прокату в Multiplex щодо інших кінотеатрів, за словами топ-менеджера, складає 30%. Скільки заробляє Multiplex. Як заявив Писаренко під час інтервю, кінотеатр щодоби продає близько 25 тис квитків. За підсумками 2017 року оборот кінотеатрів склав за квитками $27 млн. При цьому майже половину цієї суми компанія заробляє на продажах попкорну та інших продуктів у кафе. За словами комерційного директора, маржа на попкорн набагато вища, аніж на квитки, і цей напрямок є доволі прибутковим. Кінотеатр у Lavina Mall компанія відкрила за майже $5,5 млн. Окупність цього проекту має скласти 5-7 років. Українці активно дивляться фільми не лише у кінотеатрах, але й онлайн. Раніше ми інформували про оцінку потенційних прибутків відеоплатформи Netflix в Україні — йдеться про понад $20 млн.
Реклама 👇 Замовити

За словами Писаренка, компанія від кожного проданого квитка нараховує відсоток дистриб’ютору окремих стрічок, що представляють студію в Україні. Це можуть бути різні суми, проте найчастіше йдеться про 50% відрахувань. Середня частка прокату в Multiplex щодо інших кінотеатрів, за словами топ-менеджера, складає 30%.

Скільки заробляє Multiplex

Як заявив Писаренко під час інтерв’ю, кінотеатр щодоби продає близько 25 тис квитків. За підсумками 2017 року оборот кінотеатрів склав за квитками $27 млн. При цьому майже половину цієї суми компанія заробляє на продажах попкорну та інших продуктів у кафе. За словами комерційного директора, маржа на попкорн набагато вища, аніж на квитки, і цей напрямок є доволі прибутковим.

Кінотеатр у Lavina Mall компанія відкрила за майже $5,5 млн. Окупність цього проекту має скласти 5-7 років.

Українці активно дивляться фільми не лише у кінотеатрах, але й онлайн. Раніше ми інформувалиТоп-менеджер кінотеатрів Multiplex оприлюднив показники бізнесу 1Netflix в Україні заробить $23 млн, вже має $2,24 млн — дані Nakono про оцінку потенційних прибутків відеоплатформи Netflix в Україні — йдеться про понад $20 млн.

Джерело: RAU

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: