Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українське видавництво розмістило електронні версії шкільних підручників

Ukraїnśke vydavnyctvo rozmistylo elektronni versiї škiľnyh pidručnykiv

На офіційному сайті видавництва «Ранок» розмістили електронні версії 18 підручників для 1 класу за програмою нової української школи, а також  25 підручників для 10 класу. З початком навчального року їх можуть безкоштовно використовувати вчителі та школярі
Na oficijnomu sajti vydavnyctva «Ranok» rozmistyly elektronni versiї 18 pidručnykiv dlja 1 klasu za programoju novoї ukraїnśkoї školy, a takož  25 pidručnykiv dlja 10 klasu. Z počatkom navčaľnogo roku їh možuť bezkoštovno vykorystovuvaty včyteli ta školjari
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Видавництво Ранок розмістило у відкритому доступі онлайн-версії підручників для першачків та 10-класників.  Усі  підручники мають гриф Рекомендовано Міністерством освіти і науки України. Як виглядають електронні підручники. На офіційному інтернет-ресурсі видавництва електронні версії підручників подані у форматі PDF. Їх можна скопіювати як на комп᾿ютер або планшет, так і на смартфон. Також електронні версії підручників і додаткові матеріали до них розміщено на освітньому ресурсі Інтерактивна школа. За словами генерального директора видавництва Ранок Віктора Круглова,  всі підручники випускають з додатковими навчальними матеріалами: безкоштовними онлайн-тестами, навчальними презентаціями, відеороликами тощо. Цього року за ініціативою Міністерства освіти і науки видавництво Ранок у співпраці з компанією EdPro працювало над створенням восьми електронних інтерактивних підручників для 1, 5 та 10 класів. Це: Я досліджую світ Мистецтво Математика для 1 класу Вступ до історії Природознавство для 5 класу Біологія для 10 класу. Підручники з інтерактивними тестами, навчальними іграми, 3D моделями, доповненою реальністю є повноцінними навчальними посібниками, в яких теоретичний матеріал підкріплено цікавими мультимедійними додатками. Це допомагає вчителеві провести захопливий урок, підвищує мотивацію учнів до навчання. Зараз створені електронні підручники проходять процес грифування в ІМЗО. До речі, до Дня знань розмірковували над тим, чи не варто було би готувати дітей до життя саме зі школи — а не потім, витративши 11-12 років на теорію, 80% якої вони ані дня не застосовуватимуть у реальності? В матеріалі Na chasi розповідаємо про 12 предметів, які варто було би запровадити до шкільного курсу.
Реклама 👇 Замовити

Видавництво «Ранок» розмістило у відкритому доступі онлайн-версії підручників для першачків та 10-класників.  Усі  підручники мають гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

Як виглядають електронні підручники

На офіційному інтернет-ресурсі видавництва електронні версії підручників подані у форматі PDF. Їх можна скопіювати як на комп᾿ютер або планшет, так і на смартфон. Також електронні версії підручників і додаткові матеріали до них розміщено на освітньому ресурсі «Інтерактивна школа».

За словами генерального директора видавництва «Ранок» Віктора Круглова,  всі підручники випускають з додатковими навчальними матеріалами: безкоштовними онлайн-тестами, навчальними презентаціями, відеороликами тощо.

Цього року за ініціативою Міністерства освіти і науки видавництво «Ранок» у співпраці з компанією EdPro працювало над створенням восьми електронних інтерактивних підручників для 1, 5 та 10 класів. Це:

  • «Я досліджую світ»
  • «Мистецтво»
  • «Математика» для 1 класу
  • «Вступ до історії»
  • «Природознавство» для 5 класу
  • «Біологія» для 10 класу.

Підручники з інтерактивними тестами, навчальними іграми, 3D моделями, доповненою реальністю є повноцінними навчальними посібниками, в яких теоретичний матеріал підкріплено цікавими мультимедійними додатками. Це допомагає вчителеві провести захопливий урок, підвищує мотивацію учнів до навчання. Зараз створені електронні підручники проходять процес грифування в ІМЗО.

До речі, до Дня знань розмірковували над тим, чи не варто було би готувати дітей до життя саме зі школи — а не потім, витративши 11-12 років на теорію, 80% якої вони ані дня не застосовуватимуть у реальності? В матеріалі Na chasi розповідаємо про 12 предметів, які варто було би запровадити до шкільного курсу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: