fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Вінниця стане першим містом України із очищенням води в усіх школах

Vinnycja stane peršym mistom Ukraїny iz očyščennjam vody v usih školah
У Вінниці завершується впровадження І етапу проекту із очищення води для навчальних закладів. До початку нового навчального року в усіх 36 муніципальних школах буде встановлено і підключено інноваційні системи 9-ступеневого очищення води. Про це інформує Вінницька мерія
U Vinnyci zaveršujeťsja vprovadžennja I etapu proektu iz očyščennja vody dlja navčaľnyh zakladiv. Do počatku novogo navčaľnogo roku v usih 36 municypaľnyh školah bude vstanovleno i pidključeno innovacijni systemy 9-stupenevogo očyščennja vody. Pro ce informuje Vinnyćka merija
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Окрім самих установок, які очищуватимуть воду для приготування їжі та напоїв у шкільних їдальнях, також передбачено встановлення бюветів у школах. У 2019 році Вінницька мерія має намір провести аналогічні реформи в усіх дитячих садочках. Подібне комплексне рішення для забезпечення дітей чистою питною водою в освітніх закладах в Україні реалізується вперше. Для розробки та встановлення було залучено місцеву компанію Аквасет. Як працюватимуть системи, що допомагають із очищенням води. За словами очільника міста Сергія Моргунова, в складі системи передбачено не лише очищення від домішок та збагачення мінералами, але й знезараження води за допомогою ультрафіолету. Представники міської влади наголосили, що система є унікальною, адже у ній передбачені усі ступені захисту, є можливість чітко контролювати кількість води і систему фільтрації та рівень напруги. Це — перший приклад в Україні, де діти споживатимуть чисту і поживну воду. Система очищення забирає з води абсолютно усі шкідливі домішки, збагачує її мінералами, які корисні для організму дітей, і у фіналі також ще є ультрафіолетове очищення, — розповів інженер компанії Аквасет Олександр Омельчук. Станом на серпень 2018 року 98% шкіл та садочків України використовують хлоровану воду. Це — найдешевший спосіб знезараження, котрий однак є шкідливим для здоровя у довготривалій перспективі. Раніше ми інформували вас про причини так званої хлорної кризи в Україні та альтернативні способи очищення водопровідної води для українських міст.
Реклама 👇 Замовити

Окрім самих установок, які очищуватимуть воду для приготування їжі та напоїв у шкільних їдальнях, також передбачено встановлення бюветів у школах. У 2019 році Вінницька мерія має намір провести аналогічні реформи в усіх дитячих садочках. Подібне комплексне рішення для забезпечення дітей чистою питною водою в освітніх закладах в Україні реалізується вперше. Для розробки та встановлення було залучено місцеву компанію «Аквасет».

Як працюватимуть системи, що допомагають із очищенням води

За словами очільника міста Сергія Моргунова, в складі системи передбачено не лише очищення від домішок та збагачення мінералами, але й знезараження води за допомогою ультрафіолету. Представники міської влади наголосили, що система є унікальною, адже у ній передбачені усі ступені захисту, є можливість чітко контролювати кількість води і систему фільтрації та рівень напруги.

«Це — перший приклад в Україні, де діти споживатимуть чисту і поживну воду. Система очищення забирає з води абсолютно усі шкідливі домішки, збагачує її мінералами, які корисні для організму дітей, і у фіналі також ще є ультрафіолетове очищення», — розповів інженер компанії «Аквасет» Олександр Омельчук.

Вінниця стане першим містом України із повним очищенням води в усіх школах

Станом на серпень 2018 року 98% шкіл та садочків України використовують хлоровану воду. Це — найдешевший спосіб знезараження, котрий однак є шкідливим для здоров’я у довготривалій перспективі. Раніше ми інформувалиВінниця стане першим містом України із очищенням води в усіх школах 1Румунія почала постачати в Україну хлор для знезараження води вас про причини так званої «хлорної кризи» в Україні та альтернативні способи очищення водопровідної води для українських міст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: