fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська компанія випустила їстівні кришечки для «кави з собою»

Ukraїnśka kompanija vypustyla їstivni kryšečky dlja «kavy z soboju»
Український виробник Lekorna виготовляє кришечки для кавових чашок та пластикових стаканчиків із справжніх вафель. На відміну від звичних кришок, вони не містять полістиролу, який через нагрівання від температури кави або чаю виділяє шкідливі речовини
Ukraїnśkyj vyrobnyk Lekorna vygotovljaje kryšečky dlja kavovyh čašok ta plastykovyh stakančykiv iz spravžnih vafeľ. Na vidminu vid zvyčnyh kryšok, vony ne mistjať polistyrolu, jakyj čerez nagrivannja vid temperatury kavy abo čaju vydiljaje škidlyvi rečovyny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як зазначено на сайті компанії, формат цей вони називають кришка-смачнюшка, або Yummy Lid. Це — вафельна кришечка для пластикових стаканчиків, яка має отвір для трубочки. Для виготовлення беруть тонкі солодкі вафлі. Також кришечки радять доповнювати фруктами, топінґами та додатками у закладах, щоби додати напоям нового смаку. Виробник наголошує на екологічності та відсутності відходів за використання таких кришечок. Як використовувати такі кришечки. Незвичайні аксесуари для пластикових стаканчиків цілком екологічні на відміну від стандартних кришок. Їх можна використовувати для стаканів ємністю 240 та 340 мл та чашок для капучіно. Виготовляє їх компанія Lekorna. Це — український виробник вафельних напівфабрикатів. В Україні продукція її продається у мережах магазинів АТБ, Fozzy Group, METRO, Ашан та інших. На ринку виробник присутній із 1998 року і виготовляє продукти за європейськими стандартами та орієнтується на оптовий і корпоративний ринок. Раніше ми інформували, що мережа швидкого харчування McDonalds відмовиться від використання пластикових трубочок заради захисту довкілля та збільшення екологічності своєї роботи.

Як зазначено на сайті компанії, формат цей вони називають «кришка-смачнюшка», або Yummy Lid. Це — вафельна кришечка для пластикових стаканчиків, яка має отвір для трубочки. Для виготовлення беруть тонкі солодкі вафлі. Також кришечки радять доповнювати фруктами, топінґами та додатками у закладах, щоби додати напоям нового смаку. Виробник наголошує на екологічності та відсутності відходів за використання таких кришечок.

Українська компанія випустила їстівні кришечки для «кави з собою» 1

Як використовувати такі кришечки

Незвичайні аксесуари для пластикових стаканчиків цілком екологічні на відміну від стандартних кришок. Їх можна використовувати для стаканів ємністю 240 та 340 мл та чашок для капучіно.

Виготовляє їх компанія Lekorna. Це — український виробник вафельних напівфабрикатів. В Україні продукція її продається у мережах магазинів АТБ, Fozzy Group, METRO, «Ашан» та інших. На ринку виробник присутній із 1998 року і виготовляє продукти за європейськими стандартами та орієнтується на оптовий і корпоративний ринок.

Раніше ми інформувалиУкраїнська компанія випустила їстівні кришечки для «кави з собою» 2Компанія McDonald’s відмовилась від пластикових трубочок, що мережа швидкого харчування McDonald’s відмовиться від використання пластикових трубочок заради захисту довкілля та збільшення екологічності своєї роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: