fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оголошено конкурс інформаційних кампаній для Сходу України

Ogološeno konkurs informacijnyh kampanij dlja Shodu Ukraїny
Міністерство інформаційної політики та Molodiya Festival оголошують конкурс ідей мультимедійної соцкампанії для жителів Сходу України. Автори найкращої ідеї отримають гроші на її реалізацію
Ministerstvo informacijnoї polityky ta Molodiya Festival ogološujuť konkurs idej muľtymedijnoї sockampaniї dlja žyteliv Shodu Ukraїny. Avtory najkraščoї ideї otrymajuť groši na її realizaciju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Серед учасників конкурсу ініціатори хочуть бачити рекламні агентства, медіа, продакшн-студії, молодих креаторів та творчі команди будь-якого штибу, які мають достатньо креативного ресурсу для реалізації масштабної всеукраїнської кампанії. Згідно зі свіжим опитуванням, багато мешканців цього регіону переконані, що в Україні все погано. Наприклад, вважають, що різниці у рівні життя на підконтрольній та окупованій частинах немає. А ще їм дуже сумно, і вони не бачать перспектив. Ми закликаємо креаторів запропонувати рішення цих проблем: які меседжі комунікувати жителям Сходу; що показати у відповідь на їхнє розчарування та як вивести їх із апатії, повернути віру в себе і свою країну, — пояснюють організатори конкурсу. Учасники мають ознайомитись із опитуванням повністю та зупинитися на одній або кількох проблемах, озвучених у ньому. Весь наш бриф — це перелік проблем і озвучування кінцевої мети. Ви продумуєте свою кампанію повністю, — йдеться в повідомленні від Мінінформполітики. Хто обиратиме переможця. До складу журі увійдуть українські медійники та рекламісти: Олексій Морозов (Havas Digital Kyiv), Гліб Петров (Madcats Agency), Олександр Смірнов (TABASCO), Юрій Марченко (Platforma), Анна Смірнова (Adpage), Ярослав Сердюк (Banda), Петро Шуклінов (LIGA.net), команди Мінінформполітики та Molodiya Festival. Дедлайн подання заявок: 15 вересня 2018-го. Публічно оголосять переможця на Molodiya Festival’18 у жовтні. Бриф, регламент і всі деталі конкурсу можна дізнатися за посиланням. Раніше ми розповідали про фінал міжнародного етапу конкурсу екологічних ініціатив в Україні, який відбудеться незабаром.
Реклама 👇 Замовити

Серед учасників конкурсу ініціатори хочуть бачити рекламні агентства, медіа, продакшн-студії, молодих креаторів та творчі команди будь-якого штибу, які мають достатньо креативного ресурсу для реалізації масштабної всеукраїнської кампанії.

«Згідно зі свіжим опитуванням, багато мешканців цього регіону переконані, що в Україні все погано. Наприклад, вважають, що різниці у рівні життя на підконтрольній та окупованій частинах немає. А ще їм дуже сумно, і вони не бачать перспектив. Ми закликаємо креаторів запропонувати рішення цих проблем: які меседжі комунікувати жителям Сходу; що показати у відповідь на їхнє розчарування та як вивести їх із апатії, повернути віру в себе і свою країну», — пояснюють організатори конкурсу.

Учасники мають ознайомитись із опитуванням повністю та зупинитися на одній або кількох проблемах, озвучених у ньому. «Весь наш бриф — це перелік проблем і озвучування кінцевої мети. Ви продумуєте свою кампанію повністю», — йдеться в повідомленні від Мінінформполітики.

Хто обиратиме переможця

До складу журі увійдуть українські медійники та рекламісти:

  • Олексій Морозов (Havas Digital Kyiv),
  • Гліб Петров (Madcats Agency),
  • Олександр Смірнов (TABASCO),
  • Юрій Марченко (Platforma),
  • Анна Смірнова (Adpage),
  • Ярослав Сердюк (Banda),
  • Петро Шуклінов (LIGA.net), команди Мінінформполітики та Molodiya Festival.

Дедлайн подання заявок: 15 вересня 2018-го.

Публічно оголосять переможця на Molodiya Festival’18 у жовтні. Бриф, регламент і всі деталі конкурсу можна дізнатися за посиланням. Раніше ми розповідалиОголошено конкурс інформаційних кампаній для Сходу України 1В Україні оберуть фіналістів конкурсу ClimateLaunchpad про фінал міжнародного етапу конкурсу екологічних ініціатив в Україні, який відбудеться незабаром.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: