fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Київський метрополітен запустив систему інформування та відеонагляду

Kyїvśkyj metropoliten zapustyv systemu informuvannja ta videonagljadu
У столичному метрополітені презентували та запустили в роботу оновлену відеоінформаційну систему. Вона передбачає надання пасажиру якісних навігаційних даних, креативних роликів про правила підземки, а також ведення відеонагляду у вагонах під час руху поїзда
U stolyčnomu metropoliteni prezentuvaly ta zapustyly v robotu onovlenu videoinformacijnu systemu. Vona peredbačaje nadannja pasažyru jakisnyh navigacijnyh danyh, kreatyvnyh rolykiv pro pravyla pidzemky, a takož vedennja videonagljadu u vagonah pid čas ruhu poїzda
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомляє прес-служба Київського метрополітену, проект впроваджено завдяки інвестиціям компанії ТРАНС-МЕДІА, яка займається рекламою. Це — одна з найбільших інвестицій приватного бізнесу в розвиток міської інфраструктури і суспільного простору Києва. На часі дізнатися, як працюватиме метрополітен після оновлення. Як працюватиме метрополітен з новою системою. Розвиток цієї системи – можливість підвищення якості послуги. Пасажири отримуватимуть дані про напрямок руху, наступні станції, пересадки, а також цікаві правила метро та іншу необхідну інформацію. А відеонагляд у вагонах – це додатковий рівень безпеки під час поїздки. Такий проект – гарний приклад співпраці бізнесу з містом та комунальним підприємством, — зазначив заступник начальника КП Київський метрополітен Дмитро Пеклун. До складу системи включено 2,4 тис моніторів у вагонах. Спочатку їх перевірять у модернізованих поїздах метро, а згодом встановлять в усіх. Для створення якісних навігаційних повідомлень консультації проводилися з громадською ініціативою Агенти Змін, які давно співпрацюють зі столичною підземкою. Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, як ініціатива Агенти Змін покращує Київ та навігацію у ньому.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомляє прес-служба Київського метрополітену, проект впроваджено завдяки інвестиціям компанії «ТРАНС-МЕДІА», яка займається рекламою. Це — одна з найбільших інвестицій приватного бізнесу в розвиток міської інфраструктури і суспільного простору Києва. На часі дізнатися, як працюватиме метрополітен після оновлення.

Як працюватиме метрополітен з новою системою

«Розвиток цієї системи – можливість підвищення якості послуги. Пасажири отримуватимуть дані про напрямок руху, наступні станції, пересадки, а також цікаві правила метро та іншу необхідну інформацію. А відеонагляд у вагонах – це додатковий рівень безпеки під час поїздки. Такий проект – гарний приклад співпраці бізнесу з містом та комунальним підприємством», — зазначив заступник начальника КП «Київський метрополітен» Дмитро Пеклун.

До складу системи включено 2,4 тис моніторів у вагонах. Спочатку їх перевірять у модернізованих поїздах метро, а згодом встановлять в усіх. Для створення якісних навігаційних повідомлень консультації проводилися з громадською ініціативою «Агенти Змін», які давно співпрацюють зі столичною підземкою.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиКиївський метрополітен запустив систему інформування та відеонагляду 1Юрій Грановський — про те, як Агенти Змін «роблять Київ ОК» про те, як ініціатива «Агенти Змін» покращує Київ та навігацію у ньому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: