fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українець збирає кошти на Kickstarter для незвичного конструктора

Ukraїneć zbyraje košty na Kickstarter dlja nezvyčnogo konstruktora
Навіщо гратися з дрібними деталями LEGO, якщо можна сконструювати будинок чи фортецю із великих «кубиків» — так подумав український розробник конструкторів Денис Охріменко, і вивів на Kickstarter власний конструктор із великих целюлозних блоків
Naviščo gratysja z dribnymy detaljamy LEGO, jakščo možna skonstrujuvaty budynok čy fortecju iz velykyh «kubykiv» — tak podumav ukraїnśkyj rozrobnyk konstruktoriv Denys Ohrimenko, i vyviv na Kickstarter vlasnyj konstruktor iz velykyh celjuloznyh blokiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проект називається PAGL. Це — конструктор для дітей, кожна деталь якого має вигляд цеглин. В якості матеріалу він не використовує пластик, натомість в якості матеріалу застосовується натуральна целюлоза, тож деталі є гіпоалергенними. Як стверджує автор конструктора, деталі PAGL є водостійкими та безпечними для дітей. Створювати можна великі обєкти — стіни, будинки, фортеці. Як виглядає проект конструктора. До кожного набору входять 111 деталей. Крім основних блоків, у набір додано двері, вікна та декоративні наклейки. Вартість окремого набору складає від $79. За планом, для запуску наборів у виробнцтво слід зібрати $50 тис. Підтримати проект можна за посиланням. Розвитком проекту займається український дизайнер Денис Охріменко. Раніше він працював над серією механічних іграшок з дерева та з металу. Про його проект Time4Machine свого часу редакція Na chasi розповідала в окремому матеріалі.

Проект називається PAGL. Це — конструктор для дітей, кожна деталь якого має вигляд цеглин. В якості матеріалу він не використовує пластик, натомість в якості матеріалу застосовується натуральна целюлоза, тож деталі є гіпоалергенними. Як стверджує автор конструктора, деталі PAGL є водостійкими та безпечними для дітей. Створювати можна великі об’єкти — стіни, будинки, фортеці.

Як виглядає проект конструктора

До кожного набору входять 111 деталей. Крім основних блоків, у набір додано двері, вікна та декоративні наклейки. Вартість окремого набору складає від $79. За планом, для запуску наборів у виробнцтво слід зібрати $50 тис. Підтримати проект можна за посиланням.

Розвитком проекту займається український дизайнер Денис Охріменко. Раніше він працював над серією механічних іграшок з дерева та з металу. Про його проект Time4Machine свого часу редакція Na chasi розповідала в окремому матеріаліУкраїнець збирає кошти на Kickstarter для незвичного конструктора 1CEO Time4Machine: «Не намагайтеся одразу зробити дуже круто».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: