fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Kyiv Investment Week — головне про міжнародний інвестиційний тиждень в Україні

Kyiv Investment Week — golovne pro mižnarodnyj investycijnyj tyždeń v Ukraїni
В Україні відбудеться Kyiv Investment Week – серія ділових і tech-подій для інвесторів, представників фондів, бізнес-янголів, стартапів та підприємців зі всієї Європи. Розповідаємо, чому це важливо
V Ukraїni vidbudeťsja Kyiv Investment Week – serija dilovyh i tech-podij dlja investoriv, predstavnykiv fondiv, biznes-jangoliv, startapiv ta pidpryjemciv zi vsijeї Jevropy. Rozpovidajemo, čomu ce važlyvo
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мета циклу заходів — посилити партнерські стосунки між учасниками та презентувати Україну іноземним інвесторам. 8 заходів зберуть 3000 учасників та 130 спікерів із країн Європи, США та Азії. У рамках інвестиційного тижня організатори планують 2 великі бізнес-події: 16 жовтня – UNIT Investment Summit, 18-19 жовтня – 5-й ювілейний КМЕФ. Детальніше про заходи та учасників. UNIT Investment Summit відбудеться в інноваційному парку UNIT.City та обєднає під одним дахом інвесторів, під управлінням яких знаходиться понад $300 млн. На саміті черед інших виступлять Рік Расмуссен, директор стартап-програм знаменитого університету Берклі в США, та Еніс Халлі, венчурний інвестор і партнер глобального акселератора 500 Startups. Читатйте також: Макс Яковер, UNIT.City: Може, спочатку побудуємо парк, а потім економіка налагодиться?. Халлі вже знайомий із нашою екосистемою: Українці зробили чималий внесок у розвиток Кремнієвої долини. Ян Кум із WhatsApp і Макс Левчин із PayPal відомі далеко за межами США. Україна здатна стати наступною стартап-нацією, — певен Еніс. Що буде відбуватися на UNIT Investment Summit. 30 провідних інвесторів з Європи відберуть 30 стартапів, яких запросять на саміт. Ще 10 заздалегідь відібраних команд зможуть представити свої проекти інвесторам. Представники технологічних екосистем з Польщі, Естонії, Литви, Білорусі та України поділяться своїм досвідом у форматі коротких презентацій. На конференції очікується понад 150 гостей з більш ніж 10 країн. На учасників також очікує бізнес-тур столицею України, презентація стартап-екосистем різних країн, презентації проектів та культурна програма. У 2017 році інвестиції в українські стартап-проекти виросли більш ніж втричі порівняно з 2016. Проте брак венчурного капіталу — один із найбільших викликів української стартап-екосистеми. Тому завдання такого тижня — познайомити міжнародних партнерів із українськими компаніями та залучити ще більше інвестицій в IT-галузь. Макс Яковер. СЕО та керуючий партнер UNIT.City. Повна програма Kyiv Investment Week виглядає так: 15 жовтня – Kyiv Business Tour: одноденний бізнес-тур ключовими точками української стартап-екосистеми. 16 жовтня – UNIT Investment Summit. 17 жовтня – Вечір випускних презентацій фінтех-акселератора RadarTech PopCorp. 18-19 жовтня – 5-й Київський Міжнародний економічний форум. 15-18 жовтня – Kyiv Barcrowling Week: тиждень знижок у кращих креативних барах і ресторанах міста. 19 жовтня – CreativeMornings Kyiv: щомісячний сніданок-лекція для креативних людей. 19 жовтня – Kyiv Silicon Drinkabout: пятнична нетворкінг-вечірка київської tech-спільноти. Kyiv Investment Week – це правильна та своєчасна ініціатива концентрації бізнес-заходів в Києві. Цьогоріч на КМЕФ збираються бізнесмени, інвестори, експерти та політики з 30+ країн світу. Головною темою буде пошук конкурентних переваг України у високотехнологічному XXI столітті. Юрій Пивоваров. голова оргкомітету КМЕФ.

Мета циклу заходів — посилити партнерські стосунки між учасниками та презентувати Україну іноземним інвесторам. 8 заходів зберуть 3000 учасників та 130 спікерів із країн Європи, США та Азії.

У рамках інвестиційного тижня організатори планують 2 великі бізнес-події: 16 жовтня – UNIT Investment Summit, 18-19 жовтня – 5-й ювілейний КМЕФ.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Детальніше про заходи та учасників

UNIT Investment Summit відбудеться в інноваційному парку UNIT.City та об’єднає під одним дахом інвесторів, під управлінням яких знаходиться понад $300 млн. На саміті черед інших виступлять Рік Расмуссен, директор стартап-програм знаменитого університету Берклі в США, та Еніс Халлі, венчурний інвестор і партнер глобального акселератора 500 Startups.

Читайте також: Макс Яковер, UNIT.City: «Може, спочатку побудуємо парк, а потім економіка налагодиться?»

Халлі вже знайомий із нашою екосистемою: «Українці зробили чималий внесок у розвиток Кремнієвої долини. Ян Кум із WhatsApp і Макс Левчин із PayPal відомі далеко за межами США. Україна здатна стати наступною стартап-нацією», — певен Еніс.

Що буде відбуватися на UNIT Investment Summit

30 провідних інвесторів з Європи відберуть 30 стартапів, яких запросять на саміт. Ще 10 заздалегідь відібраних команд зможуть представити свої проекти інвесторам. Представники технологічних екосистем з Польщі, Естонії, Литви, Білорусі та України поділяться своїм досвідом у форматі коротких презентацій.

На конференції очікується понад 150 гостей з більш ніж 10 країн. На учасників також очікує бізнес-тур столицею України, презентація стартап-екосистем різних країн, презентації проектів та культурна програма.

Kyiv Investment Week: Що варто знати про міжнародний інвестиційний тиждень в Україні

У 2017 році інвестиції в українські стартап-проекти виросли більш ніж втричі порівняно з 2016. Проте брак венчурного капіталу — один із найбільших викликів української стартап-екосистеми. Тому завдання такого тижня — познайомити міжнародних партнерів із українськими компаніями та залучити ще більше інвестицій в IT-галузь

Макс Яковер, СЕО та керуючий партнер UNIT.City

Повна програма Kyiv Investment Week виглядає так:

  • 15 жовтня – Kyiv Business Tour: одноденний бізнес-тур ключовими точками української стартап-екосистеми.
  • 16 жовтня – UNIT Investment Summit.
  • 17 жовтня – Вечір випускних презентацій фінтех-акселератора RadarTech PopCorp.
  • 18-19 жовтня – 5-й Київський Міжнародний економічний форум.
  • 15-18 жовтня – Kyiv Barcrowling Week: тиждень знижок у кращих креативних барах і ресторанах міста.
  • 19 жовтня – CreativeMornings Kyiv: щомісячний сніданок-лекція для креативних людей.
  • 19 жовтня – Kyiv Silicon Drinkabout: п’ятнична нетворкінг-вечірка київської tech-спільноти.

Kyiv Investment Week – це правильна та своєчасна ініціатива концентрації бізнес-заходів в Києві. Цьогоріч на КМЕФ збираються бізнесмени, інвестори, експерти та політики з 30+ країн світу. Головною темою буде пошук конкурентних переваг України у високотехнологічному XXI столітті

Юрій Пивоваров, голова оргкомітету КМЕФ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: