fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Цукерберґа запустили систему оцінки онлайн-користувачів

U Cukerberğa zapustyly systemu ocinky onlajn-korystuvačiv
Соціальна мережа Facebook запустила систему оцінки благонадійності користувачів для боротьби фейками. Про це повідомляє The Washington Post
Sociaľna mereža Facebook zapustyla systemu ocinky blagonadijnosti korystuvačiv dlja boroťby fejkamy. Pro ce povidomljaje The Washington Post
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В повідомленні видання йдеться про те, що ступінь благонадійності визначається за шкалою від нуля до одиниці. Систему налаштували таким чином, що вона відстежує, які користувачі частіше за інших скаржаться на публікації від оточення. Як повідомляють, подібну шкалу створили для боротьби з дезінформацією і фейками. Як влаштовано систему. Представниця Facebook Тесса Ліонс повідомила, що останнім часом користувачі скаржаться керівництву соціальної мережі на помилкову інформацію лише через те, що вони не згодні з ідеєю публікації або налаштовані проти її автора: Наприклад, якщо хтось повідомить нам, що стаття помилкова, і співробітник, який перевіряє достовірність, підтвердить цю інформацію, згодом ми будемо більш уважно стежити за повідомленнями про недостовірність статей від цієї людини, — зазначила Ліонс, коментуючи новину про систему оцінювання. Раніше повідомляли, що соціальна мережа Facebook видалила 652 сторінки в рамках боротьби з поширенням недостовірної інформації. Про те, як розпізнати фейкові новини та статті на сайтах можна почитати в нашому матеріалі.

В повідомленні видання йдеться про те, що ступінь благонадійності визначається за шкалою від нуля до одиниці. Систему налаштували таким чином, що вона відстежує, які користувачі частіше за інших скаржаться на публікації від оточення. Як повідомляють, подібну шкалу створили для боротьби з дезінформацією і фейками.

Як влаштовано систему

Представниця Facebook Тесса Ліонс повідомила, що останнім часом користувачі скаржаться керівництву соціальної мережі на «помилкову» інформацію лише через те, що вони не згодні з ідеєю публікації або налаштовані проти її автора: «Наприклад, якщо хтось повідомить нам, що стаття помилкова, і співробітник, який перевіряє достовірність, підтвердить цю інформацію, згодом ми будемо більш уважно стежити за повідомленнями про недостовірність статей від цієї людини», — зазначила Ліонс, коментуючи новину про систему оцінювання.

Раніше повідомляли, що соціальна мережа Facebook видалилаУ Цукерберґа запустили систему оцінки онлайн-користувачів 1Facebook видалив 600+ сторінок, що займалися дезінформацією 652 сторінки в рамках боротьби з поширенням недостовірної інформації. Про те, як розпізнати фейкові новини та статті на сайтах можна почитатиУ Цукерберґа запустили систему оцінки онлайн-користувачів 2Як розпізнати фейкові новини та статті в нашому матеріалі.

Джерело: The Washington Post

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: