fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Концерн Bayer інвестував $200 млн у насіннєвий завод в Україні

Koncern Bayer investuvav $200 mln u nasinnjevyj zavod v Ukraїni
Масштабні інвестиції компанія спрямувала на відкриття нового заводу із виробництва насіннєвих культур та селекції, що розташований у Житомирській області
Masštabni investyciї kompanija sprjamuvala na vidkryttja novogo zavodu iz vyrobnyctva nasinnjevyh kuľtur ta selekciї, ščo roztašovanyj u Žytomyrśkij oblasti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як інформує ЛІГА.Бізнес, німецький концерн Bayer відкрив на Житомирщині завод із виробництва насіння сільськогосподарських культур. Інформацію про запуск повідомлено на офіційній сторінці Президента України у Facebook. Нове виробництво має 85 постійних та 220 сезонних робочих місць. Чим займається концерн. Як зазначив президент, для будівництва та запуску цього підприємства німці інвестували $200 млн. Окрім власне самого заводу та промислової інфраструктури, також вони вклали кошти у спорудження нової дороги та запуск сільської амбулаторії. Додатково інвестори підтримують школу та бібліотеку в населеному пункті поруч із заводом. Bayer є міжнародною фармацевтичною та хімічною компанією. Вона працює в Україні з 1992 року. Німецька компанія є великим світовим постачальником засобів захисту рослин та насіння не лише в Україні, але й у різних країнах світу. Раніше ми інформували про угоду між японською компанією та українським виробником насіння для 3,5 тис агрофірм.
Реклама 👇 Замовити

Як інформує «ЛІГА.Бізнес», німецький концерн Bayer відкрив на Житомирщині завод із виробництва насіння сільськогосподарських культур. Інформацію про запуск повідомлено на офіційній сторінці Президента України у Facebook. Нове виробництво має 85 постійних та 220 сезонних робочих місць.

Чим займається концерн

Як зазначив президент, для будівництва та запуску цього підприємства німці інвестували $200 млн. Окрім власне самого заводу та промислової інфраструктури, також вони вклали кошти у спорудження нової дороги та запуск сільської амбулаторії. Додатково інвестори підтримують школу та бібліотеку в населеному пункті поруч із заводом.

Bayer є міжнародною фармацевтичною та хімічною компанією. Вона працює в Україні з 1992 року. Німецька компанія є великим світовим постачальником засобів захисту рослин та насіння не лише в Україні, але й у різних країнах світу.

Раніше ми інформувалиКонцерн Bayer інвестував $200 млн у насіннєвий завод в Україні 1Японці придбали виробника насіння з України для 3,5 тис агрофірм про угоду між японською компанією та українським виробником насіння для 3,5 тис агрофірм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: