fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Баржа is back: Кавуни українського агрохолдингу знову пливуть Дніпром

Barža is back: Kavuny ukraїnśkogo agroholdyngu znovu plyvuť Dniprom
Минулорічний мем «баржа з кавунами» може повторитися: нове судно, завантажене ще більшою кількістю агропродукту, вже вирушило до Києва по Дніпру
Mynuloričnyj mem «barža z kavunamy» može povtorytysja: nove sudno, zavantažene šče biľšoju kiľkistju agroproduktu, vže vyrušylo do Kyjeva po Dnipru
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За повідомленням Латифундиста із посиланням на ЦТС, компанія НІБУЛОН завершила відвантаження кавунів на одну із власних барж. Кавуни вже вирушили Дніпром у бік Києва. 2017-го року креатив на тему цієї мандрівки сприяв створенню численних мемів баржа з кавунами. Навіщо кавуни мандрують до столиці у такий спосіб. Вже другий рік поспіль з Голої Пристані у Херсонській області партія кавунів вирушає до Київської області. У такий спосіб агровиробники заощаджують на витратах доставлення великих партій сухододом, скорочуть ризики можливих штрафів чи простоювання вантажівок через обмеження на трасах щодо тоннажності та температурного режиму, за якого дозволено перевозити вантажі. Нестандартний підхід до переміщення кавунів по Дніпру — результат перемовин між генеральним директором компанії НІБУЛОН Олексієм Вадатурським та президентом кооператива Південний союз Олександром Синенком. Домовленість було укладено 2017 року. НІБУЛОН розвиває власний вантажний річковий флот. Тим часом нещодавно стало відомо, що Південний союз веде перемовини з Walmart та європейськими магазинами щодо постачання туди українських кавунів.
Реклама 👇 Замовити

За повідомленням «Латифундиста» із посиланням на «ЦТС», компанія «НІБУЛОН» завершила відвантаження кавунів на одну із власних барж. Кавуни вже вирушили Дніпром у бік Києва. 2017-го року креатив на тему цієї мандрівки сприяв створенню численних мемів «баржа з кавунами»Баржа is back: Кавуни українського агрохолдингу знову пливуть Дніпром 1Головне про мем «баржа з кавунами» — та економіку річок.

Навіщо кавуни мандрують до столиці у такий спосіб

Вже другий рік поспіль з Голої Пристані у Херсонській області партія кавунів вирушає до Київської області. У такий спосіб агровиробники заощаджують на витратах доставлення великих партій сухододом, скорочуть ризики можливих штрафів чи простоювання вантажівок через обмеження на трасах щодо тоннажності та температурного режиму, за якого дозволено перевозити вантажі.

Нестандартний підхід до переміщення кавунів по Дніпру — результат перемовин між генеральним директором компанії «НІБУЛОН» Олексієм Вадатурським та президентом кооператива «Південний союз» Олександром Синенком. Домовленість було укладено 2017 року. «НІБУЛОН» розвиває власний вантажний річковий флот. Тим часом нещодавно стало відомоБаржа is back: Кавуни українського агрохолдингу знову пливуть Дніпром 2Найбільший український виробник кавунів веде перемовини з Walmart, що «Південний союз» веде перемовини з Walmart та європейськими магазинами щодо постачання туди українських кавунів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: