fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Без клікбейту: відоме медіа про криптовалюти отримало $20 млн виручки

Bez klikbejtu: vidome media pro kryptovaljuty otrymalo $20 mln vyručky
Одне з ключових медіа планети, котре висвітлює події на ринку криптовалют та пов'язаних із ними технологій, отримало за 7 місяців 2018 року виручку в $20 млн. Йдеться про Coindesk
Odne z ključovyh media planety, kotre vysvitljuje podiї na rynku kryptovaljut ta pov'jazanyh iz nymy tehnologij, otrymalo za 7 misjaciv 2018 roku vyručku v $20 mln. Jdeťsja pro Coindesk
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інтернет-видання про цифрові валюти та криптотехнології Coindesk за підсумками 7 місяців 2018 року має близько $20 млн виручки та вихід на прибутковість. Точні фінансові показники цього медіа не розкривають. Що варто знати про медіа Coindesk. Coindesk було запущено 2013 року підприємцем та інвестором Шакілом Ханом. Він на той час цікавився курсом Bitcoin і прагнув запустити проект, який давав змогу відстежувати динаміку курсів криптовалют та висвітлювати відповідні новини. У січні 2016 року проект було продано венчурному фонду Digital Currency Group з Нью-Йорку за $500-600 тис. За даними Axios, на той момент ще не почалася криптовалютна лихоманка. На момент продажу новим власникам у виданні працювали 10 штатних співробітників, а аудиторія складала 700 тис читачів при виручці близько $2 млн. Станом на літо 2018 року редакція складається із 25 осіб, щомісячна аудиторія сягає 5 млн унікальних відвідувачів. Крім власне медіадіяльності, також команда Coindesk проводить конференцію Consensus. Кількість відвідувачів Consensus-2018 склала 8,5 тис осіб. Додатково у CoinDesk є дослідницько-аналітичний підрозділ, котрий публікує тематичні звіти щодо кривпторинку. У липні 2018-го проект також запустив подкаст Late Confirmation. Його спонсором виступив Оксфордський університет. Також восени редакція проекту готується запустити власне відеошоу із онлайн-трансляціями наживо. Раніше ми інформували про запуск українськими розробниками багатомовного агрегатора новин та статей про криптовалюти.
Реклама 👇 Замовити

Інтернет-видання про цифрові валюти та криптотехнології Coindesk за підсумками 7 місяців 2018 року має близько $20 млн виручки та вихід на прибутковість. Точні фінансові показники цього медіа не розкривають.

Що варто знати про медіа Coindesk

Coindesk було запущено 2013 року підприємцем та інвестором Шакілом Ханом. Він на той час цікавився курсом Bitcoin і прагнув запустити проект, який давав змогу відстежувати динаміку курсів криптовалют та висвітлювати відповідні новини.

У січні 2016 року проект було продано венчурному фонду Digital Currency Group з Нью-Йорку за $500-600 тис. За даними Axios, на той момент ще не почалася «криптовалютна лихоманка». На момент продажу новим власникам у виданні працювали 10 штатних співробітників, а аудиторія складала 700 тис читачів при виручці близько $2 млн. Станом на літо 2018 року редакція складається із 25 осіб, щомісячна аудиторія сягає 5 млн унікальних відвідувачів. Крім власне медіадіяльності, також команда Coindesk проводить конференцію Consensus. Кількість відвідувачів Consensus-2018 склала 8,5 тис осіб.

Без клікбейту та політики: відоме медіа про криптовалюти отримало $20 млн виручки

Додатково у CoinDesk є дослідницько-аналітичний підрозділ, котрий публікує тематичні звіти щодо кривпторинку. У липні 2018-го проект також запустив подкаст Late Confirmation. Його спонсором виступив Оксфордський університет. Також восени редакція проекту готується запустити власне відеошоу із онлайн-трансляціями наживо.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Раніше ми інформувалиБез клікбейту: відоме медіа про криптовалюти отримало $20 млн виручки 1В Україні запустили інфоплатформу про криптовалюти про запуск українськими розробниками багатомовного агрегатора новин та статей про криптовалюти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: