fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українське видавництво розмістило електронні версії шкільних підручників

Ukraїnśke vydavnyctvo rozmistylo elektronni versiї škiľnyh pidručnykiv
На офіційному сайті видавництва «Ранок» розмістили електронні версії 18 підручників для 1 класу за програмою нової української школи, а також  25 підручників для 10 класу. З початком навчального року їх можуть безкоштовно використовувати вчителі та школярі
Na oficijnomu sajti vydavnyctva «Ranok» rozmistyly elektronni versiї 18 pidručnykiv dlja 1 klasu za programoju novoї ukraїnśkoї školy, a takož  25 pidručnykiv dlja 10 klasu. Z počatkom navčaľnogo roku їh možuť bezkoštovno vykorystovuvaty včyteli ta školjari
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Видавництво Ранок розмістило у відкритому доступі онлайн-версії підручників для першачків та 10-класників.  Усі  підручники мають гриф Рекомендовано Міністерством освіти і науки України. Як виглядають електронні підручники. На офіційному інтернет-ресурсі видавництва електронні версії підручників подані у форматі PDF. Їх можна скопіювати як на комп᾿ютер або планшет, так і на смартфон. Також електронні версії підручників і додаткові матеріали до них розміщено на освітньому ресурсі Інтерактивна школа. За словами генерального директора видавництва Ранок Віктора Круглова,  всі підручники випускають з додатковими навчальними матеріалами: безкоштовними онлайн-тестами, навчальними презентаціями, відеороликами тощо. Цього року за ініціативою Міністерства освіти і науки видавництво Ранок у співпраці з компанією EdPro працювало над створенням восьми електронних інтерактивних підручників для 1, 5 та 10 класів. Це: Я досліджую світ Мистецтво Математика для 1 класу Вступ до історії Природознавство для 5 класу Біологія для 10 класу. Підручники з інтерактивними тестами, навчальними іграми, 3D моделями, доповненою реальністю є повноцінними навчальними посібниками, в яких теоретичний матеріал підкріплено цікавими мультимедійними додатками. Це допомагає вчителеві провести захопливий урок, підвищує мотивацію учнів до навчання. Зараз створені електронні підручники проходять процес грифування в ІМЗО. До речі, до Дня знань розмірковували над тим, чи не варто було би готувати дітей до життя саме зі школи — а не потім, витративши 11-12 років на теорію, 80% якої вони ані дня не застосовуватимуть у реальності? В матеріалі Na chasi розповідаємо про 12 предметів, які варто було би запровадити до шкільного курсу.
Реклама 👇 Замовити

Видавництво «Ранок» розмістило у відкритому доступі онлайн-версії підручників для першачків та 10-класників.  Усі  підручники мають гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

Як виглядають електронні підручники

На офіційному інтернет-ресурсі видавництва електронні версії підручників подані у форматі PDF. Їх можна скопіювати як на комп᾿ютер або планшет, так і на смартфон. Також електронні версії підручників і додаткові матеріали до них розміщено на освітньому ресурсі «Інтерактивна школа».

За словами генерального директора видавництва «Ранок» Віктора Круглова,  всі підручники випускають з додатковими навчальними матеріалами: безкоштовними онлайн-тестами, навчальними презентаціями, відеороликами тощо.

Цього року за ініціативою Міністерства освіти і науки видавництво «Ранок» у співпраці з компанією EdPro працювало над створенням восьми електронних інтерактивних підручників для 1, 5 та 10 класів. Це:

  • «Я досліджую світ»
  • «Мистецтво»
  • «Математика» для 1 класу
  • «Вступ до історії»
  • «Природознавство» для 5 класу
  • «Біологія» для 10 класу.

Підручники з інтерактивними тестами, навчальними іграми, 3D моделями, доповненою реальністю є повноцінними навчальними посібниками, в яких теоретичний матеріал підкріплено цікавими мультимедійними додатками. Це допомагає вчителеві провести захопливий урок, підвищує мотивацію учнів до навчання. Зараз створені електронні підручники проходять процес грифування в ІМЗО.

До речі, до Дня знань розмірковували над тим, чи не варто було би готувати дітей до життя саме зі школи — а не потім, витративши 11-12 років на теорію, 80% якої вони ані дня не застосовуватимуть у реальності? В матеріалі Na chasi розповідаємоУкраїнське видавництво розмістило електронні версії шкільних підручників 1«Якби ви вчились так, як треба»: 12 предметів для сучасної школи про 12 предметів, які варто було би запровадити до шкільного курсу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: