fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна вперше випустить єврооблігації в національній валюті

Ukraїna vperše vypustyť jevroobligaciї v nacionaľnij valjuti
Мінфін вважає «сприятливою» зовнішню кон’юнктуру для випуску єврооблігацій в національній валюті. Про це йдеться в «Середньостроковій стратегії управління державним боргом на 2018-2020 роки», передає FinClub
Minfin vvažaje «spryjatlyvoju» zovnišnju kon’junkturu dlja vypusku jevroobligacij v nacionaľnij valjuti. Pro ce jdeťsja v «Seredńostrokovij strategiї upravlinnja deržavnym borgom na 2018-2020 roky», peredaje FinClub
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Очікується, що випуск таких цінних паперів може сприяти подовженню середнього терміну погашення держборгу і зменшення вартості його обслуговування. На часі дізнатися, що відомо про єврооблігації в національній валюті та що про це відомо. Про що йдеться у Стратегії. У Стратегії зазначено, що з метою оптимізації структури державного боргу з точки зору валютного ризику розглядається можливість розміщення на міжнародних ринках капіталу облігацій зовнішньої держпозики, номінованих в національній валюті. У Мінфіні наголошують, що в цілому час і ринкова кон’юнктура для випуску зовнішніх ОЗДП номінованих в національній валюті, розцінюється як сприятливі для України. Загальні ринкові умови є сприятливими для суверенних емітентів облігацій в національній валюті. Випуск гривневих єврооблігацій необхідний як альтернативне джерело фінансування і спосіб зменшити валютний ризик. Нагадаємо, що розміщення в Україні єврооблігацій визнали найкращою угодою року. В огляді ринку цінних паперів Global Capital йдеться про те, що у вересні 2017 року Україна вперше повернулася на міжнародні ринки. Це сталося після реструктуризації боргу розміром $15 млрд в листопаді 2015 року. Після початку збройного конфлікту на Сході України нашій державі довелося залучити $8,75 млрд кредиту під різні цілі. Була випущена амортизаційна облігація на $3 млрд, середня тривалість якої становить 14,25 року. Представники Україні 11-15 вересня провели представлення євробондів. Зустрічі з інвесторами пройшли в Великобританії і США. Організаторами цих зустрічей були обрані BNP Paribas, Goldman Sachs і J.P. Morgan.
Реклама 👇 Замовити

Очікується, що випуск таких цінних паперів може сприяти подовженню середнього терміну погашення держборгу і зменшення вартості його обслуговування. На часі дізнатися, що відомо про єврооблігації в національній валюті та що про це відомо.

Про що йдеться у Стратегії

У Стратегії зазначено, що з метою оптимізації структури державного боргу з точки зору валютного ризику розглядається можливість розміщення на міжнародних ринках капіталу облігацій зовнішньої держпозики, номінованих в національній валюті.

У Мінфіні наголошують, що в цілому час і ринкова кон’юнктура для випуску зовнішніх ОЗДП номінованих в національній валюті, розцінюється як сприятливі для України. Загальні ринкові умови є сприятливими для суверенних емітентів облігацій в національній валюті.

Випуск гривневих єврооблігацій необхідний як альтернативне джерело фінансування і спосіб зменшити валютний ризик.

Нагадаємо, що розміщенняУкраїна вперше випустить єврооблігації в національній валюті 1Розміщення в Україні єврооблігацій визнали найкращою угодою року в Україні єврооблігацій визнали найкращою угодою року.

В огляді ринку цінних паперів Global Capital йдеться про те, що у вересні 2017 року Україна вперше повернулася на міжнародні ринки. Це сталося після реструктуризації боргу розміром $15 млрд в листопаді 2015 року. Після початку збройного конфлікту на Сході України нашій державі довелося залучити $8,75 млрд кредиту під різні цілі. Була випущена амортизаційна облігація на $3 млрд, середня тривалість якої становить 14,25 року. Представники Україні 11-15 вересня провели представлення євробондів. Зустрічі з інвесторами пройшли в Великобританії і США. Організаторами цих зустрічей були обрані BNP Paribas, Goldman Sachs і J.P. Morgan.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: