fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Хроніки антизубожіння: В Україні запустили онлайн-мапу з усіма новими заводами

Hroniky antyzubožinnja: V Ukraїni zapustyly onlajn-mapu z usima novymy zavodamy
Попри звичку говорити про те, як після подій 2014-го року в економіці України все йде виключно на спад, справжню картину можна побачити завдяки онлайн-мапі, яка демонструє зміни в кількості промислових об'єктів, починаючи з 2015 року
Popry zvyčku govoryty pro te, jak pislja podij 2014-go roku v ekonomici Ukraїny vse jde vyključno na spad, spravžnju kartynu možna pobačyty zavdjaky onlajn-mapi, jaka demonstruje zminy v kiľkosti promyslovyh ob'jektiv, počynajučy z 2015 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як не дивно, але результати розвитку промисловості, зафіксовані на мапі, засвідчують — промисловість в Україні в умовах війни почала розвиватися більшими темпами, аніж у 5 попередніх років перед 2015-м. На мапу, створену групою ентузіастів у Google Maps, нанесено обєкти, які запущено в експлуатацію із 2015 по 2018 роки. Що варто знати про мапу. Мапу створено силами учасників спільноти Підприємства України у Facebook. На ній зафіксовано як вже діючі заводи, промислові комплекси та індустріальні парки й сонячні станції, так і ті обєкти, спроудження та будівельні роботи на яких зараз проводяться і мають завершитися найближчим часом. Переглянути повністю усі обєкти на мапі можна за посиланням. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про запуск антикорупційної мапи ремонтних робіт в українських містах. Кризові процеси також завершилися й у Європі: там оголосили про завершення фінансової кризи для єврозони завдяки повному погашенню боргів Грецією за позиками від інших членів ЄС.
Реклама 👇 Замовити

Як не дивно, але результати розвитку промисловості, зафіксовані на мапі, засвідчують — промисловість в Україні в умовах війни почала розвиватися більшими темпами, аніж у 5 попередніх років перед 2015-м. На мапу, створену групою ентузіастів у Google Maps, нанесено об’єкти, які запущено в експлуатацію із 2015 по 2018 роки.

Що варто знати про мапу

Мапу створено силами учасників спільноти «Підприємства України» у Facebook. На ній зафіксовано як вже діючі заводи, промислові комплекси та індустріальні парки й сонячні станції, так і ті об’єкти, спроудження та будівельні роботи на яких зараз проводяться і мають завершитися найближчим часом. Переглянути повністю усі об’єкти на мапі можна за посиланням.

Хроніки антизубожіння: Створено онлайн-мапу з усіма заводами, відкритими після 2015-го

Нагадаємо, раніше ми повідомлялиХроніки антизубожіння: В Україні запустили онлайн-мапу з усіма новими заводами 1В Україні запустилася антикорупційна мапа ремонтів у містах про запуск антикорупційної мапи ремонтних робіт в українських містах. Кризові процеси також завершилися й у Європі: там оголосилиХроніки антизубожіння: В Україні запустили онлайн-мапу з усіма новими заводами 2У ЄС завершилася фінансова криза для єврозони про завершення фінансової кризи для єврозони завдяки повному погашенню боргів Грецією за позиками від інших членів ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: