fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український смарт-наплічник зібрав 1+ млн переглядів у YouTube-блоґера

Ukraїnśkyj smart-napličnyk zibrav 1+ mln peregljadiv u YouTube-bloğera
Уродженець Канади Льюїс Гільзентегер більше відомий як відеоблоґер Unbox Therapy — на його канал підписані понад 12 млн глядачів. Днями він зробив один із перших повноцінних оглядів українського наплічника PIX, кампанія на підтримку якого зараз триває на Kickstarter
Urodženeć Kanady Ljuїs Giľzenteger biľše vidomyj jak videobloğer Unbox Therapy — na jogo kanal pidpysani ponad 12 mln gljadačiv. Dnjamy vin zrobyv odyn iz peršyh povnocinnyh ogljadiv ukraїnśkogo napličnyka PIX, kampanija na pidtrymku jakogo zaraz tryvaje na Kickstarter
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У одному з перших англомовних відеооглядів можна побачити, як працює налаштування та які символи, картинки, анімацію і навіть тетріс можна виводити на поверхню рюкзака при різних сценаріях його використання. Відеоблоґер Льюїс Гільзентегер зазначає, що такий наплічник може стати корисним не лише для розваг у компанії чи безпеки велосипедистів, але й сподобатися шанувальникам музичних фестивалів чи слугувати в якості мобільного інтерактивного рекламного носія під час мітапів або конференцій. Як виглядає та що вміє український смарт-наплічник. Об’єм наплічника складає 27 л. Є захист від вологи та ударів. Вага виробу — менше 1 кг. Частина, де розміщується ноутбук, планшет та цінні речі, обернена до спини користувача, тому витягнути щось без відома власника не вийде. Анімація та світлодіоди налаштовуються. Повний набір опцій щодо анімації доступний за допомогою мобільного додатку. Кампанія на його підтримку триватиме ще 32 дні — але вже зараз зібрано понад $79 тис на випуск цього нестандартного аксесуару.

У одному з перших англомовних відеооглядів можна побачити, як працює налаштування та які символи, картинки, анімацію і навіть «тетріс» можна виводити на поверхню рюкзака при різних сценаріях його використання. Відеоблоґер Льюїс Гільзентегер зазначає, що такий наплічник може стати корисним не лише для розваг у компанії чи безпеки велосипедистів, але й сподобатися шанувальникам музичних фестивалів чи слугувати в якості мобільного інтерактивного рекламного носія під час мітапів або конференцій.

Як виглядає та що вміє український смарт-наплічник

Об’єм наплічника складаєУкраїнський смарт-наплічник зібрав 1+ млн переглядів у YouTube-блоґера 1Український анімований наплічник зібрав $30+ тис на Kickstarter 27 л. Є захист від вологи та ударів. Вага виробу — менше 1 кг. Частина, де розміщується ноутбук, планшет та цінні речі, обернена до спини користувача, тому витягнути щось без відома власника не вийде. Анімація та світлодіоди налаштовуються. Повний набір опцій щодо анімації доступний за допомогою мобільного додатку. Кампанія на його підтримку триватиме ще 32 дні — але вже зараз зібрано понад $79 тис на випуск цього нестандартного аксесуару.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: