fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні відкрили доступ до результатів досліджень ліків

V Ukraїni vidkryly dostup do rezuľtativ doslidžeń likiv
Верховна Рада ухвалила зміни до закону «Про лікарські засоби» та відкрила публічний доступ експертам та громадськості до результатів доклінічного вивчення і клінічних випробувань лікарських засобів
Verhovna Rada uhvalyla zminy do zakonu «Pro likarśki zasoby» ta vidkryla publičnyj dostup ekspertam ta gromadśkosti do rezuľtativ dokliničnogo vyvčennja i kliničnyh vyprobuvań likarśkyh zasobiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомляє Укрінформ, за ухвалення відповідного законопроекту №4074 проголосувало 247 депутатів при мінімально необхідних 226 голосах. Українські парламентарі таким чином гармонізували законодавство із положеннями ЄС щодо публічного доступу до результатів доклінічних досліджень і клінічних випробувань лікарських засобів. Також це дає змогу прозоріше висвітлювати напрямки витрат та цільового використання коштів з боку профільного міністерства. Як зміниться підхід до клінічних досліджень. Прийняті законодавчі зміни потрібні ще й для усунення протиріччя між статтею 14 Закону Про інформацію та законодавством щодо лікарських засобів. Адже вся інформація щодо впливу товарів (якими є ліки) на здоровя та життя людини має бути публічною. Українські парламентарі також врахували пропозицію Міністерства охорони здоровя щодо збільшення визначення прикінцевими положеннями законопроекту строків на розробку необхідних для реалізації законопроекту змін до чинних нормативних актів з 1 до 6 місяців. Як раніше інформували ЗМІ, законопроект пройшов перше читання 2 листопада 2016 року. Раніше ми інформували про запуск онлайн-реєстру медичних обстежень в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомляє «Укрінформ», за ухвалення відповідного законопроекту №4074 проголосувало 247 депутатів при мінімально необхідних 226 голосах. Українські парламентарі таким чином гармонізували законодавство із положеннями ЄС щодо публічного доступу до результатів доклінічних досліджень і клінічних випробувань лікарських засобів. Також це дає змогу прозоріше висвітлювати напрямки витрат та цільового використання коштів з боку профільного міністерства.

Як зміниться підхід до клінічних досліджень

Прийняті законодавчі зміни потрібні ще й для усунення протиріччя між статтею 14 Закону «Про інформацію» та законодавством щодо лікарських засобів. Адже вся інформація щодо впливу товарів (якими є ліки) на здоров’я та життя людини має бути публічною.

Українські парламентарі також врахували пропозицію Міністерства охорони здоров’я щодо збільшення визначення прикінцевими положеннями законопроекту строків на розробку необхідних для реалізації законопроекту змін до чинних нормативних актів з 1 до 6 місяців. Як раніше інформували ЗМІ, законопроект пройшов перше читання 2 листопада 2016 року.

Раніше ми інформувалиВ Україні відкрили доступ до результатів досліджень ліків 1В Україні запроваджено онлайн-реєстр медичних оглядів про запуск онлайн-реєстру медичних обстежень в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: