fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Кнопкові мобільні телефони знову входять в моду — дослідження

Knopkovi mobiľni telefony znovu vhodjať v modu — doslidžennja
За підсумками минулого року продажі так званих кнопкових телефонів показали суттєве зростання, пише Sky News. В той час як продажі смартфонів в світі в 2017 році зросли лише на 2%, продажі кнопкових телефонів зросли на 5%
Za pidsumkamy mynulogo roku prodaži tak zvanyh knopkovyh telefoniv pokazaly suttjeve zrostannja, pyše Sky News. V toj čas jak prodaži smartfoniv v sviti v 2017 roci zrosly lyše na 2%, prodaži knopkovyh telefoniv zrosly na 5%
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як пише видання, застаріла технологія повертається. Телефони, які дозволяють лише телефонувати і приймати дзвінки стають більш популярними, їх продажі вперше за довгий час починають зростати. Пояснюється це тим, що  люди хочуть менше часу проводити в мережі і позбавитися  постійної залежності від смартфонів, яких ми не випускаємо з рук. Про тенденцію. За оприлюдненою Sky News доповіддю Ofcom, можна побачити ступінь мобільної залежності у Великобританії. Відзначається, що в середньому власники смартфонів перевіряють інформацію в інтернеті кожні 12 хвилин. Згідно з дослідженням Ofcom, 20% людей проводять 40 годин на тиждень в режимі онлайн, причому половина опитаних говорять, що життя буде нудним без інтернету. У Великобританії число фактичних дзвінків зі смартфонів знизилося, оскільки існують дуже популярні додатки для обміну повідомленнями як от WhatsApp. Лише 75% власників смартфонів вважають важливим використання мобільного телефону для телефонних дзвінків, у порівнянні з 92%, які вважають, що використання пристрою для Інтернет-перегляду має важливе значення. Як зазначає директор з маркетингу компанії Ofcom, життя людей трансформувалося під впливом зростання смартфону, а також кращого доступу до інтернету та нових послуг — але коли люди оцінюють смартфон як свого постійного супутника, деякі з них відчувають себе перевантаженими в Інтернеті або розчарованими, коли їх смартфонів немає. До слова, за результатами дослідження GfK, за I півріччя 2018 року кількість користувачів смартфонів в Україні досягла 85%. З них 50% українців шукали інформацію про бажаний продукт з мобільного телефону.
Реклама 👇 Замовити

Як пише видання, застаріла технологія повертається. Телефони, які дозволяють лише телефонувати і приймати дзвінки стають більш популярними, їх продажі вперше за довгий час починають зростати. Пояснюється це тим, що  люди хочуть менше часу проводити «в мережі» і позбавитися  постійної залежності від смартфонів, яких ми не випускаємо з рук.

Про тенденцію

За оприлюдненою Sky News доповіддю Ofcom, можна побачити ступінь мобільної залежності у Великобританії. Відзначається, що в середньому власники смартфонів перевіряють інформацію в інтернеті кожні 12 хвилин. Згідно з дослідженням Ofcom, 20% людей проводять 40 годин на тиждень в режимі онлайн, причому половина опитаних говорять, що життя буде «нудним» без інтернету.

У Великобританії число фактичних дзвінків зі смартфонів знизилося, оскільки існують дуже популярні додатки для обміну повідомленнями як от WhatsApp.

Лише 75% власників смартфонів вважають важливим використання мобільного телефону для телефонних дзвінків, у порівнянні з 92%, які вважають, що використання пристрою для Інтернет-перегляду має важливе значення. Як зазначає директор з маркетингу компанії Ofcom, життя людей трансформувалося під впливом зростання смартфону, а також кращого доступу до інтернету та нових послуг — але коли люди оцінюють смартфон як свого постійного супутника, деякі з них відчувають себе перевантаженими в Інтернеті або розчарованими, коли їх смартфонів немає.

До слова, за результатамиКнопкові мобільні телефони знову входять в моду — дослідження 1Кількість користувачів смартфонів в Україні досягла 85% — дані GfK та OLX дослідження GfK, за I півріччя 2018 року кількість користувачів смартфонів в Україні досягла 85%. З них 50% українців шукали інформацію про бажаний продукт з мобільного телефону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: