fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запроваджено онлайн-реєстр медичних оглядів

V Ukraїni zaprovadženo onlajn-rejestr medyčnyh ogljadiv
Як повідомили в Міністерстві охорони здоров'я України (МОЗ), із вересня 2018 року дані про медичні професійні огляди українців зберігаються в єдиній електронній системі. Таке нововведення має на меті впорядкувати професійні медогляди й унеможливить використання підроблених довідок та санітарних книжок
Jak povidomyly v Ministerstvi ohorony zdorov'ja Ukraїny (MOZ), iz veresnja 2018 roku dani pro medyčni profesijni ogljady ukraїnciv zberigajuťsja v jedynij elektronnij systemi. Take novovvedennja maje na meti vporjadkuvaty profesijni medogljady j unemožlyvyť vykorystannja pidroblenyh dovidok ta sanitarnyh knyžok
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як відомо, професійний медогляд є обов’язковою умовою роботи водіїв, людей, які володіють зброєю, та декретованих осіб — вихователів, вчителів, викладачів, студентів, працівників громадського харчування, торгівлі тощо. Тепер дані про такі огляди міститимуться в єдиному реєстрі медичних оглядів — надійно захищеній електронній системі, заявили у МОЗ. Що варто знати про новий реєстр. Професійний медогляд українці проходитимуть виключно в закладах охорони здоров’я, а дані автоматично відображатимуться в електронній системі. Довідку-дублікат про пройдений медогляд кожен українець зможе одержати безоплатно. З часом єдиний реєстр медичних оглядів буде інтегровано до системи Електронне здоров’я. Як повідомили у МОЗ, поки що працює мобільний додаток Медичні огляди. Його можна використовувати для швидкої перевірки легітимності кожного конкретного медичного огляду. На сьогодні у міжвідомчу взаємодію та роботу в єдиному інформаційному просторі приєднались Міністерство внутрішніх справ та Міністерство молоді та спорту. МОЗ України проводить роботу щодо долучення до міжвідомчої взаємодії та роботи в єдиному інформаційному просторі інших міністерств та державних установ. До кінця 2018 року фахівці МОЗ мають підключити до єдиної електронної системи близько 3 тис закладів охорони здоров’я в усіх областях України. Наступним кроком стане поступова заміна паперових бланків медичних оглядів на електронні. Після завершення тестового періоду єдина державна база даних медичних оглядів буде обов’язковою до використання усіма споживачами відповідної інформації, додали у профільному відомстві. Раніше ми інформували про запуск онлайн-реєстра для автомобілів за участі МВС України.
Реклама 👇 Замовити

Як відомо, професійний медогляд є обов’язковою умовою роботи водіїв, людей, які володіють зброєю, та декретованих осіб — вихователів, вчителів, викладачів, студентів, працівників громадського харчування, торгівлі тощо. Тепер дані про такі огляди міститимуться в єдиному реєстрі медичних оглядів — надійно захищеній електронній системі, заявили у МОЗ.

Що варто знати про новий реєстр

Професійний медогляд українці проходитимуть виключно в закладах охорони здоров’я, а дані автоматично відображатимуться в електронній системі. Довідку-дублікат про пройдений медогляд кожен українець зможе одержати безоплатно.

З часом єдиний реєстр медичних оглядів буде інтегровано до системи «Електронне здоров’я». Як повідомили у МОЗ, поки що працює мобільний додаток «Медичні огляди». Його можна використовувати для швидкої перевірки легітимності кожного конкретного медичного огляду.

На сьогодні у міжвідомчу взаємодію та роботу в єдиному інформаційному просторі приєднались Міністерство внутрішніх справ та Міністерство молоді та спорту. МОЗ України проводить роботу щодо долучення до міжвідомчої взаємодії та роботи в єдиному інформаційному просторі інших міністерств та державних установ.

Жодних «куплених» довідок: В Україні запустили онлайн-реєстр медичних оглядів

До кінця 2018 року фахівці МОЗ мають підключити до єдиної електронної системи близько 3 тис закладів охорони здоров’я в усіх областях України. Наступним кроком стане поступова заміна паперових бланків медичних оглядів на електронні. Після завершення тестового періоду єдина державна база даних медичних оглядів буде обов’язковою до використання усіма споживачами відповідної інформації, додали у профільному відомстві.

Раніше ми інформувалиВ Україні запроваджено онлайн-реєстр медичних оглядів 1МВС запустило сервіс на основі відкритих даних про реєстрацію авто про запуск онлайн-реєстра для автомобілів за участі МВС України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: