fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Аеропорт «Миколаїв» запрацює в листопаді 2018 року

Aeroport «Mykolaїv» zapracjuje v lystopadi 2018 roku
Міжнародний аеропорт «Миколаїв» почне обслуговування авіаперевезень вже в листопаді-грудні цього року. Про це повідомив президент асоціації Аеропортів України Петро Липовенко
Mižnarodnyj aeroport «Mykolaїv» počne obslugovuvannja aviaperevezeń vže v lystopadi-grudni ćogo roku. Pro ce povidomyv prezydent asociaciї Aeroportiv Ukraїny Petro Lypovenko
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До цього  аеропорт Миколаїв простоював і не обслуговував регулярні польоти. Останній авіарейс здійснили навесні 2013 року. Що про це відомо. За інформацією Finance.ua, Липовенко зазначив, що аеропорт зможе запрацювати через 2-3 місяці: Рік тому ми тут були і бачили, як проходила реконструкція злітно-посадкової смуги, як працювали на смузі і на пероні. В терміналі не було жодного вигляду і технологій, а через рік ми побачили, що тут все зроблено і аеропорт Миколаїв готовий до обслуговування повітряних перевезень Також він додав, що для роботи аеропорту необхідно поліпшити авіаційну безпеку. Зараз аеропорт Миколаїв не обслуговує регулярні польоти. Останній авіарейс був здійснений навесні 2013 року. У 2016 році аеропорт відключили від енергопостачання через борги. 18 квітня 2018 новим керівником Миколаївського міжнародного аеропорту був призначений депутат Миколаївської облради Федір Барна. Нагадаємо, що в серпні 2017 року в аеропорту Миколаїв заявили про відновлення роботи до кінця року. А в листопаді аеропорт  отримав дозвіл на виконання польотів. До слова, цьогоріч з аеропорту Бориспіль почнуть літати два нових авіаперевізника. Про дату запуску рейсу повідомлять пізніше.
Реклама 👇 Замовити

До цього  аеропорт «Миколаїв» простоював і не обслуговував регулярні польоти. Останній авіарейс здійснили навесні 2013 року.

Що про це відомо

За інформацією Finance.ua, Липовенко зазначив, що аеропорт зможе запрацювати через 2-3 місяці: «Рік тому ми тут були і бачили, як проходила реконструкція злітно-посадкової смуги, як працювали на смузі і на пероні. В терміналі не було жодного вигляду і технологій, а через рік ми побачили, що тут все зроблено і аеропорт «Миколаїв» готовий до обслуговування повітряних перевезень» Також він додав, що для роботи аеропорту необхідно поліпшити авіаційну безпеку. Зараз аеропорт «Миколаїв» не обслуговує регулярні польоти. Останній авіарейс був здійснений навесні 2013 року. У 2016 році аеропорт відключили від енергопостачання через борги. 18 квітня 2018 новим керівником Миколаївського міжнародного аеропорту був призначений депутат Миколаївської облради Федір Барна.

Нагадаємо, що в серпні 2017 року в аеропорту Миколаїв заявили про відновлення роботи до кінця року. А в листопаді аеропорт  отримав дозвіл на виконання польотів.

До слова, цьогоріч з аеропорту «Бориспіль» почнутьАеропорт «Миколаїв» запрацює в листопаді 2018 року 1У «Бориспіль» зайдуть ще 2 авіакомпанії літати два нових авіаперевізника. Про дату запуску рейсу повідомлять пізніше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: