fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Lenovo представила власну систему смарт-будинку

Lenovo predstavyla vlasnu systemu smart-budynku
Lenovo Smart Home Essentials – нове сімейство підключених пристроїв, що вирізняються простими налаштуваннями й експлуатацією та орієнтовані на сучасну, сильно фрагментовану мобільну інфраструктуру, заявили у компанії
Lenovo Smart Home Essentials – nove simejstvo pidključenyh prystroїv, ščo vyriznjajuťsja prostymy nalaštuvannjamy j ekspluatacijeju ta orijentovani na sučasnu, syľno fragmentovanu mobiľnu infrastrukturu, zajavyly u kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На додачу до набору датчиків до екосистеми смарт-будинку входять нещодавно представлені розумні екрани Lenovo Smart Display із підтримкою мультиплатформенної екосистеми розумних побутових приладів. З чого складається система смарт-будинку. Центральною панеллю керування всіма підключеними пристроями служить додаток Lenovo Link, що може замінити безліч окремих програм для різних приладів, інформує компанія. З його допомогою користувачі можуть контролювати цілі групи пристроїв і налаштовувати автоматизацію шляхом програмування конкретних дій на певний час доби. Крім того, що пристрої сімейства Smart Home Essentials сумісні з голосовими помічниками Google Assistant та Amazon Alexa, користувачі також можуть налаштовувати і контролювати їх за допомогою голосових команд через Lenovo Smart Display. Загалом до сімейства підключених пристроїв Lenovo Smart Essentials входять: Lenovo Smart Plug — мініатюрний пристрій, який можна включити в будь-яку вільну розетку, щоб дистанційно контролювати різні прилади, підключені через нього до електричної мережі. Lenovo Smart Camera — розумна камера відеоспостереження, яка дозволяє бачити, що відбувається у вас вдома навіть уночі за допомогою режиму інфрачервоної зйомки. Вбудований мікрофон і динамік забезпечують можливість двостороннього аудіозвязку. Lenovo Smart Bulb — розумна лампа з можливістю дистанційного керування освітленням. Користувач може задавати яскравість, час вмикання та вимикання і навіть колірну температуру світла через додаток Lenovo Link. Раніше ми розповідали про те, що таке смарт-будинок та кому потрібна ця технологія.
Реклама 👇 Замовити

На додачу до набору датчиків до екосистеми смарт-будинку входять нещодавно представлені розумні екрани Lenovo Smart Display із підтримкою мультиплатформенної екосистеми розумних побутових приладів.

З чого складається система смарт-будинку

Центральною панеллю керування всіма підключеними пристроями служить додаток Lenovo Link, що може замінити безліч окремих програм для різних приладів, інформує компанія. З його допомогою користувачі можуть контролювати цілі групи пристроїв і налаштовувати автоматизацію шляхом програмування конкретних дій на певний час доби. Крім того, що пристрої сімейства Smart Home Essentials сумісні з голосовими помічниками Google Assistant та Amazon Alexa, користувачі також можуть налаштовувати і контролювати їх за допомогою голосових команд через Lenovo Smart Display.

Загалом до сімейства підключених пристроїв Lenovo Smart Essentials входять:

  • Lenovo Smart Plug — мініатюрний пристрій, який можна включити в будь-яку вільну розетку, щоб дистанційно контролювати різні прилади, підключені через нього до електричної мережі.
  • Lenovo Smart Camera — розумна камера відеоспостереження, яка дозволяє бачити, що відбувається у вас вдома навіть уночі за допомогою режиму інфрачервоної зйомки. Вбудований мікрофон і динамік забезпечують можливість двостороннього аудіозв’язку.
  • Lenovo Smart Bulb — розумна лампа з можливістю дистанційного керування освітленням. Користувач може задавати яскравість, час вмикання та вимикання і навіть колірну температуру світла через додаток Lenovo Link.

Lenovo представила систему смарт-будинку

Раніше ми розповідалиLenovo представила власну систему смарт-будинку 1Розумний будинок — з чого він складається та чи потрібен вам про те, що таке смарт-будинок та кому потрібна ця технологія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: