fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Поляки допоможуть організувати технопарк у Вінниці

Poljaky dopomožuť organizuvaty tehnopark u Vinnyci
Угоду про співпрацю 31 серпня 2018-го буо укладено між очільниками Вінниці Сергієм Моргуновим та польського міста Кельце Войчехом Любавським. Поляки використають досвід власного технопарку для консультування українського міста-побратима
Ugodu pro spivpracju 31 serpnja 2018-go buo ukladeno miž očiľnykamy Vinnyci Sergijem Morgunovym ta poľśkogo mista Keľce Vojčehom Ljubavśkym. Poljaky vykorystajuť dosvid vlasnogo tehnoparku dlja konsuľtuvannja ukraїnśkogo mista-pobratyma
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як інформує вінницьке видання Vежа, угоду було укладено під час візиту української делегації до Польщі. Зараз у Вінниці місті працюють над створенням першого в Україні муніципального Інноваційно-технологічного парку. Він має стати головним міським осередком, який буде виконувати функції інкубатору стартапів, а також допоможе інтеграції наукових, бізнесових та студентських середовищ міста. Поляки мають допомогти консультаціями та власним напрацьованим досвідом у аналогічному напрямку діяльності. Як поляки посприяють запуску українського інноваційного майданчика. Зараз у Вінниці працюють над створенням концепції інноваційного парку та над виготовленням проектно-кошторисної документації, а розташувати технопарк планують на території заводу Кристал (за адресою вул. 600-річчя, 21). За словами Віталія Погосяна, директора департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради, в Україні ще немає досвіду зі створення муніципальних технопарків, а у поляків такий досвід є. Представники команди Келецького технопарку раніше вивчали досвід провідних аналогічних утворень у різних країнах. Тепер вони поділяться цими напрацюваннями в режимі консультацій і допоможуть адаптувати організаційні та проектні рішення до українського законодавства та економіко-технічних потреб і реалій. Келецький технологічний парк створили у Польщі в 2008 році за підтримки Європейського Союзу. Він має 20 га повністю розвинених інвестиційних площ і поділяється на 2 майданчика: технологічний інкубатор і технологічний центр. Раніше ми інформували вас про перші фінансові успіхи креативного кластеру Промприлад. Реновація в Івано-Франківську.
06.09.2018,09:02
0
«Вінницький центр інновацій»
Реклама 👇 Замовити

Як інформує вінницьке видання «Vежа», угоду було укладено під час візиту української делегації до Польщі. Зараз у Вінниці місті працюють над створенням першого в Україні муніципального Інноваційно-технологічного парку. Він має стати головним міським осередком, який буде виконувати функції «інкубатору стартапів», а також допоможе інтеграції наукових, бізнесових та студентських середовищ міста. Поляки мають допомогти консультаціями та власним напрацьованим досвідом у аналогічному напрямку діяльності.

Як поляки посприяють запуску українського інноваційного майданчика

Зараз у Вінниці працюють над створенням концепції інноваційного парку та над виготовленням проектно-кошторисної документації, а розташувати технопарк планують на території заводу «Кристал» (за адресою вул. 600-річчя, 21). За словами Віталія Погосяна, директора департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради, в Україні ще немає досвіду зі створення муніципальних технопарків, а у поляків такий досвід є. Представники команди Келецького технопарку раніше вивчали досвід провідних аналогічних утворень у різних країнах. Тепер вони поділяться цими напрацюваннями в режимі консультацій і допоможуть адаптувати організаційні та проектні рішення до українського законодавства та економіко-технічних потреб і реалій.

Келецький технологічний парк створили у Польщі в 2008 році за підтримки Європейського Союзу. Він має 20 га повністю розвинених інвестиційних площ і поділяється на 2 майданчика: технологічний інкубатор і технологічний центр.

Раніше ми інформувалиПоляки допоможуть організувати технопарк у Вінниці 1Проект «Промприлад. Реновація» в Івано-Франківську зібрав $1,2 млн вас про перші фінансові успіхи креативного кластеру «Промприлад. Реновація» в Івано-Франківську.

Джерело: «Veжа»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: