fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська Соціальна Академія запускає програму для етичних лідерів

Ukraїnśka Sociaľna Akademija zapuskaje programu dlja etyčnyh lideriv
У жовтні 2018 року в Українській Соціальній Академії (УСА) стартує нова освітня програма «Етичне лідерство». Її мета — розвинути етично орієнтованих особистостей для творення спільноти лідерів для змін в Україні
U žovtni 2018 roku v Ukraїnśkij Sociaľnij Akademiї (USA) startuje nova osvitnja programa «Etyčne liderstvo». Її meta — rozvynuty etyčno orijentovanyh osobystostej dlja tvorennja spiľnoty lideriv dlja zmin v Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Програма зорієнтована на молодих людей з проактивною життєвою позицією, лідерським потенціалом, бажанням та готовністю здійснювати позитивні трансформації. Що пропонує програма від УСА. Найчастіше лідерство розглядається або з точки зору навичок, необхідних лідерам, або з точки зору понять місії та візії. Ця програма УСА сфокусована, передусім, та моральній стороні лідерства, і це — та особливість, яка виділяє її з-поміж інших лідерських програм. Учасники програми здійснять кілька освітніх поїздок регіонами та містами України. Там вони зможуть ознайомитись із кращими практиками суспільних змін, в центрі яких стоять саме етичні принципи. З цією ж метою можна буде стати учасником європейського навчального туру, який планується навесні 2019 року. Теоретичний блок програми — це спілкування із фаховими філософами, політологами, соціологами та економістами про моральну сторону лідерства. Також передбачено зустрічі з бізнесменами, громадськими та політичними діячами, для яких етика — одна з найбільш значущих сторін лідерства. Окрім теоретичної частини, учасники програми пройдуть практичний інтенсив Навички лідера. Після нього передбачене застосування отриманих знань на практиці. Як можна стати учасником. Учасники зможуть розробити власний проект позитивних змін у суспільстві та боротимуться за грант на його втілення. Інша можливість, на яку також надається грантова підтримка — змога провести дослідження в одній із запропонованих галузей. Найбільш мотивовані кандидати можуть розраховувати на стипендії від організаторів, які покривають 25% або й 50% вартості програми. До 15 вересня 2018-го можна зареєструватись на програму зі знижкою. А якщо постаратись — ще й отримати стипендію до зниженої ціни. Подробиці програми можні дізнатися на сайті УСА. Раніше редакція Na chasi розповідала про те, як УСА підтримує соцпідприємництво в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Програма зорієнтована на молодих людей з проактивною життєвою позицією, лідерським потенціалом, бажанням та готовністю здійснювати позитивні трансформації.

Що пропонує програма від УСА

Найчастіше лідерство розглядається або з точки зору навичок, необхідних лідерам, або з точки зору понять місії та візії. Ця програма УСА сфокусована, передусім, та моральній стороні лідерства, і це — та особливість, яка виділяє її з-поміж інших лідерських програм.

Учасники програми здійснять кілька освітніх поїздок регіонами та містами України. Там вони зможуть ознайомитись із кращими практиками суспільних змін, в центрі яких стоять саме етичні принципи. З цією ж метою можна буде стати учасником європейського навчального туру, який планується навесні 2019 року.

Теоретичний блок програми — це спілкування із фаховими філософами, політологами, соціологами та економістами про моральну сторону лідерства. Також передбачено зустрічі з бізнесменами, громадськими та політичними діячами, для яких етика — одна з найбільш значущих сторін лідерства. Окрім теоретичної частини, учасники програми пройдуть практичний інтенсив «Навички лідера». Після нього передбачене застосування отриманих знань на практиці.

Як можна стати учасником

Учасники зможуть розробити власний проект позитивних змін у суспільстві та боротимуться за грант на його втілення. Інша можливість, на яку також надається грантова підтримка — змога провести дослідження в одній із запропонованих галузей. Найбільш мотивовані кандидати можуть розраховувати на стипендії від організаторів, які покривають 25% або й 50% вартості програми.

До 15 вересня 2018-го можна зареєструватись на програму зі знижкою. А якщо постаратись — ще й отримати стипендію до зниженої ціни. Подробиці програми можні дізнатися на сайті УСА.

Раніше редакція Na chasi розповідалаУкраїнська Соціальна Академія запускає програму для етичних лідерів 1Іванка Бедь, УСА: «Соцпідприємництво — це можливість зробити щось правильне» про те, як УСА підтримує соцпідприємництво в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: