fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google Assistant розповідатиме лише добрі новини

Google Assistant rozpovidatyme lyše dobri novyny
Компанія Google вирішила боротися з напливом негативних новин. Реалізують це за допомогою нової опції у голосовому помічнику Google Assistant — тепер його можна пропросити розповісти «якісь хороші новини». Поки що ця опція працює не в усіх країнах світу
Kompanija Google vyrišyla borotysja z naplyvom negatyvnyh novyn. Realizujuť ce za dopomogoju novoї opciї u golosovomu pomičnyku Google Assistant — teper jogo možna proprosyty rozpovisty «jakiś horoši novyny». Poky ščo cja opcija pracjuje ne v usih kraїnah svitu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нова опція призначена для отримання новин, які висвітлюють позитивні зміни у світі. Для того, аби їх отримати, користувачі Google Assistant мають попросити голосового помічника, встановленого у смартфоні чи смарт-колонці, Tell me something good. Видання The Verge цитує представників компанії, за словами яких нова опція призначена для заповнення нестачі надії — подолання того, що сучасне людство більше фокусується на проблемах, аніж на їхньому вирішенні та способах подолання негараздів. Це породжує загально високий рівень тривожності та відторгнення. Як у Google повідомлятимуть хороші новини. Компанія називає таких підхід до висвітлення позитивних новин за спеціальним запитом до голосового помічника журналістикою рішень. На думку компанії, потрібно подавати новини, які пропонують рішення та подолання проблем, а не лише пост-фактум повідомляти про катастрофи та виникнення проблем у суспільстві. Цю ініціативу раніше вже почали проваджувати у неприбутковій організації Solutions Journalism Network. Вона вже співпрацювала з інформаційними центрами, такими як NPR, Huffington Post та PBS, для поширення найкращих практик так званої журналістики оптимізму. Загалом ініціативу Google можна співвіднести зі спробами різних інтернет-сервісів покращити контроль користувачів за тим, як та навіщо вони витрачають час в інтернеті. Нова опція поки що доступна не в усіх країнах. Нову опцію підтримуватимуть смартфони з Google Assistant та розумні колонки лінійки Google Home. Раніше ми розповідали про власний досвід використання смарт-колонки від цієї компанії.
Реклама 👇 Замовити

Нова опція призначена для отримання новин, які висвітлюють позитивні зміни у світі. Для того, аби їх отримати, користувачі Google Assistant мають попросити голосового помічника, встановленого у смартфоні чи смарт-колонці, «Tell me something good». Видання The Verge цитує представників компанії, за словами яких нова опція призначена для заповнення «нестачі надії» — подолання того, що сучасне людство більше фокусується на проблемах, аніж на їхньому вирішенні та способах подолання негараздів. Це породжує загально високий рівень тривожності та відторгнення.

Як у Google повідомлятимуть хороші новини

Компанія називає таких підхід до висвітлення позитивних новин за спеціальним запитом до голосового помічника «журналістикою рішень». На думку компанії, потрібно подавати новини, які пропонують рішення та подолання проблем, а не лише пост-фактум повідомляти про катастрофи та виникнення проблем у суспільстві. Цю ініціативу раніше вже почали проваджувати у неприбутковій організації Solutions Journalism Network. Вона вже співпрацювала з інформаційними центрами, такими як NPR, Huffington Post та PBS, для поширення найкращих практик так званої «журналістики оптимізму». Загалом ініціативу Google можна співвіднести зі спробами різних інтернет-сервісів покращити контроль користувачів за тим, як та навіщо вони витрачають час в інтернеті. Нова опція поки що доступна не в усіх країнах.

Нову опцію підтримуватимуть смартфони з Google Assistant та розумні колонки лінійки Google Home. Раніше ми розповідалиGoogle Assistant розповідатиме лише добрі новини 1Як Google Home Mini може змінити вашу роботу, дозвілля та сон на краще про власний досвід використання смарт-колонки від цієї компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: