fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

МХП та Agrohub розкажуть на відеокурсі, як створити та запустити стартап

MHP ta Agrohub rozkažuť na videokursi, jak stvoryty ta zapustyty startap
У вересні 2018 року агрохолдинг МХП і платформа інновацій Agrohub запускають освітній проект — онлайн-курс про створення стартапу. Він складатиметься з 10 відеоуроків, що будуть корисні не тільки технологічним підприємцям-початківцям, а й тим, хто вже занурений у тему стартапів
U veresni 2018 roku agroholdyng MHP i platforma innovacij Agrohub zapuskajuť osvitnij proekt — onlajn-kurs pro stvorennja startapu. Vin skladatymeťsja z 10 videourokiv, ščo buduť korysni ne tiľky tehnologičnym pidpryjemcjam-počatkivcjam, a j tym, hto vže zanurenyj u temu startapiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Давати поради, ділитися лайфхаками і застерігати від помилок будуть українські та зарубіжні стартапи та експерти — організатори курсу постаралися зібрати найкращий пул практиків. Після проходження курсу сформується чітке розуміння, на що звернути увагу на самому початку шляху, який план з обовязкових завдань для себе скласти, чого робити не варто і з якими проблемами можна зіткнутися, коли запускаєш свій стартап. Які можливості отримають учасники програми від Agrohub. Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП розповідає: — За 8 місяців роботи зі стартапами в рамках програми MHP accelerator, організованої Radar Tech, Agrohub і МХП, ми розглянули понад 180 заявок від команд, побачили внутрішню кухню українських стартапів, їхні сильні сторони, ефективні дії та типові помилки на різних етапах розвитку. Такий досвід може принести користь всьому суспільству. Це наштовхнуло нас на ідею створення курсу How to Startup, відкритого для всіх зацікавлених, залучених в тему створення та розвитку власної справи. За її словами, до How to Startup будуть включені і поради з аналогічних світових курсів. Для цього проводиться спеціальна аналітична робота, під час якої автори курсу збирають, узагальнюють й адаптують кращі українські та міжнародні практики. Щомісяця в країні зявляється близько 500 стартапів, за оцінкою StartupNetwork. Але, згідно з Startup Genome Report, усього 10% стартапів виживає, перетворюючись на прибуткові компанії. І частіше причина невдачі — внутрішня, а не викликана конкуренцією. З кожним днем в Україні стає більше технологічних підприємців. Ми хочемо, щоб вони були успішні. І щоб люди, які тільки замислюються про власну справу, відчули себе впевненіше і наважилися на запуск. Юлія Порошенко. засновниця Agrohub, співзасновниця Radar Tech. Автори підкреслюють, що курс буде орієнтований на стартапи з усіх галузей (не лише з агросфери) та буде доступний безкоштовно. Стежити за новинами курсу можна за посиланням. Раніше ми повідомляли про студентський хакатон агропроектів, організований МХП.
Реклама 👇 Замовити

Давати поради, ділитися лайфхаками і застерігати від помилок будуть українські та зарубіжні стартапи та експерти — організатори курсу постаралися зібрати найкращий пул практиків.

Після проходження курсу сформується чітке розуміння, на що звернути увагу на самому початку шляху, який план з обов’язкових завдань для себе скласти, чого робити не варто і з якими проблемами можна зіткнутися, коли запускаєш свій стартап.

Які можливості отримають учасники програми від Agrohub

Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП розповідає:

— За 8 місяців роботи зі стартапами в рамках програми MHP accelerator, організованої Radar Tech, Agrohub і МХП, ми розглянули понад 180 заявок від команд, побачили «внутрішню кухню» українських стартапів, їхні сильні сторони, ефективні дії та типові помилки на різних етапах розвитку. Такий досвід може принести користь всьому суспільству. Це наштовхнуло нас на ідею створення курсу How to Startup, відкритого для всіх зацікавлених, залучених в тему створення та розвитку власної справи».

За її словами, до How to Startup будуть включені і поради з аналогічних світових курсів. Для цього проводиться спеціальна аналітична робота, під час якої автори курсу збирають, узагальнюють й адаптують кращі українські та міжнародні практики.

МХП та Agrohub розкажуть на відеокурсі, як створити та запустити стартап

Щомісяця в країні з’являється близько 500 стартапів, за оцінкою StartupNetwork. Але, згідно з Startup Genome Report, усього 10% стартапів виживає, перетворюючись на прибуткові компанії. І частіше причина невдачі — внутрішня, а не викликана конкуренцією.

З кожним днем в Україні стає більше технологічних підприємців. Ми хочемо, щоб вони були успішні. І щоб люди, які тільки замислюються про власну справу, відчули себе впевненіше і наважилися на запуск

Юлія Порошенко, засновниця Agrohub, співзасновниця Radar Tech

Автори підкреслюють, що курс буде орієнтований на стартапи з усіх галузей (не лише з агросфери) та буде доступний безкоштовно. Стежити за новинами курсу можна за посиланням.

Раніше ми повідомлялиМХП та Agrohub розкажуть на відеокурсі, як створити та запустити стартап 1Агрохолдинг МХП проведе студентський хакатон agro-tech проектів про студентський хакатон агропроектів, організований МХП.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: