fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український стартап Cargofy потрапив до ТОП-1000 компаній США

Ukraїnśkyj startap Cargofy potrapyv do TOP-1000 kompanij SŠA
Український стартап потрапив в топ-5000 найбільш динамічно зростаючих компаній США за версією американського ділового журналу  Inc. Платформа для вантажоперевезень Cargofy посіла 822 сходинку рейтингу, таким чином увійшовши в число перших 1000 компаній. Про це пише AIN.UA
Ukraїnśkyj startap potrapyv v top-5000 najbiľš dynamično zrostajučyh kompanij SŠA za versijeju amerykanśkogo dilovogo žurnalu  Inc. Platforma dlja vantažoperevezeń Cargofy posila 822 shodynku rejtyngu, takym čynom uvijšovšy v čyslo peršyh 1000 kompanij. Pro ce pyše AIN.UA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Видання Inc. опублікувало актуальну версію свого щорічного рейтингу 5000 найбільш швидкозростаючих компаній США. В цьому році до нього потрапив стартап Cargofy. Що відомо про компанію. Cargofy заснував українець Стах Возняк у 2014 році (перша назва Tona). У 2017 році виручка компанії склала $ 2,7 млн. У США стартап переїхав в минулому році, щоб проходити акселерацію в Iowa Startup Accelerator. Як заявив Возняк у коментарі AIN.UA, Айову вибрали усвідомлено, бо тут перетинаються дві великі транспортні магістралі, знаходиться найбільша стоянка вантажного транспорту в світі Iowa 80, невисока вартість ведення бізнесу і життя в порівнянні з Каліфорнією: Круто відчувати, що компанія зростає і щось починає вийдуть на такому складному і конкурентному ринку, як Америка. Ми потрапили в Inc. 5000. Місяцем раніше нас вибрали як один з 5-и кращих стартапів в сфері Mobility для виступу на самому значущу подію в технічному світі Techcrunch Disrupt. Про що пару років тому я міг тільки мріяти, коли дивився серіал Кремнієва Долина. Нас запрошують податися на програму імениті акселератори, такі як 500 Startups і Techstars. І зараз головне правильно скористатися цими можливостями. Головний продукт Cargofy — персональний асистент для власників вантажного транспорту. Щодня через інтеграції з вантажовідправниками і брокерами компанія отримує близько 30 000 вантажів. Алгоритм автоматично розподіляє їх серед 7000 зареєстрованих перевізників. Перевізник взаємодіє з сервісом через мобільний додаток Cargofy Partner. У Cargofy 4 офіси: в Калинівці та Києві (Україна), Гургаоне (Індія) і Сідар-Репідс (США). У команді 23 співробітника, не рахуючи зовнішніх контракторів, парт-тайм співробітників і аутсорсингового колл-центру в Філіппінах. Також до рейтингу увійшла аутсорсингова компанія CoreValue, яка має вісім офісів в Україні, а в рейтинг потрапила саме філія з Нью-Джерсі. Компанія розташувалася на 4738 місці, її дохід за 2017 рік склав $ 12,9 млн, а зростання - 65%. У лютому 2018-го частку в CoreValue купив український фонд AVentures Capital. Раніше ми повідомляли про запуск програми для B2B-стартапів з України від європейського акселератора.
Реклама 👇 Замовити

Видання Inc. опублікувало актуальну версію свого щорічного рейтингу «5000 найбільш швидкозростаючих компаній США». В цьому році до нього потрапив стартап Cargofy.

Що відомо про компанію

Cargofy заснував українець Стах Возняк у 2014 році (перша назва Tona). У 2017 році виручка компанії склала $ 2,7 млн. У США стартап переїхав в минулому році, щоб проходити акселерацію в Iowa Startup Accelerator.

Як заявив Возняк у коментарі AIN.UA, Айову вибрали усвідомлено, бо тут перетинаються дві великі транспортні магістралі, знаходиться найбільша стоянка вантажного транспорту в світі Iowa 80, невисока вартість ведення бізнесу і життя в порівнянні з Каліфорнією: «Круто відчувати, що компанія зростає і щось починає вийдуть на такому складному і конкурентному ринку, як Америка. Ми потрапили в Inc. 5000. Місяцем раніше нас вибрали як один з 5-и кращих стартапів в сфері Mobility для виступу на самому значущу подію в технічному світі Techcrunch Disrupt. Про що пару років тому я міг тільки мріяти, коли дивився серіал «Кремнієва Долина». Нас запрошують податися на програму імениті акселератори, такі як 500 Startups і Techstars. І зараз головне правильно скористатися цими можливостями».

Український стартап Cargofy потрапив до ТОП-1000 компаній США 1

Головний продукт Cargofy — персональний асистент для власників вантажного транспорту. Щодня через інтеграції з вантажовідправниками і брокерами компанія отримує близько 30 000 вантажів. Алгоритм автоматично розподіляє їх серед 7000 зареєстрованих перевізників. Перевізник взаємодіє з сервісом через мобільний додаток Cargofy Partner.

У Cargofy 4 офіси: в Калинівці та Києві (Україна), Гургаоне (Індія) і Сідар-Репідс (США). У команді 23 співробітника, не рахуючи зовнішніх контракторів, парт-тайм співробітників і аутсорсингового колл-центру в Філіппінах. Також до рейтингу увійшла аутсорсингова компанія CoreValue, яка має вісім офісів в Україні, а в рейтинг потрапила саме філія з Нью-Джерсі. Компанія розташувалася на 4738 місці, її дохід за 2017 рік склав $ 12,9 млн, а зростання – 65%. У лютому 2018-го частку в CoreValue купив український фонд AVentures Capital.

Раніше ми повідомлялиУкраїнський стартап Cargofy потрапив до ТОП-1000 компаній США 2Провідний B2B-акселератор Європи проводить відбір українських стартапів про запуск програми для B2B-стартапів з України від європейського акселератора.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: