fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрпошта» переходить на електронний документообіг

«Ukrpošta» perehodyť na elektronnyj dokumentoobig
Національний поштовий оператор «Укрпошта» переходить на електронний документообіг з юридичними особами. Про це поштовий оператор написав на сторінці в соцмережі Facebook
Nacionaľnyj poštovyj operator «Ukrpošta» perehodyť na elektronnyj dokumentoobig z jurydyčnymy osobamy. Pro ce poštovyj operator napysav na storinci v socmereži Facebook
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відтепер рахунки, акти виконаних робіт, списки згрупованих відправлень і форми 101 (повернення) можна отримати за допомогою сервісу Вчасно, через який і відбуватиметься електронний документообіг. Що відомо про новий електронний сервіс. Укрпошта переходить на електронний документообіг з юридичними особами через сервіс Вчасно. Це інструмент для компаній та підприємців, який дозволяє підписувати та обмінюватися документами онлайн. Нагадаємо, що Укрпошта запустила власний мобільний застосунок для операційної системи iOS. Відтепер всі охочі матимуть доступ до головної пошти країни зі свого смартфону. Створенням програми займалася команда Укрпошти та партнер із діджиталізації маркетингу — IT-компанія D2. Також додамо, що національний поштовий оператор країни запустив ексклюзивний канал експрес-доставки товарів із Китаю JD-UKRPOSHTA. Зазначається, що тепер онлайн-шопінг буде ще доступнішим і українці зможуть придбати товари на цьому світовому майданчику. Ще раніше ми повідомляли про те, що національний банк України видав ПАТ Укрпошта ліцензію на переказ коштів в національній валюті без відкриття рахунків, а також зареєстрував договори про участь ПАТ Укрпошта в міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard.
Реклама 👇 Замовити

Відтепер рахунки, акти виконаних робіт, списки згрупованих відправлень і форми 101 (повернення) можна отримати за допомогою сервісу «Вчасно», через який і відбуватиметься електронний документообіг.

Що відомо про новий електронний сервіс

«Укрпошта» переходить на електронний документообіг з юридичними особами через сервіс «Вчасно». Це інструмент для компаній та підприємців, який дозволяє підписувати та обмінюватися документами онлайн.

Нагадаємо, що «Укрпошта» запустила«Укрпошта» переходить на електронний документообіг 1«Укрпошта» запустила додаток для iPhone власний мобільний застосунок для операційної системи iOS. Відтепер всі охочі матимуть доступ до головної пошти країни зі свого смартфону. Створенням програми займалася команда «Укрпошти» та партнер із діджиталізації маркетингу — IT-компанія D2.

Також додамо, що національний поштовий оператор країни запустив«Укрпошта» переходить на електронний документообіг 2«Укрпошта» доставлятиме товари китайського супергіганта ексклюзивний канал експрес-доставки товарів із Китаю JD-UKRPOSHTA. Зазначається, що тепер онлайн-шопінг буде ще доступнішим і українці зможуть придбати товари на цьому світовому майданчику.

Ще раніше ми повідомляли про те, що національний банк України видав«Укрпошта» переходить на електронний документообіг 3«Укрпошта» отримала ліцензію НБУ на розрахунки картками ПАТ «Укрпошта» ліцензію на переказ коштів в національній валюті без відкриття рахунків, а також зареєстрував договори про участь ПАТ «Укрпошта» в міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: