fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Воїнів АТО навчатимуть соціальному підприємництву

Voїniv ATO navčatymuť sociaľnomu pidpryjemnyctvu

Українська Соціальна Академія за підтримки Канадсько-Української Фундації запускає програму з розвитку підприємницької діяльності для бійців АТО та їх сімей. Мета програми — допомогти ветеранам отримати необхідні знання та навички для реалізації власного бізнесу
Ukraїnśka Sociaľna Akademija za pidtrymky Kanadśko-Ukraїnśkoї Fundaciї zapuskaje programu z rozvytku pidpryjemnyćkoї dijaľnosti dlja bijciv ATO ta їh simej. Meta programy — dopomogty veteranam otrymaty neobhidni znannja ta navyčky dlja realizaciї vlasnogo biznesu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Завдяки програмі учасники вмітимуть складати власний бізнес-план, дізнаються про успішні проекти соціального підприємництва, які вже реалізовані в Україні та за кордоном, отримають практичні корисні навички з менеджменту, фінансів, маркетингу, лідерства та права. Також слухачі програми отримають унікальну базу контактів фахівців-експертів. Завдання проекту:. Допомогти створити власний (сімейний) бізнес в умовах високого рівня безробіття в Україні, шляхом реалізації організаторських здібностей військовослужбовців та формування класу законослухняних платників податків; Психологічно реабілітувати учасників проекту з метою підвищення їх мотивації до активної соціальної адаптації в громадянське суспільство з ринковою системою відносин; Сприяти працевлаштуванні учасників проекту з метою покращення умов життя сімей військовослужбовців; Місце проведення: міста Суми та Кам’янець-Подільський. Умови участі:. Учасниками проекту можуть стати: бійці АТО та військовослужбовці Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Також участь в проекті можуть брати дорослі члени сімей вищезазначених категорій військовослужбовців.  Вік учасника проекту не повинен перевищувати 50 років. Подати заявку на участь можна за посиланням. Структура програми:. Інтенсивний бізнес-курс Підприємництво: започаткування власної справи, який триватиме з жовтня 2018 по січень 2019 і складається з 7 модулів, кожен з яких триває 2 дні. Інтенсивний курс включає також самостійну роботу між модулями. Весняна менторська підтримка. Ветерани працюватимуть з наставниками для підготовки бізнес-плану з лютого по травень 2019. Українська Соціальна Академія та партнери забезпечать як онлайн, так і індивідуальне наставництво. Після цього етапу кожен учасник      програми повинен мати допрацьований бізнес-план власного проекту відповідно до рекомендацій експерта. Конкурс бізнес планів та визначення переможців, що отримають підтримку. У травні 2019 ветерани представлять свої бізнес-плани перед експертною групою, яка обере 5 найкращих проектів у Сумах та Кам’янці-Подільському.   Фінальна церемонія нагородження. 10 фіналістів представлять свої бізнес-плани в м. Києві у червні 2019, з яких чотири найкращі оберуть для отримання фінансування для старту у розмірі 1500 доларів США кожна. Інформаційно-консультаційна підтримка бізнесу ветеранів (червень-вересень 2019). Раніше редакція Na chasi розповідала вам про те, як працює ветеранський бізнес на прикладі родини брендів Veterano.
Реклама 👇 Замовити

Завдяки програмі учасники вмітимуть складати власний бізнес-план, дізнаються про успішні проекти соціального підприємництва, які вже реалізовані в Україні та за кордоном, отримають практичні корисні навички з менеджменту, фінансів, маркетингу, лідерства та права. Також слухачі програми отримають унікальну базу контактів фахівців-експертів.

Завдання проекту:

 • Допомогти створити власний (сімейний) бізнес в умовах високого рівня безробіття в Україні, шляхом реалізації організаторських здібностей військовослужбовців та формування класу законослухняних платників податків;
 • Психологічно реабілітувати учасників проекту з метою підвищення їх мотивації до активної соціальної адаптації в громадянське суспільство з ринковою системою відносин;
 • Сприяти працевлаштуванні учасників проекту з метою покращення умов життя сімей військовослужбовців;

Місце проведення: міста Суми та Кам’янець-Подільський.

Умови участі:

Учасниками проекту можуть стати:

 • бійці АТО та військовослужбовці Збройних Сил України,
 • Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України,
 • Державної прикордонної служби України,
 • Державної спеціальної служби транспорту,
 • Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Також участь в проекті можуть брати дорослі члени сімей вищезазначених категорій військовослужбовців.  Вік учасника проекту не повинен перевищувати 50 років. Подати заявку на участь можна за посиланням.

Структура програми:

 • Інтенсивний бізнес-курс «Підприємництво: започаткування власної справи», який триватиме з жовтня 2018 по січень 2019 і складається з 7 модулів, кожен з яких триває 2 дні. Інтенсивний курс включає також самостійну роботу між модулями.
 • Весняна менторська підтримка. Ветерани працюватимуть з наставниками для підготовки бізнес-плану з лютого по травень 2019. Українська Соціальна Академія та партнери забезпечать як онлайн, так і індивідуальне наставництво. Після цього етапу кожен учасник      програми повинен мати допрацьований бізнес-план власного проекту відповідно до рекомендацій експерта.
 • Конкурс бізнес планів та визначення переможців, що отримають підтримку. У травні 2019 ветерани представлять свої бізнес-плани перед експертною групою, яка обере 5 найкращих проектів у Сумах та Кам’янці-Подільському.  
 • Фінальна церемонія нагородження. 10 фіналістів представлять свої бізнес-плани в м. Києві у червні 2019, з яких чотири найкращі оберуть для отримання фінансування для старту у розмірі 1500 доларів США кожна.
 • Інформаційно-консультаційна підтримка бізнесу ветеранів (червень-вересень 2019).

Раніше редакція Na chasi розповідала вам про те, як працює ветеранський бізнес на прикладі «родини» брендів Veterano.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: