fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оприлюднена кількість українців, які користуються Facebook

Opryljudnena kiľkisť ukraїnciv, jaki korystujuťsja Facebook
Станом на початок серпня у Facebook вже 12 млн українців. Внутрішня статистика Facebook зараховує до користувачів лише тих, хто хоча б раз протягом останніх 30 днів був залогінений в сервіс
Stanom na počatok serpnja u Facebook vže 12 mln ukraїnciv. Vnutrišnja statystyka Facebook zarahovuje do korystuvačiv lyše tyh, hto hoča b raz protjagom ostannih 30 dniv buv zaloginenyj v servis
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Темпи зростання української аудиторії соціальної мережі Facebook різко скоротились, але все ще залишаються одними з найвищих в світі. Про це свідчать дані внутрішньої статистики сервісу. На часі дізнатися, чому українців побільшало у цій соцмережі. Про що говорить статистика. За останні 6 місяців кількість українських користувачів соцмережі зросла на 9% (з 11 млн до 12 млн), що в річному виразі складає близько 19%. Для порівняння, у 2017 році соцмережа в Україні виросла на 67% — з 6,6 млн до 11 млн. Найбільший ріст був в травні 2017 року, коли українським провайдерам було заборонено давати доступ користувачам до соціальних мереж, родом із північно-східної сусідки України. Ріст української аудиторії Facebook відбувається, найперше, завдяки міграції користувачів цих соцмереж, оскільки природній приріст інтернет-аудиторії в Україні в 2017 та 2018 роках був незначним. Нагадаємо, що сервіс знайомств Facebook матиме 5 гендерів. Як наголошують представники компанії, сервіс знайомств підійде тим, хто шукає довготривалих та міцних стосунків, і не призначений для знайомств на одну ніч.
Реклама 👇 Замовити

Темпи зростання української аудиторії соціальної мережі Facebook різко скоротились, але все ще залишаються одними з найвищих в світі. Про це свідчать дані внутрішньої статистики сервісу. На часі дізнатися, чому українців побільшало у цій соцмережі.

Про що говорить статистика

За останні 6 місяців кількість українських користувачів соцмережі зросла на 9% (з 11 млн до 12 млн), що в річному виразі складає близько 19%. Для порівняння, у 2017 році соцмережа в Україні виросла на 67% — з 6,6 млн до 11 млн. Найбільший ріст був в травні 2017 року, коли українським провайдерам було заборонено давати доступ користувачам до соціальних мереж, родом із північно-східної сусідки України.

Ріст української аудиторії Facebook відбувається, найперше, завдяки міграції користувачів цих соцмереж, оскільки природній приріст інтернет-аудиторії в Україні в 2017 та 2018 роках був незначним.

Нагадаємо, що сервіс знайомств Facebook матимеОприлюднена кількість українців, які користуються Facebook 1Сервіс знайомств Facebook матиме п’ять гендерів 5 гендерів. Як наголошують представники компанії, сервіс знайомств підійде тим, хто шукає довготривалих та міцних стосунків, і не призначений для знайомств на одну ніч.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: