fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

НБУ розробив нові правила для платіжних систем

NBU rozrobyv novi pravyla dlja platižnyh system
НБУ розробив рекомендації для спрощення процесу реєстрації міжнародних платіжних систем-нерезидентів, повідомляє прес-служба фінансового регулятора
NBU rozrobyv rekomendaciї dlja sproščennja procesu rejestraciї mižnarodnyh platižnyh system-nerezydentiv, povidomljaje pres-služba finansovogo reguljatora
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Щоби платіжні організації міжнародних платіжних систем мали право здійснювати діяльність в Україні, потрібно внести відомості про них до реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури. Його і веде НБУ. Що містять рекомендації НБУ. Метою створення цього документу є підтримка партнерських взаємин з учасниками платіжного ринку та спрощення процесу підготовки документів, що відповідно до законодавства подаються Національному банку України для реєстрації міжнародної платіжної системи-нерезидента, — йдеться  в повідомленні. Рекомендації включають в себе: порядок оформлення та подання документів до Національного банку;  опис положень, які повинні містити документи; перелік законодавчих актів України та документів міжнародних організацій, які необхідно використовувати з метою подання документів для узгодження умов та порядку діяльності міжнародної платіжної системи. Поки що в реєстрі містяться відомості щодо 10 міжнародних платіжних систем-нерезидентів, з них: 3 міжнародні карткові платіжні системи та 7 міжнародних систем переказу коштів. До слова, про те, як люди платять у всьому світі — та що це означає для майбутнього платежів платежів можна дізнатися в нашому матеріалі.
Реклама 👇 Замовити

Щоби платіжні організації міжнародних платіжних систем мали право здійснювати діяльність в Україні, потрібно внести відомості про них до реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури. Його і веде НБУ.

Що містять рекомендації НБУ

«Метою створення цього документу є підтримка партнерських взаємин з учасниками платіжного ринку та спрощення процесу підготовки документів, що відповідно до законодавства подаються Національному банку України для реєстрації міжнародної платіжної системи-нерезидента», — йдеться  в повідомленні.

Рекомендації включають в себе:

  • порядок оформлення та подання документів до Національного банку;
  •  опис положень, які повинні містити документи;
  • перелік законодавчих актів України та документів міжнародних організацій, які необхідно використовувати з метою подання документів для узгодження умов та порядку діяльності міжнародної платіжної системи.

Поки що в реєстрі містяться відомості щодо 10 міжнародних платіжних систем-нерезидентів, з них: 3 міжнародні карткові платіжні системи та 7 міжнародних систем переказу коштів.

До слова, про те, як люди платять у всьому світі — та що це означає для майбутнього платежів платежів можна дізнатися в нашому матеріалі.НБУ розробив нові правила для платіжних систем 1Як люди платять у всьому світі — та що це означає для майбутнього платежів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: