fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Воїнів АТО навчатимуть соціальному підприємництву

Voїniv ATO navčatymuť sociaľnomu pidpryjemnyctvu
Українська Соціальна Академія за підтримки Канадсько-Української Фундації запускає програму з розвитку підприємницької діяльності для бійців АТО та їх сімей. Мета програми — допомогти ветеранам отримати необхідні знання та навички для реалізації власного бізнесу
Ukraїnśka Sociaľna Akademija za pidtrymky Kanadśko-Ukraїnśkoї Fundaciї zapuskaje programu z rozvytku pidpryjemnyćkoї dijaľnosti dlja bijciv ATO ta їh simej. Meta programy — dopomogty veteranam otrymaty neobhidni znannja ta navyčky dlja realizaciї vlasnogo biznesu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Завдяки програмі учасники вмітимуть складати власний бізнес-план, дізнаються про успішні проекти соціального підприємництва, які вже реалізовані в Україні та за кордоном, отримають практичні корисні навички з менеджменту, фінансів, маркетингу, лідерства та права. Також слухачі програми отримають унікальну базу контактів фахівців-експертів. Завдання проекту:. Допомогти створити власний (сімейний) бізнес в умовах високого рівня безробіття в Україні, шляхом реалізації організаторських здібностей військовослужбовців та формування класу законослухняних платників податків; Психологічно реабілітувати учасників проекту з метою підвищення їх мотивації до активної соціальної адаптації в громадянське суспільство з ринковою системою відносин; Сприяти працевлаштуванні учасників проекту з метою покращення умов життя сімей військовослужбовців; Місце проведення: міста Суми та Кам’янець-Подільський. Умови участі:. Учасниками проекту можуть стати: бійці АТО та військовослужбовці Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Також участь в проекті можуть брати дорослі члени сімей вищезазначених категорій військовослужбовців.  Вік учасника проекту не повинен перевищувати 50 років. Подати заявку на участь можна за посиланням. Структура програми:. Інтенсивний бізнес-курс Підприємництво: започаткування власної справи, який триватиме з жовтня 2018 по січень 2019 і складається з 7 модулів, кожен з яких триває 2 дні. Інтенсивний курс включає також самостійну роботу між модулями. Весняна менторська підтримка. Ветерани працюватимуть з наставниками для підготовки бізнес-плану з лютого по травень 2019. Українська Соціальна Академія та партнери забезпечать як онлайн, так і індивідуальне наставництво. Після цього етапу кожен учасник      програми повинен мати допрацьований бізнес-план власного проекту відповідно до рекомендацій експерта. Конкурс бізнес планів та визначення переможців, що отримають підтримку. У травні 2019 ветерани представлять свої бізнес-плани перед експертною групою, яка обере 5 найкращих проектів у Сумах та Кам’янці-Подільському.   Фінальна церемонія нагородження. 10 фіналістів представлять свої бізнес-плани в м. Києві у червні 2019, з яких чотири найкращі оберуть для отримання фінансування для старту у розмірі 1500 доларів США кожна. Інформаційно-консультаційна підтримка бізнесу ветеранів (червень-вересень 2019). Раніше редакція Na chasi розповідала вам про те, як працює ветеранський бізнес на прикладі родини брендів Veterano.
Реклама 👇 Замовити

Завдяки програмі учасники вмітимуть складати власний бізнес-план, дізнаються про успішні проекти соціального підприємництва, які вже реалізовані в Україні та за кордоном, отримають практичні корисні навички з менеджменту, фінансів, маркетингу, лідерства та права. Також слухачі програми отримають унікальну базу контактів фахівців-експертів.

Завдання проекту:

 • Допомогти створити власний (сімейний) бізнес в умовах високого рівня безробіття в Україні, шляхом реалізації організаторських здібностей військовослужбовців та формування класу законослухняних платників податків;
 • Психологічно реабілітувати учасників проекту з метою підвищення їх мотивації до активної соціальної адаптації в громадянське суспільство з ринковою системою відносин;
 • Сприяти працевлаштуванні учасників проекту з метою покращення умов життя сімей військовослужбовців;

Місце проведення: міста Суми та Кам’янець-Подільський.

Умови участі:

Учасниками проекту можуть стати:

 • бійці АТО та військовослужбовці Збройних Сил України,
 • Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України,
 • Державної прикордонної служби України,
 • Державної спеціальної служби транспорту,
 • Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Також участь в проекті можуть брати дорослі члени сімей вищезазначених категорій військовослужбовців.  Вік учасника проекту не повинен перевищувати 50 років. Подати заявку на участь можна за посиланням.

Структура програми:

 • Інтенсивний бізнес-курс «Підприємництво: започаткування власної справи», який триватиме з жовтня 2018 по січень 2019 і складається з 7 модулів, кожен з яких триває 2 дні. Інтенсивний курс включає також самостійну роботу між модулями.
 • Весняна менторська підтримка. Ветерани працюватимуть з наставниками для підготовки бізнес-плану з лютого по травень 2019. Українська Соціальна Академія та партнери забезпечать як онлайн, так і індивідуальне наставництво. Після цього етапу кожен учасник      програми повинен мати допрацьований бізнес-план власного проекту відповідно до рекомендацій експерта.
 • Конкурс бізнес планів та визначення переможців, що отримають підтримку. У травні 2019 ветерани представлять свої бізнес-плани перед експертною групою, яка обере 5 найкращих проектів у Сумах та Кам’янці-Подільському.  
 • Фінальна церемонія нагородження. 10 фіналістів представлять свої бізнес-плани в м. Києві у червні 2019, з яких чотири найкращі оберуть для отримання фінансування для старту у розмірі 1500 доларів США кожна.
 • Інформаційно-консультаційна підтримка бізнесу ветеранів (червень-вересень 2019).

Раніше редакція Na chasi розповідалаВоїнів АТО навчатимуть соціальному підприємництву 1Леонід Остальцев, Veterano Group: «Ламаємо стереотипи про те, що ветерани — це якісь скажені» вам про те, як працює ветеранський бізнес на прикладі «родини» брендів Veterano.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: