fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«ЕКО маркет» запускає франшизу, орієнтуючись на західні регіони

«EKO market» zapuskaje franšyzu, orijentujučyś na zahidni regiony
Один з найбільших в Україні продуктових рітейлерів починає продаж франшизи. Для відкриття франчайзингового магазину знадобиться мінімум 5,5 млн грн. Термін повернення інвестицій – до трьох років, передає RAU
Odyn z najbiľšyh v Ukraїni produktovyh ritejleriv počynaje prodaž franšyzy. Dlja vidkryttja frančajzyngovogo magazynu znadobyťsja minimum 5,5 mln grn. Termin povernennja investycij – do tŕoh rokiv, peredaje RAU
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія ЕКО маркет, яка об’єднує 115 продуктових магазинів в Україні, оголосила про старт франчайзингового проекту. Відкриття перших торгових об’єктів по франшизі може відбутися до кінця цього року. Що відомо про франшизу. При цьому в ЕКО маркеті не уточнюють, де відкриються перші франчайзингові магазини, однак підкреслюють, що пріоритетним для компанії є Західний регіон України, в якому магазини мережі ще не представлені. За словами директора юридичного департаменту ЕКО маркет Фатіми Абітової, франчайзинг дозволяє не тільки розширити мережу, а й збільшити прибуток компанії без істотних витрат. Оскільки отримання дозвільних документів, набір персоналу, пошук приміщень, які відповідають вимогам франчайзера і вирішення інших організаційних питань візьмуть на себе франчайзі. На думку Абітової, франчайзі-партнери будуть зацікавлені в максимальному збільшенні продажів і отриманні прибутку, що відрізняє їх від найманих працівників. При цьому всім потенційним партнерам по проекту компанія пропонує стандартний пакет франшизи. У нього входять: допомога з локацією – від пошуку місця до оформлення договору; рекомендації по плануванню магазину; підбір торгового обладнання; право користування фірмовим стилем компанії; товарна матриця; навчання персоналу; підключення магазину до системи лояльності мережі та інші необхідні для розвитку бізнес-проектів умови. В цілому, за словами Абітової, за рахунок партнерства з ЕКО маркет франчайзі може розраховувати на швидкий та ефективний початок бізнесу, в якому він отримує підтримку. Але при цьому залишається незалежним власником готової бізнес-моделі. До речі, Na chasi публікувало інтервю із засновником IDNT Миколою Чумак. Він розповідав про залаштункове життя українського ритейлу та хитрощі, що допомагають магазинам продавати більше товарів.
Реклама 👇 Замовити

Компанія «ЕКО маркет», яка об’єднує 115 продуктових магазинів в Україні, оголосила про старт франчайзингового проекту. Відкриття перших торгових об’єктів по франшизі може відбутися до кінця цього року.

Що відомо про франшизу

При цьому в «ЕКО маркеті» не уточнюють, де відкриються перші франчайзингові магазини, однак підкреслюють, що пріоритетним для компанії є Західний регіон України, в якому магазини мережі ще не представлені. За словами директора юридичного департаменту «ЕКО маркет» Фатіми Абітової, франчайзинг дозволяє не тільки розширити мережу, а й збільшити прибуток компанії без істотних витрат. Оскільки отримання дозвільних документів, набір персоналу, пошук приміщень, які відповідають вимогам франчайзера і вирішення інших організаційних питань візьмуть на себе франчайзі.

На думку Абітової, франчайзі-партнери будуть зацікавлені в максимальному збільшенні продажів і отриманні прибутку, що відрізняє їх від найманих працівників. При цьому всім потенційним партнерам по проекту компанія пропонує стандартний пакет франшизи. У нього входять:

  • допомога з локацією – від пошуку місця до оформлення договору;
  • рекомендації по плануванню магазину;
  • підбір торгового обладнання;
  • право користування фірмовим стилем компанії;
  • товарна матриця;
  • навчання персоналу;
  • підключення магазину до системи лояльності мережі та інші необхідні для розвитку бізнес-проектів умови.

В цілому, за словами Абітової, за рахунок партнерства з «ЕКО маркет» франчайзі може розраховувати на швидкий та ефективний початок бізнесу, в якому він отримує підтримку. Але при цьому залишається незалежним власником готової бізнес-моделі.

До речі, Na chasi публікувало«ЕКО маркет» запускає франшизу, орієнтуючись на західні регіони 1Микола Чумак, IDNT: «Гарних магазинів багато — але вони закриваються, бо не заробляють гроші» інтерв’ю із засновником IDNT Миколою Чумак. Він розповідав про залаштункове життя українського ритейлу та хитрощі, що допомагають магазинам продавати більше товарів.

Джерело: RAU

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: