fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У ЄС для обговорення криптовалют збираються міністри 28 країн

U JeS dlja obgovorennja kryptovaljut zbyrajuťsja ministry 28 kraїn
Міністри фінансів із 28 країн ЄС 7 вересня 2018 року мають зустрітися у Відні. Мета зустрічі — обговорити нові правила для регулювання криптовалютного сектору. Згідно з чернеткою порядку денного, яка потрапила до CCN, обговорюватимуть нормативи та положення законодавства щодо регулювання криптовалютних операцій та ймовірних економічних ризиків, що ними пов'язані
Ministry finansiv iz 28 kraїn JeS 7 veresnja 2018 roku majuť zustritysja u Vidni. Meta zustriči — obgovoryty novi pravyla dlja reguljuvannja kryptovaljutnogo sektoru. Zgidno z černetkoju porjadku dennogo, jaka potrapyla do CCN, obgovorjuvatymuť normatyvy ta položennja zakonodavstva ščodo reguljuvannja kryptovaljutnyh operacij ta jmovirnyh ekonomičnyh ryzykiv, ščo nymy pov'jazani
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Журналісти Bloomberg, які заявляють, що повністю ознайомилися з порядком денним, повідомили, що міністри ЄС знову висловлюватимуть свою стурбованість з приводу безлічі викликів через популярність Bitcoin та інших криптовалют. Основні мотиви для побоювань — потенціал, який онлайн-злочинці використовують для торгівлі наркотиками, ухилення від сплати податків, фінансування тероризму та відмивання грошей, а також псевдоанонімність популярних криптовалют. Чому криптовалюти все-таки потребують регулювання. У звіті Європолу, опублікованому у лютому 2018 року, було встановлено, що злочинці в Європі відмили незареєстровану готівку на суму $5,5 млрд, використовуючи для цієї цілі криптовалюти. Директор Роб Вайнрайт стверджував, що 4% грошових коштів зі злочинної сфери було конвертовано в Bitcoin та аналогічні цифрові активи. ЄС багато років займається питанням, чи доцільне регулювання цього сектору. Що стосується тероризму, то теракти в Парижі у 2015 році вплинули на ЄС та оцінку можливостей фінансування тероризму за допомогою криптовалюти. Проблеми все ще існують у нагляді за багатьма фінансовими засобами, що використовуються терористами, від грошових коштів та торгівлі культурними артефактами до віртуальних валют та анонімних передплатних карток, — йшлося у пропозиції внести поправки до четвертої Директиви проти відмивання коштів у ЄС. Переглянута директива, яка тепер називається пятою Директивою про боротьбу з відмиванням грошей, принесла свої поправки щодо використання криптовалютних гаманців. ЄС в цілому демонструє оптимізм щодо базової технології Bitcoin і наполегливо працює над тим, щоби стати лідером технологій розподіленого використання даних та blockchain-проектів. Країни Шенгену інвестували понад 83 млн євро у проекти, що підтримують blockchain. ЄС також започатковує ініціативуBlockchain4EU щодо розробки потужних додатків для промислових і нефінансових секторів економіки. Раніше ми інформували про запуск банківської картки для користувачів із ЄС із кешбеком за купівлю товарів та послуг у криптовалюті.

Журналісти Bloomberg, які заявляють, що повністю ознайомилися з порядком денним, повідомили, що міністри ЄС знову висловлюватимуть свою стурбованість з приводу «безлічі викликів» через популярність Bitcoin та інших криптовалют. Основні мотиви для побоювань — потенціал, який онлайн-злочинці використовують для торгівлі наркотиками, ухилення від сплати податків, фінансування тероризму та відмивання грошей, а також псевдоанонімність популярних криптовалют.

Чому криптовалюти все-таки потребують регулювання

У звіті Європолу, опублікованому у лютому 2018 року, було встановлено, що злочинці в Європі відмили незареєстровану готівку на суму $5,5 млрд, використовуючи для цієї цілі криптовалюти. Директор Роб Вайнрайт стверджував, що 4% грошових коштів зі злочинної сфери було конвертовано в Bitcoin та аналогічні цифрові активи.

ЄС багато років займається питанням, чи доцільне регулювання цього сектору. Що стосується тероризму, то теракти в Парижі у 2015 році вплинули на ЄС та оцінку можливостей фінансування тероризму за допомогою криптовалюти. «Проблеми все ще існують у нагляді за багатьма фінансовими засобами, що використовуються терористами, від грошових коштів та торгівлі культурними артефактами до віртуальних валют та анонімних передплатних карток», — йшлося у пропозиції внести поправки до четвертої Директиви проти відмивання коштів у ЄС. Переглянута директива, яка тепер називається п’ятою Директивою про боротьбу з відмиванням грошей, принесла свої поправки щодо використання криптовалютних гаманців.

ЄС в цілому демонструє оптимізм щодо базової технології Bitcoin і наполегливо працює над тим, щоби стати лідером технологій розподіленого використання даних та blockchain-проектів. Країни Шенгену інвестували понад 83 млн євро у проекти, що підтримують blockchain. ЄС також започатковує ініціативуBlockchain4EU щодо розробки потужних додатків для промислових і нефінансових секторів економіки.

Раніше ми інформувалиУ ЄС для обговорення криптовалют збираються міністри 28 країн 1З’явилася банківська картка для ЄС з кешбеком у криптовалюті про запуск банківської картки для користувачів із ЄС із кешбеком за купівлю товарів та послуг у криптовалюті.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: