fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запрацювала платіжна система SWIFT gpi

V Ukraїni zapracjuvala platižna systema SWIFT gpi
Технологія міжнародних платежів SWIFT global payment innovation запрацювала в Україні, повідомляє прес-служба Ощадбанку. Система дозволяє клієнтам здійснювати транскордонні розрахунки швидко та прозоро
Tehnologija mižnarodnyh plateživ SWIFT global payment innovation zapracjuvala v Ukraїni, povidomljaje pres-služba Oščadbanku. Systema dozvoljaje klijentam zdijsnjuvaty transkordonni rozrahunky švydko ta prozoro
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомляють в банку, завдяки використанню інноваційного сервісу SWIFT gpi майже половина gpi-платежів зараховуються протягом 30 хвилин, і майже 100% платежів – протягом 24 годин. Додаток gpi Tracker дає можливість відстежувати міжнародні платежі в режимі онлайн. Що відомо про  впровадження технології. За інофрмацією Ощадбанку, до сервісу підключилось вже понад 180 фінансових установ по всьому світу. Понад 100 мільярдів доларів США за допомогою SWIFT gpi щодня відправляється через більш ніж 450 міжнародних платіжних коридорів. Сьогодні вже 79% банків-кореспондентів Ощадбанку користуються gpi. 73% міжнародних переказів з Ощадбанку спрямовуються через банки-кореспонденти, підключені до gpi. Прогнозується, що до кінця 2020 року SWIFT gpi стане стандартом для всіх транскордонних платежів, — йдеться в повідомленні. Про додаток gpi Tracker. За допомогою SWIFT gpi проблеми, які можуть потенційно виникати при проведенні міжнародних платежів клієнтів, буде вирішено. Зокрема, інтернет-додаток gpi Tracker дає банку можливість відстежувати статус платежу в режимі реального часу, а також перевіряти інформацію по кожному банку на маршруті платежу, включаючи утримувані комісії на кожному етапі. SWIFT gpi забезпечує безпрецедентно високий рівень прозорості та контролю кожного платежу. В майбутньому планують запустити послугу призупинення та відкликання платежу і передачі інформації по всьому маршруту платежу до кінцевого бенефіціара без додаткових комісій. Як люди платять у всьому світі — та що це означає для майбутнього платежів можна почитати в матеріалі Na chasi.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомляють в банку, завдяки використанню інноваційного сервісу SWIFT gpi майже половина gpi-платежів зараховуються протягом 30 хвилин, і майже 100% платежів – протягом 24 годин. Додаток gpi Tracker дає можливість відстежувати міжнародні платежі в режимі онлайн.

Що відомо про  впровадження технології

За інофрмацією Ощадбанку, до сервісу підключилось вже понад 180 фінансових установ по всьому світу. Понад 100 мільярдів доларів США за допомогою SWIFT gpi щодня відправляється через більш ніж 450 міжнародних платіжних коридорів.

«Сьогодні вже 79% банків-кореспондентів Ощадбанку користуються gpi. 73% міжнародних переказів з Ощадбанку спрямовуються через банки-кореспонденти, підключені до gpi. Прогнозується, що до кінця 2020 року SWIFT gpi стане стандартом для всіх транскордонних платежів», — йдеться в повідомленні.

Про додаток gpi Tracker

За допомогою SWIFT gpi проблеми, які можуть потенційно виникати при проведенні міжнародних платежів клієнтів, буде вирішено. Зокрема, інтернет-додаток gpi Tracker дає банку можливість відстежувати статус платежу в режимі реального часу, а також перевіряти інформацію по кожному банку на маршруті платежу, включаючи утримувані комісії на кожному етапі. SWIFT gpi забезпечує безпрецедентно високий рівень прозорості та контролю кожного платежу.

В майбутньому планують запустити послугу призупинення та відкликання платежу і передачі інформації по всьому маршруту платежу до кінцевого бенефіціара без додаткових комісій.

Як люди платять у всьому світі — та що це означає для майбутнього платежів можна почитатиВ Україні запрацювала платіжна система SWIFT gpi 1Як люди платять у всьому світі — та що це означає для майбутнього платежів в матеріалі Na chasi.

Джерело: Ощадбанк

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: