fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Замість табелю у першокласників буде свідоцтво досягнень

Zamisť tabelju u peršoklasnykiv bude svidoctvo dosjagneń
Першокласників тепер оцінюватимуть по-новому. Міністерство освіти і науки України затвердило свідоцтво досягнень для учнів 1-х класів. Це підтверджує наказ №924 від 20 серпня 2018-го
Peršoklasnykiv teper ocinjuvatymuť po-novomu. Ministerstvo osvity i nauky Ukraїny zatverdylo svidoctvo dosjagneń dlja učniv 1-h klasiv. Ce pidtverdžuje nakaz №924 vid 20 serpnja 2018-go
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У свідоцтві досягнень, яке  замінить табелі, буде зазначатися характеристика особистих досягнень учнів. Воно слугуватиме для оцінки таких показників, як активність дитини, самостійна робота на уроці, співпраця з іншими учнями, здатність вирішувати конфлікти мирних шляхом тощо.  Чотирирівнева система оцінювання. У першому класі оцінювання має описовий характер як рівня навчання, старанності та соціальної поведінки, так і предметів та освітнього процесу в цілому, але не результату. Учителі, які викладатимуть навчальні предмети у початковій школі, даватимуть характеристику предметних компетентностей учня за чотирирівневою системою. Вона включатиме наступні параметри: має значні успіхи; демонструє помітний прогрес; досягає результату з допомогою вчителя; ще потребує уваги і допомоги у вивченні того чи іншого предмета. Перша частина такого свідоцтва заповнюється у жовтні (проміжний звіт) та у травні (як підсумковий звіт): Друга – у травні. Вона містить оцінювання предметних компетентностей. Нагадаємо, усі перші класи в Україні, що навчатимуться з 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримають набори LEGO. Вони допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес, переконані у Міносвіти. Також згідно з інформацією на сайті освітнього відомства, із 1 вересня 2018 року українські старшокласники вивчатимуть низку нових творів в курсі зарубіжної літератури. Ознайомитися з тим, як виглядатиме програма для шкіл із зарубіжної літератури, можна в матеріалі Na chasi.
Реклама 👇 Замовити

У свідоцтві досягнень, яке  замінить табелі, буде зазначатися характеристика особистих досягнень учнів. Воно слугуватиме для оцінки таких показників, як активність дитини, самостійна робота на уроці, співпраця з іншими учнями, здатність вирішувати конфлікти мирних шляхом тощо.

 Чотирирівнева система оцінювання

У першому класі оцінювання має описовий характер як рівня навчання, старанності та соціальної поведінки, так і предметів та освітнього процесу в цілому, але не результату. Учителі, які викладатимуть навчальні предмети у початковій школі, даватимуть характеристику предметних компетентностей учня за чотирирівневою системою. Вона включатиме наступні параметри:

  • має значні успіхи;
  • демонструє помітний прогрес;
  • досягає результату з допомогою вчителя;
  • ще потребує уваги і допомоги у вивченні того чи іншого предмета.

Перша частина такого свідоцтва заповнюється у жовтні (проміжний звіт) та у травні (як підсумковий звіт):

Замість табелю — свідоцтво досягнень: як оцінюватимуть першокласників

Друга – у травні. Вона містить оцінювання предметних компетентностей.

Замість табелю — свідоцтво досягнень: як оцінюватимуть першокласників

Нагадаємо, усі перші класи в Україні, що навчатимуться з 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримаютьЗамість табелю у першокласників буде свідоцтво досягнень 1Українські першокласники безкоштовно отримають набори LEGO набори LEGO. Вони допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес, переконані у Міносвіти.

Також згідно з інформацією на сайті освітнього відомства, із 1 вересня 2018 року українські старшокласники вивчатимуть низку нових творів в курсі зарубіжної літератури. Ознайомитися з тим, як виглядатиме програма для шкіл із зарубіжної літератури, можна в матеріаліЗамість табелю у першокласників буде свідоцтво досягнень 2Українські школярі вивчатимуть літературу по-новому — від Ніла Ґеймана до Стівена Кінґа Na chasi.

Джерело: МОН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: