fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська платформа навчатиме киян свідомій моді

Ukraїnśka platforma navčatyme kyjan svidomij modi
Тиждень тому людство використало річний ресурс планети. У рамках Kyiv Maker Faire киянам розкажуть, як перестати жити на планеті в борг. Це відбудеться на першій українській платформі свідомої моди Sustainable Fashion Pad
Tyždeń tomu ljudstvo vykorystalo ričnyj resurs planety. U ramkah Kyiv Maker Faire kyjanam rozkažuť, jak perestaty žyty na planeti v borg. Ce vidbudeťsja na peršij ukraїnśkij platformi svidomoї mody Sustainable Fashion Pad
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Платформа діятиме 8 та 9 вересня на ВДНГ у рамках Kyiv Mini Maker Faire. Kapsula, Marsala, Ozero, Raw Flaw, ReThink, Fashion Revolution та десятки інших відомих компаній та брендів поділяться своїм досвідом успішних sustainable бізнес-кейсів, а лектори розкажуть як це: вимірювати цінність речей не в грошовому еквіваленті, оцінювати свій вплив на довкілля, купувати за принципом менше – краще. У програмі платформи:. Лекторій з Марією Маслій (Marsala), Анастасією Дєєвою (Raw Flaw), Наталією Гордієнко (Kapsula), Ладою Полтавською (Aesthetic Venture), Дарією Марусик (Fashion Revolution та Soon Store) та іншими. Воркшопи від українських свідомих брендів: Marsala з Марією Маслій та художником Євгенієм Лапченко, OLK Manufacture з Оксаною Левченею, Kapsula з Наталією Гордієнко та Ozero. Charity Swap Shop разом з благодійним магазином LASKA. Sustainable Fashion Pad — це перша українська платформа про свідому моду, що просуває культуру воркшопів і мейкерства. Гостей чекає два дні лекцій та воркшопів. Лекції засновників Raw Flaw, Soon Store, Fashion Revolution, Kapsula, Лади Полтавської, еко-блогерів та sustainable-компаній. На воркшопах можна буде розписати взуття Marsala, зшити авоськи, спробувати себе в українському килимовому ткатцтві з OLK Manufacture і не тільки. Ми хочемо спонукати людей зрозуміти цінність їх одягу: кількість рук, які працювали над ними, тривалість часу, що витрачається на виробництво, якість сировини. Усвідомлене життя означає нові виклики, творчі зміни і нові можливості. Але без чіткого розуміння sustainablility, зміни суспільства неможливі . Яна Червінська. засновниця Sustainable Fashion PAd. Партнерами проекту виступають Kapsula, Fashion Revolution, ReThink. Раніше ми розповідали, що українська відеоблоґерка показала 100 років української моди та історії.

Платформа діятиме 8 та 9 вересня на ВДНГ у рамках Kyiv Mini Maker Faire. Kapsula, Marsala, Ozero, Raw Flaw, ReThink, Fashion Revolution та десятки інших відомих компаній та брендів поділяться своїм досвідом успішних sustainable бізнес-кейсів, а лектори розкажуть як це: вимірювати цінність речей не в грошовому еквіваленті, оцінювати свій вплив на довкілля, купувати за принципом менше – краще.

У програмі платформи:

  • Лекторій з Марією Маслій (Marsala), Анастасією Дєєвою (Raw Flaw), Наталією Гордієнко (Kapsula), Ладою Полтавською (Aesthetic Venture), Дарією Марусик (Fashion Revolution та Soon Store) та іншими.
  • Воркшопи від українських свідомих брендів: Marsala з Марією Маслій та художником Євгенієм Лапченко, OLK Manufacture з Оксаною Левченею, Kapsula з Наталією Гордієнко та Ozero.
  • Charity Swap Shop разом з благодійним магазином LASKA.

Sustainable Fashion Pad — це перша українська платформа про свідому моду, що просуває культуру воркшопів і мейкерства.

Гостей чекає два дні лекцій та воркшопів. Лекції засновників Raw Flaw, Soon Store, Fashion Revolution, Kapsula, Лади Полтавської, еко-блогерів та sustainable-компаній. На воркшопах можна буде розписати взуття Marsala, зшити авоськи, спробувати себе в українському килимовому ткатцтві з OLK Manufacture і не тільки.

Модна платформа Sustainable Fashion PAd навчатиме киян свідомій моді Модна платформа Sustainable Fashion PAd навчатиме киян свідомій моді

Ми хочемо спонукати людей зрозуміти цінність їх одягу: кількість рук, які працювали над ними, тривалість часу, що витрачається на виробництво, якість сировини. Усвідомлене життя означає нові виклики, творчі зміни і нові можливості. Але без чіткого розуміння sustainablility, зміни суспільства неможливі

Яна Червінська, засновниця Sustainable Fashion PAd

Партнерами проекту виступають Kapsula, Fashion Revolution, ReThink.

Раніше ми розповідали, що українська відеоблоґерка показалаУкраїнська платформа навчатиме киян свідомій моді 1Відеоблоґерка показала 100 років української моди та історії 100 років української моди та історії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: