fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook планує перейти на поновні джерела енергії

Facebook planuje perejty na ponovni džerela energiї
Компанія Facebook оголосила, що  планує повністю перейти на поновні альтернативні джерела енергії до 2020 року. Вона також зобов'язалася скоротити викиди парникових газів на 75%
Kompanija Facebook ogolosyla, ščo  planuje povnistju perejty na ponovni aľternatyvni džerela energiї do 2020 roku. Vona takož zobov'jazalasja skorotyty vykydy parnykovyh gaziv na 75%
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У 2015 році Facebook вже ставила собі за мету дійти до 50% використання зеленої енергетики в 2018 році і зуміла подолати планку в 51% в 2017 році. Facebook і клімат. Сьогодні ми зобовязуємося скоротити викиди парникових газів на 75% і виконувати операції з 100% поновними джерелами енергії до кінця 2020 року. Компанія знаходиться на шляху до того, щоб стати одним з найбільших корпоративних покупців поновних джерел енергії. З моменту нашої першої купівлі енергії вітру в 2013 році ми уклали контракт на більш ніж 3 ГВт сонячної і вітрової енергії,— йдеться в повідомленні. Минулоріч Facebook заявила про те, що підтримує Паризьку угоди по клімату. До слова, ця соціальна мережа повідомила, що видалила 652 сторінки в рамках боротьби з поширенням недостовірної інформації.
Реклама 👇 Замовити

У 2015 році Facebook вже ставила собі за мету дійти до 50% використання зеленої енергетики в 2018 році і зуміла подолати планку в 51% в 2017 році.

Facebook і клімат

«Сьогодні ми зобов’язуємося скоротити викиди парникових газів на 75% і виконувати операції з 100% поновними джерелами енергії до кінця 2020 року. Компанія знаходиться на шляху до того, щоб стати одним з найбільших корпоративних покупців поновних джерел енергії. З моменту нашої першої купівлі енергії вітру в 2013 році ми уклали контракт на більш ніж 3 ГВт сонячної і вітрової енергії»,— йдеться в повідомленні.

Минулоріч Facebook заявила про те, що підтримує Паризьку угоди по клімату.

До слова, ця соціальна мережа повідомилаFacebook планує перейти на поновні джерела енергії 1Facebook видалив 600+ сторінок, що займалися дезінформацією, що видалила 652 сторінки в рамках боротьби з поширенням недостовірної інформації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: