Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Київська агенція Hooga отримала Red Dot Design Award за «Парк корупції»

Kyїvśka agencija Hooga otrymala Red Dot Design Award za «Park korupciї»

Ще один український дизайн-проект отримав престижну нагороду на конкурсі Red Dot Award 2018 — київське креативне агентство Hooga за дизайн та айдентику «Парку корупції»
Šče odyn ukraїnśkyj dyzajn-proekt otrymav prestyžnu nagorodu na konkursi Red Dot Award 2018 — kyїvśke kreatyvne agentstvo Hooga za dyzajn ta ajdentyku «Parku korupciї»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На своїй Facebook-сторінці команда розповіла: Більше немає сил терпіти. Цього року ми поставили собі високу планку. Кілька разів. Багато разів. Думали, що зависоку. Але ми дуже старались. Дуже. І ось і нам невеличка нагорода. Наша робота над дизайном і айдентикою для Парк корупції отримала найпрестижнішу дизайн-нагороду Red Dot Design Award. Премію Red Dot Design вручать на офіційній церемонії 26 жовтня у Берліні. Нагороду цю також отримала українська рекламна агенція Banda за брендинг України. Парк корупції – інтерактивний проект Антикорупційної ініціативи ЄС, що виставляли у київському Ботанічному саду імені М. Гришка у червні 2018-го. У дев’яти надувних наметах були представлені інсталяції, VR- та 3D-об’єкти та інтерактивні програми на тему топ-корупції в Україні.
Реклама 👇 Замовити

На своїй Facebook-сторінці команда розповіла: «Більше немає сил терпіти. Цього року ми поставили собі високу планку. Кілька разів. Багато разів. Думали, що зависоку. Але ми дуже старались. Дуже. І ось і нам «невеличка» нагорода. Наша робота над дизайном і айдентикою для Парк корупції отримала найпрестижнішу дизайн-нагороду Red Dot Design Award».

Премію Red Dot Design вручать на офіційній церемонії 26 жовтня у Берліні

Нагороду цю також отримала українська рекламна агенція Banda за брендинг України.

«Парк корупції» – інтерактивний проект «Антикорупційної ініціативи ЄС», що виставляли у київському Ботанічному саду імені М. Гришка у червні 2018-го. У дев’яти надувних наметах були представлені інсталяції, VR- та 3D-об’єкти та інтерактивні програми на тему топ-корупції в Україні.

01/ 15
Джерело: Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: