Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«ЕКО маркет» запускає франшизу, орієнтуючись на західні регіони

«EKO market» zapuskaje franšyzu, orijentujučyś na zahidni regiony

Один з найбільших в Україні продуктових рітейлерів починає продаж франшизи. Для відкриття франчайзингового магазину знадобиться мінімум 5,5 млн грн. Термін повернення інвестицій – до трьох років, передає RAU
Odyn z najbiľšyh v Ukraїni produktovyh ritejleriv počynaje prodaž franšyzy. Dlja vidkryttja frančajzyngovogo magazynu znadobyťsja minimum 5,5 mln grn. Termin povernennja investycij – do tŕoh rokiv, peredaje RAU
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія ЕКО маркет, яка об’єднує 115 продуктових магазинів в Україні, оголосила про старт франчайзингового проекту. Відкриття перших торгових об’єктів по франшизі може відбутися до кінця цього року. Що відомо про франшизу. При цьому в ЕКО маркеті не уточнюють, де відкриються перші франчайзингові магазини, однак підкреслюють, що пріоритетним для компанії є Західний регіон України, в якому магазини мережі ще не представлені. За словами директора юридичного департаменту ЕКО маркет Фатіми Абітової, франчайзинг дозволяє не тільки розширити мережу, а й збільшити прибуток компанії без істотних витрат. Оскільки отримання дозвільних документів, набір персоналу, пошук приміщень, які відповідають вимогам франчайзера і вирішення інших організаційних питань візьмуть на себе франчайзі. На думку Абітової, франчайзі-партнери будуть зацікавлені в максимальному збільшенні продажів і отриманні прибутку, що відрізняє їх від найманих працівників. При цьому всім потенційним партнерам по проекту компанія пропонує стандартний пакет франшизи. У нього входять: допомога з локацією – від пошуку місця до оформлення договору; рекомендації по плануванню магазину; підбір торгового обладнання; право користування фірмовим стилем компанії; товарна матриця; навчання персоналу; підключення магазину до системи лояльності мережі та інші необхідні для розвитку бізнес-проектів умови. В цілому, за словами Абітової, за рахунок партнерства з ЕКО маркет франчайзі може розраховувати на швидкий та ефективний початок бізнесу, в якому він отримує підтримку. Але при цьому залишається незалежним власником готової бізнес-моделі. До речі, Na chasi публікувало інтервю із засновником IDNT Миколою Чумак. Він розповідав про залаштункове життя українського ритейлу та хитрощі, що допомагають магазинам продавати більше товарів.
Реклама 👇 Замовити

Компанія «ЕКО маркет», яка об’єднує 115 продуктових магазинів в Україні, оголосила про старт франчайзингового проекту. Відкриття перших торгових об’єктів по франшизі може відбутися до кінця цього року.

Що відомо про франшизу

При цьому в «ЕКО маркеті» не уточнюють, де відкриються перші франчайзингові магазини, однак підкреслюють, що пріоритетним для компанії є Західний регіон України, в якому магазини мережі ще не представлені. За словами директора юридичного департаменту «ЕКО маркет» Фатіми Абітової, франчайзинг дозволяє не тільки розширити мережу, а й збільшити прибуток компанії без істотних витрат. Оскільки отримання дозвільних документів, набір персоналу, пошук приміщень, які відповідають вимогам франчайзера і вирішення інших організаційних питань візьмуть на себе франчайзі.

На думку Абітової, франчайзі-партнери будуть зацікавлені в максимальному збільшенні продажів і отриманні прибутку, що відрізняє їх від найманих працівників. При цьому всім потенційним партнерам по проекту компанія пропонує стандартний пакет франшизи. У нього входять:

  • допомога з локацією – від пошуку місця до оформлення договору;
  • рекомендації по плануванню магазину;
  • підбір торгового обладнання;
  • право користування фірмовим стилем компанії;
  • товарна матриця;
  • навчання персоналу;
  • підключення магазину до системи лояльності мережі та інші необхідні для розвитку бізнес-проектів умови.

В цілому, за словами Абітової, за рахунок партнерства з «ЕКО маркет» франчайзі може розраховувати на швидкий та ефективний початок бізнесу, в якому він отримує підтримку. Але при цьому залишається незалежним власником готової бізнес-моделі.

До речі, Na chasi публікувало інтерв’ю із засновником IDNT Миколою Чумак. Він розповідав про залаштункове життя українського ритейлу та хитрощі, що допомагають магазинам продавати більше товарів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: