fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Як мандруючи, розвивати успішний бізнес, розкажуть на Travel MBA

Jak mandrujučy, rozvyvaty uspišnyj biznes, rozkažuť na Travel MBA

З 25 по 27 вересня 2018 року відбудеться міжнародна онлайн-конференція з розвитку географічно віддаленого бізнесу. У рамках конференції виступить 10 підприємців-практиків, які поділяться власним досвідом побудови віддаленого бізнесу
Z 25 po 27 veresnja 2018 roku vidbudeťsja mižnarodna onlajn-konferencija z rozvytku geografično viddalenogo biznesu. U ramkah konferenciї vystupyť 10 pidpryjemciv-praktykiv, jaki podiljaťsja vlasnym dosvidom pobudovy viddalenogo biznesu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Очікується, що в конференції Travel MBA візьмуть участь більше 10 000 осіб з усього світу. Наразі вже зареєстровані учасники з 17 країн. Участь у конференції безкоштовна і реєстрація доступна на сайті. Детальніше про проект. Ідея та головне завдання конференції Travel MBA — показати нові можливості і технології, які сьогодні існують у підприємців щодо того, як розвивати бізнес без офісу та керувати компанією, командою і клієнтами повністю віддалено без привязки до географії. Спікери поділяться власним досвідом вибору прибуткової бізнес-моделі, розвитку віддаленої команди, вибору відповідної юрисдикції для відкриття компанії, подорожей і тим, як створити життя без привязки до географії. Вільне життя дає можливість займатися тим, що подобається, і перебувати там, де хочеться, розуміючи, що в будь-який момент можна взяти квиток на літак і за кілька годин опинитися в будь-якій точці світу. При цьому бізнес не залежить від того, де ви знаходитесь. Конференція буде актуальною для тих, хто вже керує компанією і командою віддалено, а також для підприємців, які хочуть адаптувати діючий бізнес під віддалену роботу. Формат конференції передбачає можливість спілкування зі спікерами в прямому ефірі й отримання записів виступів після закінчення. Організатором конференції виступає міжнародний освітній проект і подкаст Travel MBA. Реєстрація відкрита на сайті. Нещодавно ми писали, що туроператори назвали найпопулярніші напрямки подорожей українців.
Реклама 👇 Замовити

Очікується, що в конференції Travel MBA візьмуть участь більше 10 000 осіб з усього світу. Наразі вже зареєстровані учасники з 17 країн. Участь у конференції безкоштовна і реєстрація доступна на сайті.

Детальніше про проект

Ідея та головне завдання конференції Travel MBA — показати нові можливості і технології, які сьогодні існують у підприємців щодо того, як розвивати бізнес без офісу та керувати компанією, командою і клієнтами повністю віддалено без прив’язки до географії.

Спікери поділяться власним досвідом вибору прибуткової бізнес-моделі, розвитку віддаленої команди, вибору відповідної юрисдикції для відкриття компанії, подорожей і тим, як створити життя без прив’язки до географії. Вільне життя дає можливість займатися тим, що подобається, і перебувати там, де хочеться, розуміючи, що в будь-який момент можна взяти квиток на літак і за кілька годин опинитися в будь-якій точці світу. При цьому бізнес не залежить від того, де ви знаходитесь.

Конференція буде актуальною для тих, хто вже керує компанією і командою віддалено, а також для підприємців, які хочуть адаптувати діючий бізнес під віддалену роботу. Формат конференції передбачає можливість спілкування зі спікерами в прямому ефірі й отримання записів виступів після закінчення.

Організатором конференції виступає міжнародний освітній проект і подкаст Travel MBA.
Реєстрація відкрита на сайті.

Нещодавно ми писали, що туроператори назвали найпопулярніші напрямки подорожей українців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: