fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укртелеком» поєднає стаціонарні телефони з мобільними можливостями

«Ukrtelekom» pojednaje stacionarni telefony z mobiľnymy možlyvostjamy
«Укртелеком» розпочав проект з впровадження конвергентних послуг. Поєднують мережі фіксованого та мобільного зв’язку, щоб відновити послуги телефонії після крадіжок кабелю, йдеться в повідомленні компанії
«Ukrtelekom» rozpočav proekt z vprovadžennja konvergentnyh poslug. Pojednujuť mereži fiksovanogo ta mobiľnogo zv’jazku, ščob vidnovyty poslugy telefoniї pislja kradižok kabelju, jdeťsja v povidomlenni kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для пілотного проекту використовуються мережі фіксованого зв’язку Укртелекому та мобільного оператора ТриМоб.  Змінюється лише стаціонарний телефонний апарат, в якому буде SIM-картка оператора ТриМоб. Такими мобільними апаратами можна буде користуватися на умовах оренди за 1 грн/міс. Послугу надаватимуть за угодою як фізичним, так і юридичним абонентам. Чому у такий спосіб відновлюють фіксовану телефонію. Пілотний проект з такими мобільними телефонами впроваджується у трьох населених пунктах Дніпропетровської області: Жовті Води, Марганець і Синельникове. 14 серпня у м. Жовті Води, Дніпропетровської області почали відновлювати фіксовану телефонію за допомогою мобільної мережі. Це одне з міст області, що найбільше постраждали від крадіжок телекомунікаційного кабелю. На жаль, неодноразові ремонтні роботи вже не вирішують проблеми, оскільки новий кабель знову вирізають, i тисячі абонентів залишаються без зв’язку, — повідомляє прес-служба компанії. Укртелеком поєднав мобільний звязок оператора ТриМоб та фіксований звязок Укртелекому на базі єдиного профілю абонента. Тобто у абонентів зберігається їх номер телефону, порядок набору інших номерів, їм доступні на вибір низка тарифних планів на фіксовану телефонію – абонент отримує дзвінки і дзвонить зі свого міського номера, користуючись тарифами міської телефонії. Змінюється тільки стаціонарний телефонний апарат, в якому буде SIM-картка оператора ТриМоб. Мешканці Жовтих Вод вже можуть скористатися новою послугою, звернувшись у Центр обслуговування абонентів Укртелекому. Якщо проект пройде успішно, реалізовувати конвергентні рішення можна буде і в інших регіонах, зазначають представники телеком-оператора. Нагадаємо, оператори мобільного звязку lifecell та Vodafone запустили в Україні технологію 4G.
Реклама 👇 Замовити

Для пілотного проекту використовуються мережі фіксованого зв’язку Укртелекому та мобільного оператора «ТриМоб».  Змінюється лише стаціонарний телефонний апарат, в якому буде SIM-картка оператора «ТриМоб». Такими мобільними апаратами можна буде користуватися на умовах оренди за 1 грн/міс. Послугу надаватимуть за угодою як фізичним, так і юридичним абонентам.

Чому у такий спосіб відновлюють фіксовану телефонію

Пілотний проект з такими мобільними телефонами впроваджується у трьох населених пунктах Дніпропетровської області: Жовті Води, Марганець і Синельникове. 14 серпня у м. Жовті Води, Дніпропетровської області почали відновлювати фіксовану телефонію за допомогою мобільної мережі.

«Це одне з міст області, що найбільше постраждали від крадіжок телекомунікаційного кабелю. На жаль, неодноразові ремонтні роботи вже не вирішують проблеми, оскільки новий кабель знову вирізають, i тисячі абонентів залишаються без зв’язку», — повідомляє прес-служба компанії.

«Укртелеком» поєднав мобільний зв’язок оператора «ТриМоб» та фіксований зв’язок Укртелекому на базі єдиного профілю абонента. Тобто у абонентів зберігається їх номер телефону, порядок набору інших номерів, їм доступні на вибір низка тарифних планів на фіксовану телефонію – абонент отримує дзвінки і дзвонить зі свого міського номера, користуючись тарифами міської телефонії. Змінюється тільки стаціонарний телефонний апарат, в якому буде SIM-картка оператора «ТриМоб».

Мешканці Жовтих Вод вже можуть скористатися новою послугою, звернувшись у Центр обслуговування абонентів «Укртелекому». Якщо проект пройде успішно, реалізовувати конвергентні рішення можна буде і в інших регіонах, зазначають представники телеком-оператора.

Нагадаємо, оператори мобільного зв’язку lifecell та Vodafone запустили«Укртелеком» поєднає стаціонарні телефони з мобільними можливостями 1Vodafone та lifecell запустили в Україні 4G-зв’язок в Україні технологію 4G.

Теґи: телеком
Джерело: Укртелеком

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: