fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Усім охочим пропонують створити онлайн-вітання до Дня Незалежності України

Usim ohočym proponujuť stvoryty onlajn-vitannja do Dnja Nezaležnosti Ukraїny
«Посада: простий українець»: привітай Україну та українців з Днем Незалежності — таку кампанію ініціювало Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МТОТ) напередодні свята
«Posada: prostyj ukraїneć»: pryvitaj Ukraїnu ta ukraїnciv z Dnem Nezaležnosti — taku kampaniju inicijuvalo Ministerstvo z pytań tymčasovo okupovanyh terytorij ta vnutrišńo peremiščenyh osib Ukraїny (MTOT) naperedodni svjata
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомляє міністерство, головна мета кампанії – надати можливість усім громадянам привітати одне одного з Днем Незалежності України за допомогою спеціально створеного сайту-конструктора. Детальніше про кампанію. Кампанія об’єднує простих українців з різних куточків України будь-якого віку, представників різних професій, соціальних груп, мовної, етнічної та релігійної приналежності. В рамках ініціативи частину привітань буде також розміщено на біл-бордах, потягах Інтерсіті, міжміських електричках в усіх областях України, а також у київському та харківському Метрополітенах. За задумом організаторів акція має стати приводом поділитися щирими вітаннями, усмішками і вірою в успішне майбутнє України, що починається з кожного громадянина. За результатами дослідження, що проводилися компанією GFK Яких змін прагнуть люди в різних регіонах України? виявили цікаві тенденції. Наприклад: більшість українців, обираючи в якій країні вони хотіли б народитися, називають Україну; представники не всіх областей підтримують Євроінтеграцію, проте у всіх областях вважають, що нам слід будувати Європу в Україні; у всіх областях українці хочуть відновлення цілісності України. Як створити власне привітання. Для створення власного привітання з Днем Незалежності необхідно здійснити лише три кроки: Зайти на сайт UA27 Завантажити власне фото, або авторизуватись через свій акаунт у популярній соцмережі; Написати привітання і поширити створену вами листівку в улюблених соцмережах. До речі, нещодавно ми публікували матеріал, в якому зібрали 5 онлайн-флешмобів, які обєднували українську спільноту протягом минулих років.

Як повідомляє міністерство, головна мета кампанії – надати можливість усім громадянам привітати одне одного з Днем Незалежності України за допомогою спеціально створеного сайту-конструктора.

Детальніше про кампанію

Кампанія об’єднує простих українців з різних куточків України будь-якого віку, представників різних професій, соціальних груп, мовної, етнічної та релігійної приналежності.

В рамках ініціативи частину привітань буде також розміщено на біл-бордах, потягах «Інтерсіті», міжміських електричках в усіх областях України, а також у київському та харківському Метрополітенах.

За задумом організаторів акція має стати приводом поділитися щирими вітаннями, усмішками і вірою в успішне майбутнє України, що починається з кожного громадянина.

За результатами дослідження, що проводилися компанією GFK »Яких змін прагнуть люди в різних регіонах України?» виявили цікаві тенденції. Наприклад:

  • більшість українців, обираючи в якій країні вони хотіли б народитися, називають Україну;
  • представники не всіх областей підтримують Євроінтеграцію, проте у всіх областях вважають, що нам слід будувати Європу в Україні;
  • у всіх областях українці хочуть відновлення цілісності України.

Як створити власне привітання

Для створення власного привітання з Днем Незалежності необхідно здійснити лише три кроки:

  • Зайти на сайт UA27
  • Завантажити власне фото, або авторизуватись через свій акаунт у популярній соцмережі;
  • Написати привітання і поширити створену вами листівку в улюблених соцмережах.

До речі, нещодавно ми публікувалиУсім охочим пропонують створити онлайн-вітання до Дня Незалежності України 1«Я це моблю»: 5 знакових українських онлайн-флешмобів матеріал, в якому зібрали 5 онлайн-флешмобів, які об’єднували українську спільноту протягом минулих років.

Теґи: люди
Джерело: МТОТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: