fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Як мандруючи, розвивати успішний бізнес, розкажуть на Travel MBA

Jak mandrujučy, rozvyvaty uspišnyj biznes, rozkažuť na Travel MBA
З 25 по 27 вересня 2018 року відбудеться міжнародна онлайн-конференція з розвитку географічно віддаленого бізнесу. У рамках конференції виступить 10 підприємців-практиків, які поділяться власним досвідом побудови віддаленого бізнесу
Z 25 po 27 veresnja 2018 roku vidbudeťsja mižnarodna onlajn-konferencija z rozvytku geografično viddalenogo biznesu. U ramkah konferenciї vystupyť 10 pidpryjemciv-praktykiv, jaki podiljaťsja vlasnym dosvidom pobudovy viddalenogo biznesu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Очікується, що в конференції Travel MBA візьмуть участь більше 10 000 осіб з усього світу. Наразі вже зареєстровані учасники з 17 країн. Участь у конференції безкоштовна і реєстрація доступна на сайті. Детальніше про проект. Ідея та головне завдання конференції Travel MBA — показати нові можливості і технології, які сьогодні існують у підприємців щодо того, як розвивати бізнес без офісу та керувати компанією, командою і клієнтами повністю віддалено без привязки до географії. Спікери поділяться власним досвідом вибору прибуткової бізнес-моделі, розвитку віддаленої команди, вибору відповідної юрисдикції для відкриття компанії, подорожей і тим, як створити життя без привязки до географії. Вільне життя дає можливість займатися тим, що подобається, і перебувати там, де хочеться, розуміючи, що в будь-який момент можна взяти квиток на літак і за кілька годин опинитися в будь-якій точці світу. При цьому бізнес не залежить від того, де ви знаходитесь. Конференція буде актуальною для тих, хто вже керує компанією і командою віддалено, а також для підприємців, які хочуть адаптувати діючий бізнес під віддалену роботу. Формат конференції передбачає можливість спілкування зі спікерами в прямому ефірі й отримання записів виступів після закінчення. Організатором конференції виступає міжнародний освітній проект і подкаст Travel MBA. Реєстрація відкрита на сайті. Нещодавно ми писали, що туроператори назвали найпопулярніші напрямки подорожей українців.
Реклама 👇 Замовити

Очікується, що в конференції Travel MBA візьмуть участь більше 10 000 осіб з усього світу. Наразі вже зареєстровані учасники з 17 країн. Участь у конференції безкоштовна і реєстрація доступна на сайті.

Детальніше про проект

Ідея та головне завдання конференції Travel MBA — показати нові можливості і технології, які сьогодні існують у підприємців щодо того, як розвивати бізнес без офісу та керувати компанією, командою і клієнтами повністю віддалено без прив’язки до географії.

Спікери поділяться власним досвідом вибору прибуткової бізнес-моделі, розвитку віддаленої команди, вибору відповідної юрисдикції для відкриття компанії, подорожей і тим, як створити життя без прив’язки до географії. Вільне життя дає можливість займатися тим, що подобається, і перебувати там, де хочеться, розуміючи, що в будь-який момент можна взяти квиток на літак і за кілька годин опинитися в будь-якій точці світу. При цьому бізнес не залежить від того, де ви знаходитесь.

Конференція буде актуальною для тих, хто вже керує компанією і командою віддалено, а також для підприємців, які хочуть адаптувати діючий бізнес під віддалену роботу. Формат конференції передбачає можливість спілкування зі спікерами в прямому ефірі й отримання записів виступів після закінчення.

Організатором конференції виступає міжнародний освітній проект і подкаст Travel MBA.
Реєстрація відкрита на сайті.

Нещодавно ми писали, що туроператори назвалиЯк мандруючи, розвивати успішний бізнес, розкажуть на Travel MBA 1Туроператори назвали найпопулярніші напрямки подорожей українців найпопулярніші напрямки подорожей українців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: