fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Western Union лідирує серед систем переказу грошей в Україні

Western Union lidyruje sered system perekazu grošej v Ukraїni
В I півріччі 2018 року системи грошових переказів, створених нерезидентами, прислали в Україну транскордонні перекази на $ 1,02 млрд (в еквіваленті). Більшу частину — 56% валюти користувачі переказали через міжнародну систему Western Union. Про це пише Financial club, посилаючись на повідомлення Нацбанку
V I pivričči 2018 roku systemy grošovyh perekaziv, stvorenyh nerezydentamy, pryslaly v Ukraїnu transkordonni perekazy na $ 1,02 mlrd (v ekvivalenti). Biľšu častynu — 56% valjuty korystuvači perekazaly čerez mižnarodnu systemu Western Union. Pro ce pyše Financial club, posylajučyś na povidomlennja Nacbanku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як виглядає рейтинг систем грошових переказів нерезидентами. 1 місце — Western Union (56%) 2 місце — MoneyGram (23%) 3 місце — IntelExpress (9%) Інші чотири системи — (12%). В Україні працює всього 7 систем переказу грошей, створені нерезидентами (3 системи з США, по 1 — з Грузії, Великобританії, Канади та Азербайджану. Російські системи заборонені. За межі України через ці сім систем було відправлено $ 139 млн. Лідером також є Western Union — 76% всіх коштів. У MoneyGram 20% ринку, а на 5 систем, що залишилися, припадає лише 4% ринку. В межах України ці системи переслали всього $ 0,8 млн. Відзначимо, що в 2017 році серед систем, створених нерезидентами, в Україні лідирувала Western Union з такими показниками: на неї припадало 51,9%всіх транскордонних переказів в Україну і 74,2% — з України. З яких країн надійшло найбільше коштів. З урахуванням 28 систем грошових переказів, створених резидентами України, обсяг переведених в Україну переказів склав $ 1,209 млрд, з України — $ 140 млн. Найбільше валюти надійшло з: США (15%) Ізраїлю (13%) Росії (10%). Італії (8%) Польщі (7%) З України найбільше грошей пересилається в Росію (38%). До слова, раніше ми повідомляли, що  ПриватБанк доплачуватиме по 100 гривень клієнтам, які активно користуються для закордонних переказів коштів системою RIA. Такий кешбек зможе отримати кожен, хто одержує чи надсилає міжнародний переказ з/до Італії, Німеччини, Іспанії, Ізраїлю чи США на суму від 1,5 тис гривень.
Реклама 👇 Замовити

Як виглядає рейтинг систем грошових переказів нерезидентами.

1 місце — Western Union (56%)
2 місце — MoneyGram (23%)
3 місце — IntelExpress (9%)
Інші чотири системи — (12%).

В Україні працює всього 7 систем переказу грошей, створені нерезидентами (3 системи з США, по 1 — з Грузії, Великобританії, Канади та Азербайджану. Російські системи заборонені.
За межі України через ці сім систем було відправлено $ 139 млн. Лідером також є Western Union — 76% всіх коштів. У MoneyGram 20% ринку, а на 5 систем, що залишилися, припадає лише 4% ринку. В межах України ці системи переслали всього $ 0,8 млн.

Відзначимо, що в 2017 році серед систем, створених нерезидентами, в Україні лідирувала Western Union з такими показниками: на неї припадало 51,9%всіх транскордонних переказів в Україну і 74,2% — з України.

З яких країн надійшло найбільше коштів

З урахуванням 28 систем грошових переказів, створених резидентами України, обсяг переведених в Україну переказів склав $ 1,209 млрд, з України — $ 140 млн.
Найбільше валюти надійшло з:

  • США (15%)
  • Ізраїлю (13%)
  • Росії (10%).
  • Італії (8%)
  • Польщі (7%)

З України найбільше грошей пересилається в Росію (38%).

До слова, раніше ми повідомляли,Western Union лідирує серед систем переказу грошей в Україні 1ПриватБанк доплачуватиме за грошові перекази що  ПриватБанк доплачуватиме по 100 гривень клієнтам, які активно користуються для закордонних переказів коштів системою RIA. Такий кешбек зможе отримати кожен, хто одержує чи надсилає міжнародний переказ з/до Італії, Німеччини, Іспанії, Ізраїлю чи США на суму від 1,5 тис гривень.

Теґи: гроші
Джерело: Financial club

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: