Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Monobank запустив Apple Pay

Monobank zapustyv Apple Pay

Від 21 серпня 2018-го держателі карток Мastercard від monobank зможуть робити безконтактні платежі за допомогою iPhone. Про це повідомила прес-служба банку
Vid 21 serpnja 2018-go deržateli kartok Mastercard vid monobank zmožuť robyty bezkontaktni plateži za dopomogoju iPhone. Pro ce povidomyla pres-služba banku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Клієнти Universal Bank та власники карток проекту Monobank отримали можливість користуватися Apple Pay. Це — захищений індивідуальний платіжний інструмент, який повністю змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість та зручність, зазначила прес-служба банку. Що варто знати про Apple Pay. В основі безконтактних платежів Apple лежать безпека та конфіденційність. Якщо користувач додає кредитну або дебетову картку в Apple Pay, сам номер картки не зберігається ні у пристрої, ні на серверах Apple. Натомість присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується і в захищеному режимі зберігається у мікрочипі Безпечний Елемент вашого пристрою. Авторизація кожної транзакції відбувається завдяки генеруванню унікального одноразового динамічного захисного коду. Як зазначили у банку, користувачі і надалі матимуть змогу отримувати повний перелік нагород та бонусів завдяки додаванню кредитних або дебетових карток. У магазинах розраховуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і пізніших моделей, а також з Apple Watch. Apple Pay сприяє легкому здійсненню онлайн-покупок у додатках і на сайтах за допомогою Touch ID або подвійного кліка бокової кнопки, а також завдяки візуальній авторизації у iPhone X. Monobank — проект банку без відділень, який запустила компаній Fintech Band під керівництвом Дмитра Дубілета, колишнього топ-менеджера ПриватБанку. Зараз компанія запускає аналогічний проект у Європі, там він матиме іншу назву, але схожу концепцію. Раніше ми тестували можливості картки Monobank та розповідали про це.

Клієнти Universal Bank та власники карток проекту Monobank отримали можливість користуватися Apple Pay. Це — захищений індивідуальний платіжний інструмент, який повністю змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість та зручність, зазначила прес-служба банку.

Що варто знати про Apple Pay

В основі безконтактних платежів Apple лежать безпека та конфіденційність. Якщо користувач додає кредитну або дебетову картку в Apple Pay, сам номер картки не зберігається ні у пристрої, ні на серверах Apple. Натомість присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується і в захищеному режимі зберігається у мікрочипі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Авторизація кожної транзакції відбувається завдяки генеруванню унікального одноразового динамічного захисного коду. Як зазначили у банку, користувачі і надалі матимуть змогу отримувати повний перелік нагород та бонусів завдяки додаванню кредитних або дебетових карток. У магазинах розраховуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і пізніших моделей, а також з Apple Watch. Apple Pay сприяє легкому здійсненню онлайн-покупок у додатках і на сайтах за допомогою Touch ID або подвійного кліка бокової кнопки, а також завдяки візуальній авторизації у iPhone X.

Monobank — проект «банку без відділень», який запустила компаній Fintech Band під керівництвом Дмитра Дубілета, колишнього топ-менеджера «ПриватБанку». Зараз компанія запускає аналогічний проект у Європі, там він матиме іншу назву, але схожу концепцію. Раніше ми тестували можливості картки Monobank та розповідали про це.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: