fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Vodafone запустив лінійку послуг для бізнесу на основі Mobile ID

Vodafone zapustyv linijku poslug dlja biznesu na osnovi Mobile ID
Оператор мобільного зв'язку «Vodafone Україна» запустив лінійку послуг на базі технології Mobile ID, яка буде доступна бізнес-клієнтам оператора
Operator mobiľnogo zv'jazku «Vodafone Ukraїna» zapustyv linijku poslug na bazi tehnologiї Mobile ID, jaka bude dostupna biznes-klijentam operatora
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про нові можливості повідомило видання ITC з посиланням на прес-службу оператора. З сьогоднішнього дня їм доступна віддалена ідентифікація при отриманні різних електронних послуг, а також - вперше в Україні - електронний цифровий підпис за допомогою мобільного телефону, яка є юридично значимим аналогом власноручного підпису власника. Такий мобільний підпис дозволяє однозначно ідентифікувати людину і підтвердити його особистість. Для цього компанія Vodafone використовує сертифіковане рішення, всі компоненти якого пройшли державну експертизу, що використовується рішення відповідає не тільки українським, а й європейським стандартам. Як буде створено додатковий захист даних від Vodafone. Ще один рівень безпеки забезпечується за рахунок використання SIM-карток нового покоління, які необхідні для користування Mobile ID та супутніми послугами. SIM-карта в даному випадку виступає в якості захищеного носія інформації. Всі операції шифрування виконуються в захищеній області памяті такої картки, і до неї не має доступу навіть операційна система бездротового пристрою. Секретну інформацію можна ні видалити, ні рахувати, ні скопіювати на інший носій, повідомляє прес-служба компанії. Крім того, дані пользователя в повному обсязі не зберігаються в жодному із сегментів системи. За допомогою послуг Mobile ID бізнес-клієнти Vodafone зможуть отримати віддалений доступ до корпоративних інформаційних ресурсів і підписувати документи в системах електронного документообігу. При цьому користувач не буде обмежений у цих сервісах включно можливостями мобільного телефону. Як і раніше, він може працювати в електронному просторі за допомогою будь-якого пристрою або персонального компютера, керуючи всіма процесами ідентифікації з особистого телефону і без необхідності запамятовувати безліч паролів до різних систем. Раніше ми інформували про запуск розумного міста у Харкові спільно з цим українським телеком-оператором.
Реклама 👇 Замовити

Про нові можливості повідомило видання ITC з посиланням на прес-службу оператора. З сьогоднішнього дня їм доступна віддалена ідентифікація при отриманні різних електронних послуг, а також – вперше в Україні – електронний цифровий підпис за допомогою мобільного телефону, яка є юридично значимим аналогом власноручного підпису власника. Такий мобільний підпис дозволяє однозначно ідентифікувати людину і підтвердити його особистість.

Для цього компанія Vodafone використовує сертифіковане рішення, всі компоненти якого пройшли державну експертизу, що використовується рішення відповідає не тільки українським, а й європейським стандартам.

Як буде створено додатковий захист даних від Vodafone

Ще один рівень безпеки забезпечується за рахунок використання SIM-карток нового покоління, які необхідні для користування Mobile ID та супутніми послугами. SIM-карта в даному випадку виступає в якості захищеного носія інформації. Всі операції шифрування виконуються в захищеній області пам’яті такої картки, і до неї не має доступу навіть операційна система бездротового пристрою. Секретну інформацію можна ні видалити, ні рахувати, ні скопіювати на інший носій, повідомляє прес-служба компанії. Крім того, дані пользователя в повному обсязі не зберігаються в жодному із сегментів системи.

За допомогою послуг Mobile ID бізнес-клієнти Vodafone зможуть отримати віддалений доступ до корпоративних інформаційних ресурсів і підписувати документи в системах електронного документообігу. При цьому користувач не буде обмежений у цих сервісах включно можливостями мобільного телефону. Як і раніше, він може працювати в електронному просторі за допомогою будь-якого пристрою або персонального комп’ютера, керуючи всіма процесами ідентифікації з особистого телефону і без необхідності запам’ятовувати безліч паролів до різних систем.

Раніше ми інформувалиVodafone запустив лінійку послуг для бізнесу на основі Mobile ID 1Vodafone допоможе Харкову побудувати smart city про запуск «розумного міста» у Харкові спільно з цим українським телеком-оператором.

Джерело: ITC

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: