fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Декрет не лише для матусь: Буде змінене законодавство щодо праці

Dekret ne lyše dlja matuś: Bude zminene zakonodavstvo ščodo praci
Збільшити можливості для батьків йти в декрет нарівні з матерями — таку реформу обіцяють незабаром втілити у Міністерстві соцполітики, і навіть вже підготовано відповідні зміни до законодавства
Zbiľšyty možlyvosti dlja baťkiv jty v dekret narivni z materjamy — taku reformu obicjajuť nezabarom vtilyty u Ministerstvi socpolityky, i naviť vže pidgotovano vidpovidni zminy do zakonodavstva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  29 серпня 2018-го на засіданні українського уряду було прийняте рішення схвалити розроблений Міністерством соціальної політики проект Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання додаткових гарантій, пов’язаних із поєднанням сімейних і трудових обов’язків). Цим документом пропонують запровадити поняття декретної відпустки по догляду за дитиною чи роботи неповний день у звязку з доглядом за дитиною та порядок її надання не лише жінкам, але й чоловікам. Які зміни внесуть у законодавство про працю. Зазначений проект нормативного акту створений з метою забезпечення соціальних гарантій усім працівникам без дискримінації за ознакою статі, повідомила прес-служба міністерства. Зміни буде внесено до Кодексу законів про працю України та Закону України Про відпустки. Згідно із цими змінами, на батька поширюється право на встановлення за його бажанням в обов’язковому порядку режиму роботи на умовах неповного робочого часу, на скорочену тривалість робочого часу за рахунок роботодавця. Міністерство повідомляє, що таким чином буде реалізоване рівноправя у реалізації батьками своїх обов’язків щодо виховання дітей і догляду за ними. З цією метою норми законодавства про працю приводяться у відповідність до норм Сімейного кодексу України, Закону України Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків з урахуванням адаптації до законодавства та стандартів Європейського Союзу у соціально-трудовій сфері. Нагадаємо, раніше ми інформували про порядок оформлення допомоги на новонароджену дитину за допомогою електронних сервісів в Україні.
Реклама 👇 Замовити

29 серпня 2018-го на засіданні українського уряду було прийняте рішення схвалити розроблений Міністерством соціальної політики проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання додаткових гарантій, пов’язаних із поєднанням сімейних і трудових обов’язків)». Цим документом пропонують запровадити поняття декретної відпустки по догляду за дитиною чи роботи неповний день у зв’язку з доглядом за дитиною та порядок її надання не лише жінкам, але й чоловікам.

Які зміни внесуть у законодавство про працю

Зазначений проект нормативного акту створений з метою забезпечення соціальних гарантій усім працівникам без дискримінації за ознакою статі, повідомила прес-служба міністерства. Зміни буде внесено до Кодексу законів про працю України та Закону України «Про відпустки». Згідно із цими змінами, на батька поширюється право на встановлення за його бажанням в обов’язковому порядку режиму роботи на умовах неповного робочого часу, на скорочену тривалість робочого часу за рахунок роботодавця. Міністерство повідомляє, що таким чином буде реалізоване рівноправ’я у реалізації батьками своїх обов’язків щодо виховання дітей і догляду за ними.

З цією метою норми законодавства про працю приводяться у відповідність до норм Сімейного кодексу України, Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» з урахуванням адаптації до законодавства та стандартів Європейського Союзу у соціально-трудовій сфері.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиДекрет не лише для матусь: Буде змінене законодавство щодо праці 1Допомога при народженні дитини за пару кліків — інструкція для майбутніх батьків про порядок оформлення допомоги на новонароджену дитину за допомогою електронних сервісів в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: