Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

НБУ розробив нові правила для платіжних систем

NBU rozrobyv novi pravyla dlja platižnyh system

НБУ розробив рекомендації для спрощення процесу реєстрації міжнародних платіжних систем-нерезидентів, повідомляє прес-служба фінансового регулятора
NBU rozrobyv rekomendaciї dlja sproščennja procesu rejestraciї mižnarodnyh platižnyh system-nerezydentiv, povidomljaje pres-služba finansovogo reguljatora
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Щоби платіжні організації міжнародних платіжних систем мали право здійснювати діяльність в Україні, потрібно внести відомості про них до реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури. Його і веде НБУ. Що містять рекомендації НБУ. Метою створення цього документу є підтримка партнерських взаємин з учасниками платіжного ринку та спрощення процесу підготовки документів, що відповідно до законодавства подаються Національному банку України для реєстрації міжнародної платіжної системи-нерезидента, — йдеться  в повідомленні. Рекомендації включають в себе: порядок оформлення та подання документів до Національного банку;  опис положень, які повинні містити документи; перелік законодавчих актів України та документів міжнародних організацій, які необхідно використовувати з метою подання документів для узгодження умов та порядку діяльності міжнародної платіжної системи. Поки що в реєстрі містяться відомості щодо 10 міжнародних платіжних систем-нерезидентів, з них: 3 міжнародні карткові платіжні системи та 7 міжнародних систем переказу коштів. До слова, про те, як люди платять у всьому світі — та що це означає для майбутнього платежів платежів можна дізнатися в нашому матеріалі.
Реклама 👇 Замовити

Щоби платіжні організації міжнародних платіжних систем мали право здійснювати діяльність в Україні, потрібно внести відомості про них до реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури. Його і веде НБУ.

Що містять рекомендації НБУ

«Метою створення цього документу є підтримка партнерських взаємин з учасниками платіжного ринку та спрощення процесу підготовки документів, що відповідно до законодавства подаються Національному банку України для реєстрації міжнародної платіжної системи-нерезидента», — йдеться  в повідомленні.

Рекомендації включають в себе:

  • порядок оформлення та подання документів до Національного банку;
  •  опис положень, які повинні містити документи;
  • перелік законодавчих актів України та документів міжнародних організацій, які необхідно використовувати з метою подання документів для узгодження умов та порядку діяльності міжнародної платіжної системи.

Поки що в реєстрі містяться відомості щодо 10 міжнародних платіжних систем-нерезидентів, з них: 3 міжнародні карткові платіжні системи та 7 міжнародних систем переказу коштів.

До слова, про те, як люди платять у всьому світі — та що це означає для майбутнього платежів платежів можна дізнатися в нашому матеріалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: